Zbyt mocne dośrodkowanie Davo. Wisła chce iść po drugiego gola.

8
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Warchoł. Asystował mu Łukasz Sekulski.

Cisnęli, cisnęli i... w końcu się udało! Wisła wyrównuje! Kapitalne dośrodkowanie Sekulskiego z prawej strony, Warchoł strzelał z bardzo wysokiego pułapu i tym razem Mrozek nie dał rady!

14
8
3
9
20
90'

Sędzia doiliczył minimum cztery minuty.

2
1
2
3
7
90'

Zamieszanie na dwudziestym metrze, wreszcie strzelał Pawlak, był rykoszet i ponownie broni Mrozek.

3
2
1
89'

Wisła już rzuca wszystkie siły do ataku. Stal w głębokiej defensywie.

1
1
4
2
7
86'

Mrozek ponownie ratuje Stal! Instynktowna, ale jakże efektowna interwencja po strzale Warchoła z kilku metrów!

11
4
2
1
1
84'
ZMIANA
1
1
5
3
1
82'
ŻÓŁTA KARTKA
2
1
1
4
80'

Znakomita szansa dla Wisły! Fatalne błędy w wyprowadzeniu piłki i mogło to się bardzo źle skończyć dla Stali. Najpierw Mrozek kapitalnie broni strzał Warchoła z kilku metrów, a po chwili dobitka Davo jest zablokowana przez Kruka!

7
2
4
1
2
80'

Kolejna próba z dystansu. Tym razem strzelał Tomasik, ale ponownie brakuje centymetrów.

3
1
2
79'
Wisła Płock
4
1
1
1
77'
ZMIANA
76'

Mocne i płaskie uderzenie Vallo zza pola karnego. Mrozek kontrolował tor lotu piłki, choć ta minimalnie minęła słupek.

3
1
2
76'

Kwadrans do końca. Wisła w ataku pozycyjnym, ale niewiele z tego wynika.

4
1
1
75'

4412 kibiców ogląda dzisiejszy mecz z perspektywy trybun.

1
1
2
74'
1
2
3
73'
ZMIANA
73'
ZMIANA
73'

Dobry strzał Furmana z dalszej odległości! Mrozek z trudem odbija piłkę.

2
1
1
68'

Gospodarze potrafią się odgryźć! Dobra wrzutka Hiszpańskiego, Hamulić wygrał walkę w powietrzu, lecz strzelił za lekko. Kamiński łapie piłkę.

2
2
3
1
66'

Kontra Stali, byli lepiej ustawieni koledzy, ale Hamulić zdecydował się na strzał z trzydziestu metrów. Źle. W rywala.

4
3
3
1
3
66'

Rośnie przewaga Wisły.

3
4
2
2
4
65'

Wreszcie lepsza centra w wykonaniu Pawlaka, ale Sekulski w lekkim zamieszaniu na piątym metrze nie opanował piłki.

5
5
2
1
63'

Wisła potrafi kreować sytuacje, są wolne przestrzenie w bocznych sektorach boiska, ale większość wrzutek kończy się na spokojnej interwencji Mrozka.

5
4
1
1
61'

Chrzanowski taktycznie faulował Hamulicia jeszcze na połowie Stali. Napastnik gospodarzy ruszał do kontry i był nieprzepisowo powstrzymywany.

1
2
59'

Przeciągnięte, bardzo niedokładne dośrodkowanie Pawlaka. Kolejna zmarnowana nieźle zapowiadająca się akcja Wisły.

3
2
58'

Podłączył się do akcji Krywociuk, zagrał do Sekulskiego, ale ten złapany na spalonym.

2
1
1
57'

Getinger zagrał po linii do Hamulicia, ten oczywiście zgubił rywala, ale strzelił z szesnastu metrów wprost w ręce Kamińskiego.

4
1
3
2
2
54'
ZMIANA
54'
ZMIANA
1
2
1
53'

Sekulski i Davo już gotowi do wejścia.

2
2
1
52'

Szykuje się zmiana w zespole Wisły.

1
51'

Brakuje płynności w grze obu zespołów. Zawodzi przede wszystkim Wisła, która ma w składzie dobrych zawodników, a kompletnie nie przekłada się to na wydarzenia boiskowe.

1
1
49'

Kontra Stali. Hamulić podał do rozpędzonego Kruka, ale ten nie zgubił Chrzanowskiego, a w dodatku obrońca Wisły popisał się skutecznym wślizgiem i z łatwością zapobiegł groźnej sytuacji.