7
32
90+3'

Gol! Strzelił Filip Szymczak. Asystował mu Alan Czerwiński.

3:2 dla Lecha! W pole karne Korony dośrodkował Alan Czerwiński, a tam dobrze do piłki wyskoczył Filip Szymczak i uderzeniem głową skierował futbolówkę do bramki.

200
84
14
34
43
90+2'

Znów dobrze spisał się bramkarz Korony, a po chwili piłkę tuż sprzed bramki wybił jeszcze jeden z obrońców kielczan.

20
9
4
5
17
90'

Doliczone dziewięć minut.

50
25
15
10
11
89'

Ładny strzał z dystansu oddał Joao Amaral. Pewnie obronił Marcel Zapytowski.

28
8
4
5
13
88'

Tym razem bez rzutu karnego. Gramy dalej.

34
15
7
10
19
89'
13
5
4
4
6
87'

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy Milić faulował Deję.

13
13
11
5
22
86'

W polu karnym Lecha padł piłkarz Korony... Sędzia nakazał grać dalej.

21
17
17
10
21
84'
84'
84'
83'

Dwa słupki! Ależ blisko o gola dla Korony! Najpierw świetnie obronił Bednarek. Po chwili kolejny strzał z pola karnego i słupek, a następnie dobitka i... znów słupek. Sporo szczęścia miał Lech.

12
9
7
10
17
80'

Uderzenie na bramkę Korony z około 18 metrów. Marcel Zapytowski nie dał się zaskoczyć.

9
3
5
5
12
80'
80'
10
1
1
1
2
79'

Tym razem Jacek Podgórski! Filip Bednarek był blisko obrony "jedenastki", ale piłka wpadła do siatki! Mamy remis 2:2!

27
16
6
14
32
78'

Jest drugi rzut karny dla Korony w tym meczu!

21
10
7
12
44
78'
12
5
4
9
22
77'

Sędzia sam biegnie obejrzeć sytuację, w której doszło do kontaktu Marcina Szpakowskiego z Afonso Sousą.

10
3
4
5
21
76'

Trwa analiza VAR, czy przyznać Koronie rzut karny.

5
1
1
5
12
75'

Kielczanie domagają się rzutu karnego po faulu na Marcinie Szpakowskim. Sędzia nakazał grać dalej.

10
5
3
5
6
74'

Zanosiło się na dobrą okazję dla Korony. W polu karnym Lecha wyblokowany został jednak Bartosz Śpiączka.

7
5
3
1
1
74'
14
9
3
2
2
74'
73'
10
2
2
2
1
71'

Korona też szuka okazji na gola. Kielczanom brakuje jednak wykończenia pod bramką rywala.

5
4
4
1
4
68'

Kolejne uderzenie z dystansu. Niecelnie strzelał Heorhij Citaiszwili.

8
6
10
7
6
67'
67'
5
2
5
3
4
67'
65'

Lech zamknął Koronę i rozgrywa piłkę przed bramką kielczan.

8
6
1
2
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
3
1
62'

Efektowną akcję, zakończoną strzałem z pola karnego, przeprowadził Afonso Sousa. Świetnie obronił bramkarz Korony.

10
5
8
4
7
59'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

4
1
5
1
56'

Jest gol dla Korony! Rzut karny pewnie wykorzystał Jakub Łukowski!

30
16
12
13
54
55'

Rzut karny dla Korony! Za zagranie piłki ręką zawodnika Lecha!

22
5
3
17
41
55'
4
2
4
2
15
54'

Sędzia sam będzie oglądał tę sytuację.

5
4
5
1
12
53'

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy doszło do zagrania ręką zawodnika Lecha.

5
6
2
8
52'
Lech Poznań
13
7
5
6
20
50'

Lech atakuje i szuka kolejnej okazji na gola.

25
11
1
1
47'

Gol! Strzelił Joao Amaral. Asystował mu Pedro Rebocho. Rebocho przejął piłkę na połowie Korony. Podał do Amarala, a ten z dystansu strzelił nie do obrony. Lech prowadzi 2:0!

