(0:1)
Zakończony
Lech Poznań
komentarz

Koniec meczu! Lech nie bez problemów, ale pokonał w Płocku Wisłę 1:0 i zdobył niezwykle cenne trzy punkty.

8
4
2
2
90+5'

Ba Loua wpadł w pole karne. Jego strzał został zablokowany, ale skrzydłowy wywalczył rzut rożny.

8
2
1
1
90+4'

W ogóle nie widać, żeby Lech grał w przewadze. Kolejorz broni się nawet szóstką zawodników w linii obrony.

3
2
2
3
3
90+2'

Fatalne dośrodkowanie Furmana. Coraz mniejsze nadzieje dla gospodarzy.

11
5
2
4
3
90+2'

Murawski sfaulował Wolskiego. Okazja dla Wisły.

2
1
2
2
5
90'

Doliczone 6 minut.

2
1
2
1
3
89'

Ojojoj... Pawlak zagrał do bramkarza w światło bramki, a Kamiński wcale do piłki blisko nie miał. Udało mu się jednak ją przyjąć i uchronić Pawlaka przed trafieniem samobójczym.

2
3
1
1
88'

Mocno rwana gra w ostatnich minutach. Można spodziewać się czasu doliczonego rodem z MŚ w Katarze.

2
2
4
87'
ŻÓŁTA KARTKA
9
4
4
8
16
86'

Zmiana decyzji! Nie ma rzutu karnego! Jest to jedyna słuszna decyzja.

10
1
3
2
10
86'

Sędzia jednak sam zobaczy powtórki przy monitorze!

9
1
1
5
85'

Chociaż arbiter czeka jeszcze na sygnał z wozu VAR.

7
1
1
4
84'

Dość kontrowersyjna decyzja, ale sędzia nie biegnie do monitora. Do strzału szykuje się Velde.

1
1
2
6
84'

Rzut karny dla Lecha! Furman sfaulował Sobiecha!

10
5
2
3
7
83'
ZMIANA
79'

Warchoł główkował z dość ostrego kąta, ale i tak było to bardzo groźne. Znowu jednak świetnie zachował się Bednarek.

6
3
1
78'
3
2
2
3
8
77'

Ishak z murawy zszedł z urazem. Nie wiadomo jak poważnym.

1
5
2
77'
ZMIANA
77'
ZMIANA
75'
ZMIANA
74'

Piekielnie trudne zadanie przed Wisłą, jeśli płocczanie marzą choćby o jednym punkcie.

2
3
72'

Rzeźniczak zdecydowanie za późno zaatakował Czerwińskiego, który padł na murawę. Brzydki faul kapitana Wisły.

3
1
1
5
10
71'
CZERWONA KARTKA
34
20
6
4
9
69'

Celnie, choć w środek bramki uderzył Szymczak.

3
2
67'

Czerwiński znalazł podaniem Salamona. Ten celnie główkował, ale był na spalonym.

1
1
67'

Faul Rzeźniczaka na Ishaku. Szansa dla Lecha na dośrodkowanie.

3
2
1
66'

Ishak ruszył do długiego podania z głębi pola. Dobrze grę przeczytał Kamiński i zgarnął piłkę Szwedowi sprzed nosa.

1
1
65'

Próbował zaatakować Lech, ale bardzo nieporadnie i piłka w rękach Kamińskiego.

1
62'

Sporo niedokładności z obu stron.

2
1
61'
ZMIANA
61'
ZMIANA
58'
Wisła Płock
6
4
4
3
3
58'
ZMIANA
58'
ZMIANA
58'

Ishak zauważył wysuniętego przed bramkę Kamińskiego i zdecydował się go lobować. Chybił nieznacznie.

3
2
56'

Póki co gra po przerwie nie powala na kolana.

1
53'

Murawski naprawiał błąd kolegi i powalił Kolara w okolicach linii środkowej. On również nie zagra przeciwko Miedziowym. To oznacza, że środek pola będzie musiał zostać całkowicie przemeblowany.

1
2
52'
3
1
3
5
9
51'

Szwed sfaulował Furmana i nie zagra w następnym meczu przeciwko Zagłębiu Lubin.

2
1
2
3
4
51'
4
1
4
5
10
48'

O piłkę w okolicach pola karnego walczył Murawski. Wydawało się, że pomocnik tę walkę wygrał, ale sfaulował rywala.

