(0:2)
Zakończony
Stal Mielec
komentarz

Koniec meczu! Stal zasłużenie pokonała Koronę i awansowała na trzecie miejsce w tabeli!

5
3
90+6'
12
7
1
1
1
90+4'

Wolski widział przestrzeń i uderzył na bramkę. Zdecydowanie przestrzelił.

5
5
6
5
6
90+3'
11
9
4
2
2
90+3'
4
2
3
5
8
90+2'

Mimo gry w przewadze, Korona nie będzie w stanie dopaść Stali.

11
8
2
1
1
90'

Doliczone 5 minut.

1
2
4
5
7
90'
6
2
1
89'

Gramy dalej, ale na boisku lada moment zamelduje się Leandro.

7
4
1
1
1
88'

Ucierpiał Hiszpański, który wpadł na słupek.

3
1
3
5
6
88'

Ładnie z rzutu wolnego przymierzył Kiełb, ale Mrozej wyciągnął się jak struna!

10
6
1
1
1
87'
CZERWONA KARTKA
7
8
7
9
9
87'

Zmiana decyzji! Matras wylatuje z boiska!

5
2
4
6
85'

Sędzia podbiegł do monitora i będzie analizował czy Matras nie zasłużył na czerwoną kartkę.

2
3
1
5
6
84'

Teraz szansa dla Korony. Matras powalił Błanika.

2
1
1
4
2
82'

Strzał Domańskiego wylądował na górnej siatce.

1
1
1
1
81'

Stal domagała się rzutu karnego po przewinieniu na Hamuliciu, ale będzie mieć "tylko" rzut wolny tuż przed polem karnym.

3
1
1
3
3
81'
4
2
1
1
1
79'
3
3
1
77'

Groźnie po wrzutce z rzutu rożnego główko... barkował Frączczak.

1
1
1
74'

Korona ma nieco ponad kwadrans, aby powalczyć chociaż o jeden punkt. Gospodarze przeważają teraz nad Stalą, ale brakuje im konkretów w ofensywie.

2
3
1
1
1
72'
72'

Dobra wrzutka Podgórskiego, lecz pewnie interweniował Flis.

5
2
70'
70'
69'

Korona podobnie jak przed przerwą jest obecnie w fazie przewagi nad rywalem.

1
67'

Główka Kiełba prosto w ręce Mrozka. Rezerwowy Korony daje jednak sygnał do ataku.

1
1
1
66'
65'

Gola szukał niewidoczny do tej pory Ratajczyk, ale jego strzał został zablokowany.

2
1
63'

Kontrę Stali faulem przerwał Łukowski.

2
1
61'

Co zrobił Gerbowski!? Hamulić posłał bombę z dystansu, co sprawiło ogrom problemów Forencowi. Odbił piłkę przed siebie, dopadł do niej Gerbowski, ale nie trafił do pustej bramki!

2
2
1
5
5
57'

Sporo fauli z obu stron w ostatnich akcjach. Gra jest rwana i brakuje płynności.

2
2
2
56'

Nieźle zapowiadała się akcja Korony, ale pod polem karnym przerwali ją obrońcy.

4
1
55'
4
3
55'

Po krótkim rozegraniu rzutu wolnego huknął Deja, ale trafił tylko w boczną siatkę.

2
54'

Po faulu Kruka okazja dla Korony.

1
1
2
54'
Stal Mielec
3
3
53'

Dośrodkowanie Balicia totalnie do nikogo.

1
1
50'

Lebedyński nie opanował podania od Getingera i może żałować, bo to mogła być dobra szansa dla Stali.

2
1
2
49'

Mogło być 0:3! Gerbowski urwał się obrońcom, wpadł w pole karne, ale jego strzał zewnętrzną częścią stopy minął słupek.

2
1
2
2
48'

Przy piłce dłużej utrzymuje się Stal, która nie chce pozwolić Koronie na przejęcie inicjatywy.

2
1
46'
46'

Gramy dalej.

1
czas Druga połowa
komentarz

Do przerwy Stal prowadzi 2:0. Dodajmy, że prowadzi zasłużenie.

6
3
1
45+2'

Gol! Strzelił Said Hamulić. Asystował mu Marcin Flis. Jedno podanie i gol! Flis uruchomił Hamulicia, który podciągnął z piłką do przodu i fantastycznie huknął z dystansu!

21
14
1
45'

Doliczone 3 minuty.

3
1
1
2
45'

Gerbowski ściął akcję z lewej strony do środka i oddał strzał. Piłka po rykoszecie wylądowała w rękach Forenca.

1
2
1
3
44'

Stal bez konkretów pod bramką Forenca, ale z dala od własnego pola karnego.

1
1
1
3
42'

Próbują odzyskać kontrolę nad meczem goście, którzy nieco odsunęli Koronę od swojego pola karnego.

