PKO Ekstraklasa: 23. kolejka
05 mar 2023 15:00
komentarz

Dziękujemy za udział w naszej relacji live. Raków odpowiada na zwycięstwo Legii i mknie po mistrzostwo Polski.

12
5
3
komentarz

Szymon Marciniak doliczył cztery minuty.

6
4
2
86'
85'

To mógł i powinien być gol dla Rakowa. Strzał Wdowiaka z bliska jednak zablokowany.

3
3
3
4
3
80'

Kontuzja mięśniowa Greka.

80'
Raków Częstochowa
5
2
2
1
4
78'

Mamma Mia! Jak tu nie było gola? Coś nieprawdopodobnego! Almqvist najpierw zatrzymany w sytuacji sam na sam, a później niecelnie dobija z bliska Dąbrowski.

7
6
1
75'

Raków po golu na 2:0 przejął całkowicie kontrolę na boisku i Pogoń ma kłopoty z utrzymaniem się przy piłce.

9
5
2
2
3
71'
68'

Całkiem dobry mecz Wędrychowskiego. Zabrakło tylko i aż konkretów.

67'
65'

Ostre wejście wślizgiem napastnika Rakowa. Wydaje się, że słuszna żółta kartka.

6
3
4
2
4
58'

Próba odpowiedzi ze strony Pogonii, ale piłka nie dotarła do Almqvista.

2
1
1
1
59'
58'
53'

Jean Carlos staje się mistrzem uderzenia z woleja. Cudowny strzał prostym podbiciem byłego piłkarza Pogonii Szczecin.

24
18
8
8
10
51'

Kolejna świetna akcja Pogonii. Zagranie za linię obrony do Almqvista. Ten złamał do środka, strzelił w okolice okienka bramki, ale kapitalnie interweniował Kovacević.

8
2
2
1
48'

Świetna akcja Pogonii Szczecin zakończona wejściem w pole karne Wędrychowskiego. Ten pada, ale nie ma rzutu karnego.