1
2
4
90+7'

Po dośrodkowaniu w pole karne Śląska niecelnie główkował Maik Nawrocki. Ciekawe ostatnie minuty tego meczu.

22
15
6
2
6
90+5'

Zanosiło się na groźną odpowiedź WKS-u. W polu karnym Legii źle strzelał jednak Dennis Jastrzembski. Chwilę później kolejna dobra okazja dla gospodarzy - tym razem w polu karnym, mając przed sobą tylko bramkarza, niecelnie uderzył inny z zawodników zielono-biało-czerwonych.

8
3
3
8
15
90+4'

Legia szuka dośrodkowań przed bramkę Śląska. Groźne są te wrzutki, gościom brakuje tylko wykończenia.

14
10
10
6
11
90+3'
ZMIANA
90+3'
ZMIANA
90+2'

Znakomita okazja dla Legii! Po dośrodkowaniu Mladenovicia tym razem z kilku metrów w dobrej sytuacji niecelnie strzelał Makana Baku.

17
15
7
2
10
90'

Doliczone czternaście minut. Przed nami więc jeszcze sporo emocji.

9
6
5
1
9
90'

Końcówka spotkania i nie zanosi się na gola. Przed chwilą w polu karnym Śląska dryblował Carlitos, ale zabrakło już dokładnego dogrania.

13
9
5
3
5
90'
23
16
6
9
87'
ZMIANA
87'
ZMIANA
84'

Świetna okazja dla Legii! To powinien być gol! Po dośrodkowaniu Mladenovicia niepilnowany Maciej Rosołek z kilku metrów oddał niecelny strzał głową.

21
23
5
6
14
83'

Legia szuka okazji na gola, ale Śląsk dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

14
8
2
2
79'

11
3
1
5
77'

Potrzebna pomoc medyczna po zderzeniu zawodników przed polem karnym Legii.

2
5
8
5
8
75'

Wracamy do gry!

9
11
3
1
75'

Sporo trwa już ta przerwa. Piłkarze cały czas rozgrzewają się na boisku.

1
2
2
3
6
72'

Piłkarze się rozgrzewają. Czekamy na wznowienie widowiska.

3
2
3
2
8
70'

Cały czas czekamy na wznowienie zawodów.

1
1
3
4
10
68'

Chwilowa przerwa w grze spowodowana zadymieniem boiska.

4
6
3
3
12
66'
ZMIANA
64'

Znów sporo gry w środkowej strefie boiska.

3
1
4
2
1
59'

Rzut wolny dla Śląska. Zza pola karnego niecelnie strzelał Nahuel Leiva.

6
4
2
8
13
57'
ZMIANA
53'

Znów znakomicie spisał się Tobiasz, który obronił groźne uderzenia! To kluczowa postać Legii w tym meczu.

10
4
6
3
5
51'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Piłka wyleciała jednak poza boisko.

10
7
3
4
6
50'
10
5
7
4
11
48'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Śląska. Ostatecznie jednak wrocławianie wybili piłkę na rzut rożny.

10
6
3
4
2
46'
28
24
6
4
10
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
5
3
1
2
3
45+1'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał Yuri Ribeiro. Piłka odbiła się od słupka bramki Śląska!

24
15
5
10
14
45'

Doliczone trzy minuty.

8
2
10
3
6
43'

Wrocławianie przy piłce. Rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska.

9
6
6
6
6
40'

Kapitalny strzał z linii pola karnego oddał Josue. Po jego uderzeniu piłka wpadła do bramki Śląska, ale po analizie VAR gol nie został uznany. Wcześniej na spalonym był Muci.

34
18
6
9
18
38'

Znakomicie spisał się Kacper Tobiasz! John Yeboah wpadł w pole karne Legii, miał przed sobą tylko bramkarza. Tobiasz po strzale zdołał dotknąć piłkę, a ta następnie odbiła się od słupka i nie wpadła do bramki

19
12
7
9
15
36'

Znów przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników WKS-u.

10
6
8
5
6
34'

Nie jest to porywające widowisko. Sporo walki, głównie w środkowej strefie boiska.

5
6
5
4
2
31'

Rzut wolny dla Śląska. Na zaskakujący strzał zdecydował się Erik Exposito, ale trafił w mur.

11
7
4
5
4
30'

Będzie rzut wolny dla Śląska na połowie Legii. Do bramki gości jednak daleko.

7
2
1
2
3
26'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

6
7
5
6
6
23'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola z rzutu karnego! Josue oddał lekki strzał, piłka odbiła się od słupka i wyleciała poza boisko!

74
54
9
14
30
21'

Po podaniu od Josue Muci znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Śląska. Ten faulował go w polu karnym za co został ukarany żółtą kartką. Rzut karny dla Legii!

11
3
2
10
22
21'
5
3
3
2
21'
11
3
1
3
5
19'

Z około 20 metrów uderzył Erik Exposito. Dobrze ten strzał obronił Kacper Tobiasz.

7
1
1
3
4
16'

Brakuje w tym meczu jak na razie dobrych okazji strzeleckich - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

2
1
3
6
2
13'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Legii.

3
1
5
8
6
11'

Już czwarty z rzędu rzut rożny dla Śląska. Ostatecznie goście zdołali wybić piłkę z własnego pola karnego.

6
5
4
2
6
10'

Rzut rożny dla Śląska i zagranie w pole karne Legii. Piłka spadała pod poprzeczkę, ale Kacper Tobiasz zdołał ją wybić.

9
4
9
3
2
9'

W znakomitej sytuacji znalazł się Erik Exposito . Po podaniu z głębi pola napastnik Śląska w polu karnym miał przed sobą tylko bramkarza. Kacper Tobiasz nie dał się jednak zaskoczyć

10
2
2
2
3
7'

Gra toczy się teraz na połowie WKS-u. Do bramki Śląska jednak daleko.

1
1
2
1
3
4'

Patrick Olsen zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłka przeleciała tuż obok bramki Legii.

5
5
6
2
5
3'

Legia spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

8
2
1
1
1
1'

Ładny strzał z dystansu oddał Bartosz Slisz. Dobrze to uderzenie obronił bramkarz WKS-u.

13
8
1
2
czas Start meczu
17:28

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.