1
3
2
1
46'

Gra wznowiona.

6
2
czas Druga połowa
komentarz

Do przerwy Lech prowadzi w Płocku 1:0. Strzelcem gola Radosław Murawski.

10
5
45+3'

Fatalny błąd Czerwińskiego, piłkę przed polem karnym przejął Kolar, ale znów górą Bednarek!

3
4
45+2'

Poradzili sobie obrońcy z dośrodkowaniem Pereiry.

2
45+2'

Będzie jeszcze szansa dla Lecha po rzucie wolnym.

2
1
45'

Doliczone 3 minuty.

2
1
44'

Ostatnie minuty, to lepsza postawa Wisły, która w końcówce I połowy ruszyła do odrabiania strat.

1
1
1
43'

Vallo mięciutko dorzucił piłkę na głowę Kapuadiego, a ten nie zdołał pokonać Bednarka w stuprocentowej sytuacji!

2
3
2
2
3
40'

Sulek do Vallo, a ten fatalnie przestrzelił z bliskiej odległości! To powinno być 1:1!

1
5
2
1
39'

Nieźle z piłką przy nodze wygląda Marchwiński, który potrafi się przy niej utrzymać pod presją, ale i efektownie znaleźć podaniem kolegę.

2
1
36'

Wisła Płock w I połowie nie prezentuje niczego ciekawego w ofensywie.

2
2
34'
Wisła Płock
8
6
1
2
4
33'

Pereira dośrodkował w pole karne, piłkę głową wybił Vallo.

1
3
32'

Vallo nie patyczkował się ze Skórasiem i Lech ma rzut wolny.

4
1
3
32'
Wisła Płock
8
3
2
2
3
31'

Wolski pomknął na bramkę po fatalnym błędzie Salamona, a skórę koledze uratował Bednarek!

5
3
2
3
3
Czy Radosław Murawski powinien zostać powołany do reprezentacji Polski?
Tak
Nie
2
28'

Mogło być 0:2! Szymczak dopadł do przypadkowej piłki, ale nie zdołał jej skierować do siatki z kilku metrów!

2
3
7
26'

Spokojnie piłkę rozgrywają poznaniacy. Wisła przyczajona na własnej połowie.

2
2
1
1
23'

Rasak mógł się błyskawicznie zrehabilitować i zapisać na swoim koncie asystę. Sulek nie zdołał jednak trafić piłki głową z kilku metrów.

2
5
1
1
1
21'
GOOOOOOL!!!

Murawski przechwycił piłkę od Furmana do Rasaka, płasko przymierzył i otworzył wynik meczu! Złe zachowanie środkowych pomocników Wisły wykorzystał wychowanek Piasta Gliwice, dla którego jest to pierwszy gol w sezonie!

51
25
13
6
10
19'

Optyczną przewagę od początku meczu ma Lech. Większych emocji jednak w Płocku póki co nie ma.

1
17'

Celnie sprzed pola karnego uderzył Skóraś. Pewnie interweniował Kamiński.

2
1
2
15'

Wolski posłał szybkie podanie do Kolara, lecz w piłkę zdołał przejąć Salamon. Gdyby nie on, napastnik Wisły pomknąłby sam na bramkę.

2
13'

Poradzili sobie gospodarze z kornerem, ale przy piłce nadal Lech.

2
1
1
12'

Skóraś dryblował po lewej stronie i wstrzelił piłkę w pole karne. Rzeźniczak na rzut rożny.

1
10'

Rasak miękko wrzucił piłkę w stronę Kolara, który uderzył bez przyjęcia. Niecelnie.

1
2
1
1
8'

Długie podanie Skórasia w kierunku Ishaka. Szweda uprzedził Kamiński.

1
7'

Z dystansu uderzył Wolski. Zrobił to fatalnie i od bramki rozpocznie Bednarek.

2
3
2
1
2
4'

Ishak wyprzedził Kapuadiego i szukał kolegi, lecz sędzia odgwizdał spalonego.

1
1
1
1
2
2'

Wolski dośrodkował piłkę z lewej strony, lecz zbyt głęboko i złapał ją Bednarek.

2
1
1'

Od środka Lech.

4
1
czas Start meczu
17:09

Mecz w Płocku będzie drugim, który na żywo z wysokości trybun obejrzy selekcjoner reprezentacji Polski, Fernando Santos.