2
2
5
90+7'

0:2? Nie! Co prawda van den Hurk minął Mrozka i strzelił do pustej bramki, ale w momencie podania był na wyraźnym spalonym.

5
10
4
12
8
90+6'

Górnik utrzymuje się przy piłce na połowie Stali. Dwa z rzędu rzuty rożne dla gości.

16
6
2
2
6
90+4'
10
9
11
10
15
90+3'

Po rzucie rożnym nieznacznie nad bramką strzelał Janicki. Górnik o krok od podwyższenia prowadzenia.

17
5
4
4
8
90'

Pogramy o minimum siedem minut dłużej.

5
5
5
6
13
90'

Piękny strzał Domańskiego z rzutu wolnego, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Bielica!

28
12
4
4
6
88'

Zagranie ręką Podolskiego tuż przed linią pola karnego. Kolejna doskonała okazja dla Stali.

10
9
4
9
13
87'

Ale co zabawniejsze, nie ma faulu Lebedyńskiego. Ta sytuacja miała miejsce przed kopnięciem piłki z rzutu rożnego. A więc powtórka stałego fragmentu dla Stali!

3
4
10
5
10
87'

Decyzja z boiska podtrzymana. Nie ma gola!

33
14
5
6
17
86'

Powtórki pokazały, że Lebedyński wpadł na stojącego przed nim Janzę.

21
10
7
3
3
85'

Sędzia Sylwestrzak idzie do monitora osobiście.

11
9
7
5
8
85'

Trwa to bardzo długo.

8
7
6
7
8
84'

Cały czas czekamy na decyzję czy gol na 1:1 został strzelony prawidłowo.

6
7
5
3
7
84'
84'
3
1
1
2
1
83'

I ponownie czekamy na decyzję VAR.

7
4
3
5
5
82'

Remis! A jednak nie! Świetny strzał zza pola karnego oddał Hiszpański, ale sędzia odgwizdał faul w ofensywie Lebedyńskiego!

11
5
3
2
3
81'

Stal blisko wyrównania. Dobra wrzutka Getingera z rzutu wolnego, ale nie trafił czysto w piłkę Wlazło. Po drodze musnęła jeszcze jednego z zawodników Górnika.

4
4
2
3
5
80'
79'

Wyjaśnili sytuację goście po tym rzucie wolnym. Fatalnie wykonany przez Stal.

5
2
2
2
4
78'

Rzut wolny dla Stali kilka metrów od bocznej linii pola karnego. Przesadził Dadok z atakiem na Ratajczyka.

3
2
2
4
4
77'

Gol strzelony prawidłowo! Decyzja z boiska utrzymana.

16
7
2
6
9
77'

Oczywiście sprawdzana jest jeszcze sytuacja na VAR.

6
3
3
3
8
76'

Gol! Strzelił Anthony van den Hurk. Asystował mu Lukas Podolski.

Górnik na prowadzeniu! Fatalna pomyłka Mrozka, który wypuścił piłkę z rąk po dośrodkowaniu Janzy. Powalczył o futbolówkę Podolski, a następnie debiutujący van den Hurk z trzech metrów otworzył wynik!

37
20
5
8
10
75'

Warunki do gry są coraz trudniejsze. Zawodnicy mają problem z utrzymaniem się na nogach.

1
3
2
1
2
75'

Rasak wymusił rzut wolny z ok. 40 metrów, a więc kolejna szansa dla zabrzan.

6
3
2
1
3
72'
72'
72'

Złe dośrodkowanie Janzy z rzutu rożnego. Górnik ma niewiele szans w drugiej połowie, a i tak ich nie wykorzystuje.

5
5
1
2
6
70'

Pokazał się w polu karnym Hinokio, ale w pewnym momencie stanął, zamiast biec do końca. W efekcie nie zdążył do piłki zagranej przez Lebedyńskiego.

6
3
4
3
3
69'

Wreszcie mieliśmy strzał na bramkę! Spróbował zza pola karnego Lebedyński, ale pewnie broni Bielica.

7
4
3
3
3
69'
Stal Mielec
4
2
2
1
3
68'

Jeszcze bez gola debiutant w Górniku, ale już z żółtą kartką. Bardziej za protesty niż faul.

8
9
2
3
3
68'
4
2
2
2
1
65'

Niewiele dzieje się w drugiej połowie. Tempo meczu totalnie wyhamowało. Brakuje przede wszystkim sytuacji z obu stron.

5
3
4
4
3
64'
64'
61'
61'
61'

Pół godziny do końca. Przypomnijmy: Stal Mielec nie potrafi wygrać od sześciu kolejek, Górnik od pięciu.

3
2
5
3
4
59'

Marznie w drugiej połowie Mrozek. Nie miał jeszcze nic do roboty po przerwie. Cały czas atakuje Stal.

9
10
3
3
4
56'

Sappinen w polu karnym. Poślizgnął się jednak, wbiegł przed niego Mvondo i... nagle się przewrócił. Sędzia asystent zasygnalizował faul, choć w zasadzie do niczego nie doszło. Arbiter główny długo zwlekał z decyzją, lecz ostatecznie odgwizdał faul.

4
3
5
3
4
54'

Zaostrzył się mecz. Rasak ostro potraktował Wlazło i nie zagra w następnej kolejce.

4
4
3
3
5
54'
5
4
1
2
2
52'

Dużo lepsza centra Getingera z rzutu wolnego, ale Jensen wyskoczył najwyżej w polu karnym, a po chwili wybił piłkę Olkowski.

6
2
3
1
2
52'
4
3
3
5
4
50'

Mało ekskluzywny początek drugiej połowy. Getinger ustawił piłkę przy rzucie wolnym, ale źle wykonał ten stały fragment. Grę wznawia Bielica.

3
2
2
2
3
48'

Indywidualna akcja Sappinena, ale bardzo dobry wślizg wykonał Jensen i piłka odbiła się jeszcze od napastnika Stali. Nie ma nawet rzutu rożnego.