(0:0)
Zakończony
Śląsk Wrocław
90+3'

Gol! Strzelił Kristoffer Hansen. Asystował mu Bartłomiej Pawłowski. 1:0 dla Widzewa! Szał radości na stadionie w Łodzi! Po dośrodkowaniu w pole karne Śląska Pawłowski zgrał piłkę, a do bramki skierował ją Kristoffer Hansen.

29
26
4
7
9
90+1'

Po dośrodkowaniu niecelnie główkował Erik Exposito.

2
1
1
1
90'

Doliczone trzy minuty.

4
2
1
89'

Trzecia w tym meczu dobra interwencja Szoty. Obrońca Widzewa wybił piłkę po groźnym dograniu przed własną bramkę.

2
2
4
4
89'

Widzew szuka groźnego dośrodkowania w pole karne Śląska.

2
1
4
4
4
86'

W polu karnym Śląska padł Bartłomiej Pawłowski. Sędzia nakazał grać dalej.

1
1
1
6
85'
84'

Znów pokazał się Bartłomiej Pawłowski. Kolejny jego strzał z pola karnego, znów minimalnie niecelny.

1
82'

Zza pola karnego nad poprzeczką bramki Widzewa strzelił Erik Exposito.

1
3
81'
79'

Efektowna akcja Widzewa Łódź. Spore zamieszanie przed bramką Śląska. Ostatecznie gospodarze wywalczyli rzut rożny.

1
76'

Śląsk przy piłce. Gra toczy się jednak daleko od bramki Widzewa.

2
1
1
73'

W polu karnym Śląska na strzał z pierwszej piłki zdecydował się Bartłomiej Pawłowski. Uderzenie było jednak niecelne.

1
2
1
1
70'

Teraz to wrocławianie częściej przy piłce. Śląsk rozgrywa ją na połowie Widzewa.

2
1
1
68'
68'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Henrich Ravas wypiąstkował piłkę.

1
1
65'

W polu karnym Widzewa padł jeden z zawodników Śląska, który teraz potrzebuje pomocy medycznej. Sędzia nakazał grać dalej i nie zdecydował się odgwizdać rzutu karnego. Będzie rzut rożny dla WKS-u.

1
1
1
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeden gol?
2
62'

Sporo miejsca zrobiło się na boisku. Ale sporo też niedokładności - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

1
1
59'

W polu karnym z woleja strzelał Erik Exposito. Uderzenie zablokował Szota.

1
1
58'
58'
57'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

53'

Z dystansu niecelnie strzelał Juliusz Letniowski.

1
51'

Tym razem miękkie, ale zbyt mocne zagranie przed bramkę Śląska w wykonaniu Bartłomieja Pawłowskiego.

50'

Widzew stara się atakować. Przed chwilą dośrodkowanie w pole karne gości, ale zbyt mocne i piłka wyleciała poza boisko.

czas Druga połowa
45'

Doliczona jedna minuta.

1
45'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Widzewa! Po błędzie bramkarza piłkę przejął John Yeboah, który strzelał z około 11 metrów. Futbolówkę z linii bramkowej wybił Serafin Szota!

3
3
2
1
1
43'

Z pierwszej piłki zza pola karnego strzelał Adrian Bukowski. Pewnie interweniował bramkarz Widzewa.

2
2
2
42'

Na spalonym złapany Jordi Sanchez. Po jego uderzeniu głową piłkę i tak złapał bramkarz wrocławian.

1
1
41'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży zawodnik Śląska Wrocław.

1
37'

Z dystansu strzelał Juliusz Letniowski. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

2
2
1
1
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
1
32'

Dobrze spisał się Henrich Ravas. Po dośrodkowaniu przed własną bramką w ostatniej chwili wybił piłkę. Do strzału już składał się Erik Exposito.

1
1
1
29'
3
1
1
1
29'

Martin Konczkowski zagrywał w pole karne gospodarzy. Piłkę przejął zespół Widzewa.

1
1
28'
3
1
1
26'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie piłkę wybił jeden z zawodników WKS-u.

1
1
25'

W ostatnich minutach nieco spokojniej na boisku.

1
1
2
20'

Świetna okazja dla Widzewa! Miał ją Jordi Sanchez, ale po jego uderzeniu z kilku metrów bramkarz Śląska nie dał się zaskoczyć. Dobitka Pawłowskiego była niecelna.

1
2
1
1
19'

Gra toczy się na połowie Śląska. Gospodarze rozgrywają piłkę i szukają okazji na gola.

2
2
1
15'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Patryk Stępiński.

1
1
2
2
14'

Tym razem wrzutka w pole karne Widzewa. Piłkę wypiąstkował Henrich Ravas.

2
2
1
1
1
13'

Juliusz Letniowski zagrywał z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Piłkę złapał Rafał Leszczyński.

2
1
12'
1
1
10'

Indywidualną akcję przeprowadził Marek Hanousek. Piłkarz Widzewa zakończył ją strzałem z 16 metrów, po którym dobrze interweniował bramkarz Śląska.

1
1
8'

Widzew ma przewagę i rozgrywa piłkę na połowie WKS-u.

1
7'

Jeszcze jedno dośrodkowanie, tym razem tak zaskakujące, że piłka odbiła się od słupka bramki Śląska Wrocław.

1
1
6'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska Wrocław. Piłkę pewnie złapał Rafał Leszczyński.

1
1
2'

Groźnie w polu karnym Widzewa. Wzdłuż bramki gospodarzy zagrywał Martin Konczkowski. Zabrakło już jednak celnego strzału.

1
1
czas Start meczu
20:27

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

Kto wygra mecz?
Widzew Łódź
Spotkanie zakończy się remisem
20:03

- To nie jest tak, że wystarczy przez pięć dni przeprowadzić trening strzelecki i skuteczność się poprawi - mówi trener Widzewa Łódź Janusz Niedźwiedź przed meczem 21. kolejki PKO Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław.

20:02

Spotkanie poprowadzi Piotr Lasyk.

1
1
20:02

Przed nami spotkanie Widzew Łódź - Śląsk Wrocław. Początek meczu o godzinie 20:30. W tabeli PKO Ekstraklasy Widzew ma 32 punkty, a Śląsk 25.