67
34
7
5
6
47'

Dośrodkowanie w pole karne Korony, po którym niecelnie główkował Mikael Ishak.

9
2
4
2
3
czas Druga połowa
45'

Doliczone trzy minuty.

17
5
4
2
3
45'

Alan Czerwiński strzelał z rzutu wolnego. Piłkę pewnie złapał bramkarz Korony.

4
1
2
4
13
45'

Będzie rzut wolny dla Lecha. Do bramki Korony około 25 metrów.

16
5
1
1
4
44'

Ronaldo Deaconu zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale to uderzenie zablokowali zawodnicy Lecha.

11
1
4
2
1
41'

Pewny, mocny strzał Ishaka z "jedenastki"! Lech prowadzi 1:0!

Lech Poznań
102
56
6
7
11
40'

Jest rzut karny. Do uderzenia szykuje się Mikael Ishak.

46
32
6
2
5
40'

Trwa chyba jeszcze analiza VAR.

3
3
7
4
5
39'
15
2
2
1
4
39'

Rzut karny dla Lecha! Zza pola karnego strzelał Heorhij Citaiszwili, a uderzenie blokował Miłosz Trojak. Piłka trafiła zawodnika Korony w rękę.

28
11
2
2
3
39'
8
1
2
1
2
37'

Przewrotką w polu karnym Korony strzelał Joao Amaral. Trafił jednak w boczną siatkę - nie ma gola.

11
6
5
4
4
37'
14
1
2
2
3
35'

Lech rozgrywa kolejną akcję na połowie Korony.

8
1
3
1
32'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Lecha, po którym Bartosz Śpiączka zgrywał piłkę, a do bramki skierował ją Miłosz Trojak. Po analizie VAR, gol nie został uznany. Był spalony.

17
2
5
3
9
28'

Znów strzał z dystansu i znów znakomicie obronił bramkarz Korony.

11
4
3
7
13
27'

I kolejny strzał na bramkę Korony. Z ponad 20 metrów strzelał Joao Amaral, a Marcel Zapytowski znów znakomicie obronił.

9
4
2
5
8
26'

Znakomitą okazję miał Mikael Ishak! Po świetnym podaniu Sousy napastnik Kolejorza w polu karnym miał przed sobą tylko bramkarza. Po rykoszecie pika przeleciała tuż obok bramki.

3
2
3
1
14
26'

Korona w tym meczu skupia się głównie na defensywie. Lech rozgrywa piłkę i szuka swojej okazji na gola.

9
4
1
24'

Tym razem z dystansu strzelał Afonso Sousa. Ładny, aczkolwiek minimalnie niecelny strzał z dystansu.

6
4
3
3
4
20'

W polu karnym Korony lekki strzał oddał Mikael Ishak. Pewnie interweniował bramkarz gości.

5
3
3
11
19'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Korony. Kielczanie wybili piłkę, ale Lech dalej rozgrywa ją na połowie gości.

13
9
1
2
4
16'

W polu karnym Lecha dryblował Jakub Łukowski. Ostatecznie jednak stracił piłkę.

13
6
3
2
2
14'

Z dystansu niecelnie strzelał Heorhij Citaiszwili.

6
2
10
4
6
13'

Zdecydowana przewaga po stronie Lecha. Kolejorz kontroluje sytuację na boisku.

21
11
2
4
9'

Znów broni Marcel Zapytowski! Znów Amaral, znów celnie, znów zza pola karnego. I znów bramkarz Korony nie dał się zaskoczyć.

14
3
7
1
14
8'

Gra już wznowiona.

10
4
3
1
1
8'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Korony.

1
1
7
5
3
6'

Kolejne uderzenie na bramkę Korony. Tym razem z około 20 metrów, po długim słupku, strzelał Joao Amaral. Znakomicie obronił bramkarz kielczan.

10
3
2
1
6
3'

Z dystansu niecelnie strzelał Afonso Sousa. Lech od początku meczu szuka okazji na gola.

13
6
5
2
3
1'

Dośrodkowanie w pole karne Korony. Piłkę pewnie złapał Marcel Zapytowski.

6
3
4
2
czas Start meczu
17:28

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.