(1:0)
Zakończony
Cracovia
komentarz

Koniec meczu! Korona pokonała fatalną Cracovię 2:1 i łapie oddech w walce o utrzymanie!

5
5
1
2
90+9'

Korona gra bardzo mądrze i nie opuszcza połowy Cracovii.

2
1
1
2
90+8'

To już ostatnia z doliczonych minut, ale prawdopodobnie mecz potrwa jeszcze kilkadziesiąt sekund. Wydaje się jednak, że Cracovii nie wystarczy kolejnych 90 minut, by cokolwiek zdziałać w Kielcach.

1
2
1
2
1
90+7'
ŻÓŁTA KARTKA
10
6
3
3
6
90+5'

Cracovia nie zasługuje w Kielcach na żadne punkty. Goście są fatalni.

15
2
2
2
90+5'
4
3
2
6
3
90+2'

Zaczęli strzelać gracze Cracovii, ale skutecznie broni się Korona.

2
1
3
1
4
90+1'
ZMIANA
90'

Doliczone 8 minut.

2
1
1
1
5
87'

Kolejna pomyłka Śpiączki, który głową nie trafił z bliskiej odległości.

2
1
7
5
5
87'
ZMIANA
86'

Korona nie chce się cofać pod swoje pole karne. Nie od dziś wiadomo, że najlepszą obroną jest atak.

1
1
2
84'
ZMIANA
83'

Świetne dośrodkowanie na głowę Śpiączki, lecz ten z kilku metrów nie trafił w bramkę.

1
1
83'

Dobra okazja dla Korony z rzutu wolnego.

2
1
1
1
82'
5
3
2
2
3
79'
ZMIANA
79'

Kakabadze czarował po prawej stronie, ale huknął w trybuny.

2
1
1
1
78'

Cracovia nie potrafi zepchnąć Korony do defensywy, mimo że do końca meczu coraz mniej czasu.

3
1
1
1
1
75'

Łukowski został zablokowany w dogodnej sytuacji, a poprawka Podgórskiego poleciała minimalnie nad poprzeczką.

4
4
3
74'
11
8
8
4
6
73'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Podgórskiego.

1
4
2
72'

Gramy dalej.

4
2
1
70'

Problemy zdrowotne ma Zapytowski.

5
1
1
69'

Cracovia dostała prezent od losu, co może ją uskrzydlić i wpędzić w kłopoty Koronę.

4
3
3
2
5
68'
ZMIANA
68'
ZMIANA
67'
GOOOOOOL!!!

Bardzo pewne uderzenie Knapa i Cracovia łapie kontakt!

13
9
6
9
15
66'
10
6
1
1
2
65'

Rzut karny dla Cracovii! Winowajcą Miłosz Trojak.

7
5
1
2
4
64'

Możliwy jest jednak zwrot akcji. Arbiter biegnie do monitora VAR.

5
3
2
3
3
63'

Knap dograł z rzutu wolnego w pole karne, a goście zaczęli domagać się rzutu karnego. Mają jedynie rzut rożny.

1
1
1
62'
ZMIANA
62'
ZMIANA
2
1
2
2
2
60'

Świetnie do Rapy długą piłkę posłał Oshima. Kapitan Cracovii miał jednak problemy z przyjęciem i od bramki zacznie Zapytowski.

58'

Zadanie Cracovii z trudnego wzrosło do - przy tej postawie - niemal niewykonalnego.

3
2
1
57'
GOOOOOOL!!!

Nie było to najpewniejsze uderzenie, ale dla Korony najważniejsze, że skuteczne! Łukowski uderzył niemal w środek bramki i Niemczycki nie zdołał odbić piłki. 2:0!

23
14
9
4
6
55'

Sędzia jeszcze czekał na sygnał z wozu VAR, ale o zmianie decyzji nie może być mowy.

3
5
1
1
54'

Rzut karny dla Korony! Konoplianka bezsensownie pociągnął za koszulkę Ronaldo na linii pola karnego! Zagranie tym bardziej głupie, bowiem rywal nie stwarzał jeszcze większego zagrożenia.

3
4
2
1
53'

Zator wrzucił piłkę na głowę Szykawki, który nie był w stanie oddać groźnego strzału.

2
1
1
52'
1
3
1
1
2
51'

Knap oddał zaskakujący strzał, ale nie ma lewej nogi Roberto Carlosa, więc nie zagroził bramce.

2
2
1
1
2
50'

Konoplianka faulowany przez Zatora w okolicach pola karnego.

1
1
1
1
47'

Zator płasko zagrał wzdłuż jedenastego metra. Żaden z jego kolegów nie doszedł jednak do piłki.

1
1
1
1
1
46'

Gramy dalej. Obaj szkoleniowcy w przerwie zdecydowali się na wymianę defensywnych pomocników.