Wrocławianie jeszcze starają się atakować.

1
2
2
90+5'

Co za akcja, co za gol! Kapitalnie zachował się Tomasz Pieńko, który minął dwóch zawodników Śląska, w polu karnym kolejnego i skierował piłkę do bramki! Fantastyczna akcja zawodnika Zagłębia. Miedziowi prowadzą 3:0!

KGHM Zagłębie Lubin
30
14
3
4
7
90+3'

Goście przenieśli grę na połowę Śląska.

4
2
2
90+2'
90+1'

Doliczone dziewięć minut.

1
1
3
90+1'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola dla Śląska! Jasmin Burić obronił strzał Patricka Olsena.

Śląsk Wrocław
22
18
2
5
11
89'

Zawodnik Zagłębia ukarany czerwoną kartką, a dla Śląska rzut karny.

1
2
1
3
89'

Będzie rzut karny dla Śląska!

5
1
1
1
7
89'
CZERWONA KARTKA
7
2
1
2
8
89'
1
1
2
87'

Sędzia główny sam ogląda sytuację, w której uczestniczyli Mateusz Bartolewski i Erik Exposito. Sytuacja może dotyczyć ewentualnego zagrania ręką zawodnika Zagłębia.

2
1
5
86'

Trwa analiza VAR.

1
86'

Wrocławianie domagają się rzutu karnego. Sędzia nakazał grać dalej.

1
2
1
83'

Z dystansu niecelnie strzelał Rafał Adamski.

1
1
2
82'
82'
81'

Zagłębie przy piłce. Lubinianie wymieniają podania i czekają na błąd po stronie Śląska.

2
2
78'

Znakomitą okazję miał Kacper Chodyna.Po podaniu w pole karne miał przed sobą tylko bramkarza Śląska, ale ten nie dał się zaskoczyć.

2
2
3
2
3
77'
1
2
2
1
3
76'

Wydaje się, że Zagłębie ma to spotkanie pod kontrolą. Gra toczy się daleko od bramki gości.

5
3
73'

Zagłębie dobrze prezentuje się w defensywie. Miedziowi bronią dostępu do własnej bramki.

4
70'

Zagłębie przy piłce. Goście starają się ją rozgrywać na połowie Śląska.

5
4
1
1
2
71'
71'
68'
68'
2
1
1
3
4
67'

Gol! Strzelił Sasa Zivec. Asystował mu Bartłomiej Kłudka.

Zagłębie prowadzi 2:0! Po dośrodkowaniu w pole karne Sasa Zivec przyjął sobie piłkę i oddał strzał, po którym futbolówka wpadła do bramki!

26
11
3
6
10
63'
2
55'

Wrocławianie rozgrywają piłkę. Śląsk szuka okazji na wyrównanie.

1
4
1
3
4
53'

Po analizie VAR, nie ma gola dla Śląska. Sędzia odgwizdał spalonego.

6
6
1
2
8
52'

Cały czas czekamy na decyzję arbitra.

4
1
1
1
3
51'

Trwa jeszcze analiza VAR.

3
2
1
1
5
49'

Dennis Jastrzembski dośrodkował w pole karne KGHM Zagłębia Lubin, a tam Caye Quintana skierował piłkę do bramki.

1
2
1
1
1
czas Druga połowa
44'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Damjan Bohar. Piłka przeleciała nad bramką Śląska Wrocław.

2
2
2
1
43'

KGHM Zagłębie Lubin stara się utrzymać przy piłce na połowie Śląska.

1
1
40'

Zagłębie szuka okazji do zagrania "długiej piłki" na połowę WKS-u. Niektóre takie akcje gości są groźne.

2
1
2
1
1
37'

Yaw Yeboah dośrodkował w pole karne Zagłębia. Obrońcy drużyny z Lubina wybili piłkę.

2
1
33'

Gol! Strzelił Kacper Chodyna. Asystował mu Damjan Bohar.

1:0 prowadzi KGHM Zagłębie Lubin! Goście wybili piłkę z własnej połowy. Następnie Bohar podał do Chodyny, a ten oddał celny strzał z dystansu!

24
11
3
4
7
30'

Groźna akcja Śląska. W polu karnym strzelał Yaw Yeboah. Po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki gości.

1
1
2
1
27'

Filip Starzyński zbyt mocno dośrodkował w pole karne Śląska. Piłka wyleciała poza boisko.

26'

Rafał Adamski ładnie dryblował w polu karnym Śląska. Napastnik Zagłębia ostatecznie wywalczył rzut rożny.

1
23'

Dennis Jastrzembski wbiegł w pole karne Zagłębia. Szybszy był jednak Jasmin Burić, który przejął piłkę.

1
3
1
19'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich. Gra toczy się na środku boiska.

1
2
16'

Teraz to piłkarze z Lubina częściej przy piłce. Miedziowi rozgrywają futbolówkę na połowie Śląska.

4
1
1
13'

Znakomicie spisał się Rafał Leszczyński. Po dośrodkowaniu ładny strzał głową oddał Aleks Ławniczak, lecz świetnie obronił bramkarz WKS-u.

1
1
3
11'

W polu karnym gości techniczny strzał oddał Yaw Yeboah. Piłka przeleciała nad bramką KGHM Zagłębia Lubin.

1
1
1
9'

Śląsk szuka okazji na gola. Wrocławianie częściej przy piłce.

3
1
8'

Zanosiło się na groźną akcję Śląska. Caye Quintana zbyt mocno wypuścił sobie jednak piłkę.

2
7'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

1
3'

Ładną akcję Śląska wyprowadził John Yeboah. W decydującym momencie Janasik został jednak zablokowany w polu karnym gości.

1
1
1
2'

Na bramkę Śląska z dystansu uderzył Damjan Bohar. Piłkę pewnie złapał bramkarz WKS-u.

3
1
1
czas Start meczu
19:58

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

2
1
19:34

PKO Ekstraklasa wróciła do gry, a już w 18. kolejce na Tarczyński Arena kibice będą świadkami derbów Dolnego Śląska pomiędzy Śląskiem Wrocław i Zagłębiem Lubin. Miedziowi notują fatalną passę z rzędu, którą rywale będą chcieli tylko przedłużyć.