(0:0)
Zakończony
Raków Częstochowa
komentarz

Gole w Mielcu nie padły. Raków po raz drugi w rundzie wiosennej zgubił dwa punkty. Co na to wszystko Legia Warszawa?

9
3
3
1
3
90+5'

Strzał rozpaczy Lopeza, piłka przeleciała dwa metry ponad bramką Stali. Gospodarze już fetują 0:0.

12
6
5
2
6
90+4'

Małe oblężenie bramki Stali. Raków dąży do wygranej. Stal szczęśliwie broni się.

6
3
2
1
6
90+1'
6
3
4
3
9
90+2'

Raków jeszcze walczy. Czasu ma już jednak niewiele.

4
2
1
1
90+1'

Miejsce do uderzenia znalazł sobie Cebula, ale huknął ponad poprzeczką!

5
5
3
2
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

4
2
4
2
7
90'

Z rzutu wolnego uderzył Lopez, Mrozek wybił piłkę na rzut rożny!

6
3
2
3
1
89'

Trochę panicznie gracze Stali zaczynają bronić własnej bramki. Czują punkt, ale za moment mogą go stracić.

1
2
2
3
87'

Dośrodkowanie z lewej strony, Musiolik z sześciu metrów uderzył głową obok bramki!

5
4
2
4
1
86'

Przez moment pod bramką Rakowa była Stal, teraz sytuacja odwróciła się i szczęścia szukają częstochowianie.

2
1
3
3
86'
81'

Zamieszanie w polu karnym Stali, piłka ostatecznie padła łupem Mrozka. Po chwili bramkarz dość chaotycznie starał się wyprowadzić kontrę swojej drużyny.

4
2
2
1
1
79'
79'

Mocny strzał Gutkovskisa poszybował kilka pięter nad bramką.

2
2
2
2
78'

Dośrodkował z lewej strony Kun, piłkę wybili obrońcy. Po chwili kontra Rakowa, którą skasował kilka metrów przed polem karnym Kovacević.

2
1
2
2
1
76'
76'

Strzał Berggrena. I tyle piłkę widzieli. Gdzieś frunie. Wciąż.

2
3
1
75'
73'

Akcja mielczan, dość anemiczna. W końcu dośrodkowanie do Flisa, ale ten do piłki nie zdołał dojść i trafić ją głową.

1
4
70'

Podrażniony anulowanym golem Raków ruszył do ataku. Stal cały czas broni się.

9
4
3
2
7
69'

Wciąż 0:0! Trafienie zostało anulowane! Svarnas był na spalonym i dekoncentrował bramkarza.

20
13
8
1
9
68'

Jeszcze mamy VAR, sędzia sprawdza czy Svarnas w momencie podania nie był na spalonym i nie absorbował Mrozka.

17
9
2
1
9
67'

Z dogrania Lopeza z rzutu wolnego wyszedł strzał. Zaskoczony Mrozek nie interweniował i piłka wpadła do siatki.

3
7
1
1
5
65'
65'

Nie klei się gra Rakowowi, Stal bez większych problemów rozbija próby gości.

5
3
1
1
62'

We własnym polu karnym opatrywany jest Getinger.

2
1
2
2
2
61'

Kontra Rakowa 2 na 1. Dogranie do Lopeza, ale strzał z pola karnego odbił Mrozek.

6
4
3
1
6
59'

Władysław Koczerhin legł w polu karnym, sędzia uznał, że faulu nie było.

4
3
1
1
4
56'

Goście w ataku, gospodarze skupieni na defensywie. Raków wciąż bez klarownej okazji.

9
2
3
1
3
53'

Z pierwszej piłki uderzył Lopez, próba poszybowała kilka metrów obok słupka bramki strzeżonej przez Mrozka.

3
2
4
2
3
52'
2
1
1
4
2
50'

Z dystansu uderzył Lopez, trafił w obrońcę Stali. Dynamiczniej po boisku starają się poruszać goście.