(0:0)
Zakończony
Radomiak Radom
komentarz

To nie jest udany początek 2023 roku dla Górnika. Zabrzanie nie wygrali kolejnego meczu w PKO Ekstraklasie. W niedzielne popołudnie bezbramkowo zremisowali z Radomiakiem Radom.

3
3
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
3
1
1
1
87'

Mocny strzał z ok. 20 metrów oddał Mvondo. Kilka metrów ponad bramką.

3
4
2
3
84'
84'
4
4
3
3
3
83'

Cayarga dośrodkował z lewej strony, piłka opuściła boisko.

1
2
5
4
3
80'

Kontra Górnika, Mvondo zablokował strzał niemal do pustej bramki. Wcześniej był spalony.

2
2
4
4
5
79'

Cestor omal nie przelobował własnego bramkarza. Sporo szczęścia mieli goście.

3
2
5
2
6
77'

Dogranie z rzutu rożnego, Kobylak dobrze interweniował na przedpolu.

7
6
4
4
5
75'

Kwadrans do końca. Górnik szuka przełamania, ale zagrozić gościom nie jest w stanie.

6
4
3
3
5
73'

Chaotyczna próba z dystansu Pacheco. Daleko od bramki Radomiaka.

8
9
5
3
4
71'
68'

Sytuacyjnie z pola karnego przymierzył z woleja Jakubik. Wprost w ręce bramkarza.

5
5
3
2
2
67'

Ładne rozegrali piłkę gracze Radomiaka. Strzał Semedo padł łupem bramkarza. Ożywił nam się mecz!

5
4
1
4
66'

I ponownie jesteśmy po drugiej stronie. Próba z dystansu Rochy, Bielica złapał piłkę,

1
3
5
65'

Próba z dystansu Pacheco, Kobylak odbił piłkę. Bez konsekwencji.

6
5
3
1
1
64'

Pacheco dośrodkował z rzutu wolnego, dość przypadkowo uderzył Jensen. Kobylak interweniował na linii.

4
5
3
2
1
63'

Radomianie na dłużej zamknęli Górnika na jego połowie. Przewaga nie ma przełożenia na stwarzane okazje bramkowe.

1
1
3
2
3
60'

Godzina gry za nami. Szału jak na razie nie ma. Być może zdobyty gol ożywi zawodników.

4
58'

Odpowiedź Górnika, z 22 metrów płasko uderzył Podolski. Po rykoszecie piłkę złapał bramkarz.

4
3
4
1
3
57'

Z lewej strony dośrodkował Abramowicz, Rocha nie dał rady skierować piłki w kierunku bramki.

3
2
3
3
3
55'

Semedo przejął piłkę przed polem karnym, wszedł w nie. Zabrakło uderzenia.

5
3
5
5
4
53'

Gospodarzom brakuje uderzeń. Przed momentem w polu karnym gości powstało zamieszanie. Radomiak cało wyszedł z opresji.

4
6
5
1
2
50'

Po zmianie stron optyczna przewaga należy do Górnika, ale pod bramkami jak na razie niewiele się wydarzyło.