3
1
1
1
40'

Ostatnie minuty pod dyktando Korony. Natomiast gospodarze w przeciwieństwie do Stali nie potrafią udokumentować swojej przewagi.

2
1
2
38'

Łukowski wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie przewrócił się Szykawka. O rzucie karnym może jednak zapomnieć.

2
1
1
38'

Seria rzutu rożnych w wykonaniu Korony zakończona przewinieniem Trojaka.

1
1
1
36'

Szykawka główkował w słupek po dośrodkowaniu z rzutu rożnego!

1
1
1
1
34'

Stal nieco chaotycznie broni się na własnej połowie, ale - co dla nich najważniejsze - skutecznie.

5
3
2
2
3
32'

Ronaldo (coraz bardziej w stylu gracza Manchesteru United) huknął sprzed pola karnego i do szczęścia zabrakło mu naprawdę niewiele! Dobre minuty Korony.

2
3
2
1
2
31'

Budzi się Korona! Świetne dośrodkowanie Ronaldo (tym razem w stylu Portugalczyka), lecz Balicia kapitalnie powstrzymał Mrozek. Szansę z bliskiej odległości miał jeszcze Petrow, jednak po raz kolejny Kruk powstrzymał rywala.

2
1
30'

Z dystansu strzelił Ronaldo, jednak nie w stylu Portugalczyka, a zawodnika Ekstraklasy. Wiadomo, jak to się skończyło.

2
5
28'

Pierwsza szansa Korony i od razu mógł być remis! Z piłką ruszył Łukowski, wpadł w pole karne i oddał płaski strzał. Mrozek "wypluł" futbolówkę przed siebie, gdzie z dobitką nabiegał Takac. Świetnie jednak zablokował jego Kruk.

2
1
27'

Stal ma kontrolę nad meczem, a Korona nie potrafi przeciwstawić się dobrze prezentującym się mielczanom.

4
1
26'

Zbyt mocno dośrodkował Balić, akcję zamykał jeszcze Sewerzyński, lecz sfaulował rywala.

2
24'

Z dystansu przymierzył Lebedyński i pomylił się nieznacznie.

2
1
23'

Z niezłym dośrodkowaniem poradzili sobie obrońcy Stali. Bez zagrożenia pod bramką Mrozka.

2
22'

Hiszpański sfaulował Balicia i będzie szansa dla Korony do dośrodkowania.

1
1
21'

Próbowała zaatakować Korona. Nieudolnie.

1
2
1
20'

Długie podanie Kruka do Hiszpańskiego, którego wyblokowali obrońcy.

2
1
18'

Wrzutka Flisa do Hamulica, który zdołał trafić piłkę głową. Forenc spokojnie odprowadził ją poza boisko.

1
1
1
18'

Z daleka uderzył Deja, jednak Mrozek nie miał problemów z interwencją.

1
1
1
17'

Getinger ładnie dośrodkował, Lebedyński urwał się obrońcy i główkował z kilku metrów wprost w ręce Forenca.

1
15'

Korona dalej nie wyszła z szatni. Z taką grą beniaminek nie może myśleć o utrzymaniu.

13'

Flis chciał złożyć się do strzału z powietrza, ale zamiast w piłkę trafił w Danka. Rzut wolny dla Korony.

1
10'

Bardzo kiepskie wejście w to spotkanie notują kielczanie. Nie potrafią skonstruować choćby jednej akcji pod polem karnym Stali.

1
2
2
2
8'

Ogromny fart Korony! Wlazło główkował z kilku metrów i trafił na 2:0, ale po chwili VAR gola anulował. Gospodarze muszą się obudzić, jeśli chcą powalczyć o punkty w tym meczu.

1
3
2
8'

Błąd Forenca, który sfaulował rywala w okolicach własnego pola karnego.

1
1
6'

Sędzia jeszcze konsultował z VAR-em czy bramka jest prawidłowa, ale gola ostatecznie uznał.

6
2
1
8'
3
2
1
5'

Gol! Strzelił Mateusz Matras. Asystował mu Mikołaj Lebedyński. Getinger dośrodkował z rzutu wolnego, a główkował Lebedyński, który przypadkowo trafił w Matrasa. Piłka odbiła się od głowy stopera Stali, który nie miał nad nią żadnej kontroli i wpadła do siatki. Przypadkowi autorzy tego gola.

17
16
5
1
3
5'

Pierwsze minuty bez fajerwerków. Dłużej przy piłce jest Stal, a Korona czai się na kontry.

3
3
1
1
1
3'

Hamulić przejął przypadkową piłkę w polu karnym Korony, lecz szybko został powstrzymany.

1
1
1
2
4
2'

Flis długim podaniem szukał Hiszpańskiego, ale zagrał niedokładnie.

1
1
1
1
2
1'