(0:0)
Zakończony
Warta Poznań
komentarz

Koniec meczu! Wisła Płock wygrywa z Wartą Poznań 1:0 i przełamuje serię pięciu przegranych z rzędu!

3
1
1
3
2
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

1
1
1
4
5
90'

Ależ okazja dla Warty. Kapitalne podanie z głębi pola otrzymał Savić, wbiegł w pole karne, ale nie wiedzieć czemu nie decydował się na strzał. Zwolnił akcję, wycofał pilkę do nadbiegającego Kiełba, ale ten strzelił w trybuny!

5
7
6
6
7
87'

Wisła w końcu potrafiła utrzymać się dłużej przy piłce na połowie przeciwnika. Dziwnie układa się ten mecz. Wydawać by się mogło, że grając jedenastu na dziesięciu powinno być łatwiej.

12
10
6
6
5
85'

Kamiński ma problem z wykopaniem piłki z własnego pola karnego. Murawa w tym miejscu jest naprawdę fatalna. Zresztą "murawa" to spore nadużycie.

9
12
8
4
6
84'
83'
8
7
3
5
4
83'

Cały czas w ataku goście, którzy nic sobie nie robią z liczebnej przewagi Wisły.

3
3
2
2
5
80'

Szybko rozegrali rzut wolny goście. Savić strzelał z osiemnastu metrów, był rykoszet od Kapuadiego, ale nie wpłynęło to na interwencję Kamińskiego.

5
6
1
3
4
79'

Teraz Ivanov strzelił z dystansu dużo gorzej. Pomylił się o dobre kilkanaście metrów.

6
5
2
5
4
79'

Źle wygląda Wisła Płock w ostatnich minutach. Warta ma o jednego zawodnika mniej, a to ona przeważa.

5
5
2
3
5
77'
5
2
5
2
4
77'
77'
7
7
1
2
2
76'

Ależ blisko gola na 1:1! Cóż teraz wymyślił Ivanov! Chciał wykorzystać kiepskie podanie Kamińskiego i pokusił się o lob z ponad czterdziestu metrów. Poprzeczka ratuje Wisłę!

10
5
5
7
6
75'

Kolejni zawodnicy gotowi do zmiany przy linii bocznej.

1
1
1
74'

Na boisku nie dzieje się nic. Warta próbuje atakować, grając w osłabieniu, ale niewiele z tego wynika.

3
4
1
4
1
72'
4
4
5
3
4
70'

Pewne piąstkowanie Kamińskiego po rzucie rożnym. Wisła oddala zagrożenie.

9
6
2
1
3
70'
67'

Gospodarze domagali się rzutu karnego za ewentualne zagranie piłki ręką jednego z rywali. Sędzia jednak nie dostrzegł przewinienia.

3
1
2
2
8
66'
66'
66'
66'

Faul taktyczny Miguela Luisa.

2
1
1
1
2
66'
5
3
2
3
64'

Akcja Wisły. Wolski poczekał, zagrał na dalszy słupek, ale Matuszewski zablokował w ostatniej chwili strzał głową Śpiączki.

5
2
6
3
3
64'

Wisła wymienia kolejne podania, a trener Szulczek przygotowuje zmiany.

3
3
4
1
61'

A jednak. Po chwili namysłu sędzia Arys ukarał zawodnika Warty drugą żółtą i czerwoną kartką!

9
7
7
6
9
61'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
8
5
4
5
8
60'

Maenpaa musi uważać. Spóźniony wślizg w nogi Vallo. Momentalnie ruszyli do sędziego gospodarze, domagając się drugiej żółtej kartki.

4
3
1
2
4
60'

Ależ popsuł kontrę gości Szczepański. Dostał dobre podanie od Zrelaka, byli w przewadze liczebnej, jednak zawiodło przyjęcie piłki w polu karnym.

3
4
1
1
3
59'

Ciekawie to rozegrali Nafciarze, jednak strzał Lesniaka został zablokowany. Za długo się składał do tego uderzenia.

3
1
2
1
58'

Stracił piłkę Furman, ale sędzia nie odgwizdał faulu, choć pomocnik Wisły zwijał się z bólu. Po chwili Maenpaa nie pozostawił już złudzeń i wyciął równo z trawą Śpiączkę.

1
57'
5
3
2
5
7
56'

Dośrodkowanie na bliższy słupek, strącenie w kierunku Zrelaka, ale ten nie doszedł do strzału.

5
6
3
4
3
56'

Chce szybko odpowiedzieć Warta. Po akcji Żurawskiego jest rzut rożny.

2
2
2
54'

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch. Asystował mu Dominik Furman.

Fatalna strata Matuszewskiego na własnej połowie. Furman odzyskał piłkę i momentalnie zagrał do wchodzącego na czystą pozycję Szwocha. Ten uniknął spalonego i w sytuacji sam na sam ze stoickim spokojem pokonał Lisa!

21
10
4
6
14
52'

Szwoch stracił kontrolę nad piłką, chciał ją odzyskać, ale zamiast tego nadepnął na nogę Grzesika.

1
2
3
2
3
52'
Wisła Płock
5
1
1
50'

Na razie cały czas w posiadaniu piłki goście. Wisła nie jest w stanie przedostać się na połowę rywala, a jeśli już się to uda, to za moment następuje strata.

2
1
49'

Dużo niedokładności. Warta miala parę szans, by zagrozić bramce Wisły, atakowała lewą stroną, prawą, środkiem, ale za każdym razem brakowało precyzji przy dośrodkowaniu lub podaniu już w polu karnym.