(1:1)
Zakończony
Stal Mielec
komentarz

Koniec meczu! Śląsk remisuje 1:1 ze Stalą Mielec. To wynik, który nie zadowala żadnej z drużyn!

90+7'

Exosito strzelał bezpośrednio z rzutu wolnego, ale źle trafił w piłkę. Po chwili uderzał jeszcze zza pola karnego Łyszczarz. Nad poprzeczką.

1
2
2
90+6'
2
1
90+6'

I jest kartka dla Exposito! On też nie zagra w następnej kolejce z Lechią Gdańsk.

3
2
1
1
90+6'
2
90+6'
Stal Mielec
90+5'

Po gwizdku Exposito uderzył Getingera i spowodował jego upadek. Sędziowie analizują czy zasługiwało to na kartkę.

3
1
1
1
2
90+4'

Śląsk ruszył z kontrą. Przepychanki na murawie. Leży Getinger.

1
1
4
1
90+4'
1
1
1
1
90+3'

Dośrodkowanie Getingera, zamieszanie w polu karnym, strzelał sytuacyjnie Wlazło i na linii broni Leszczyński!

2
1
1
1
90+3'

W ostatniej minucie faulowany był Getinger i Stal ma rzut wolny z bocznej strefy boiska.

5
2
1
1
2
90+2'
2
2
1
90+2'

Stal raczej szanuje ten remis. Mrozek nie spieszy się ze wznowieniem gry.

1
2
1
1
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

1
89'

Sappinen podawał prostopadle w stronę rozpędzonego Wolskiego, ale ten nie wygrał pojedynku biegowego z rywalem.

2
2
1
1
1
87'
87'
86'

Wrzutka Getingera, ale w polu karnym nie było żadnego piłkarza Stali. Pewna interwencja Leszczyńskiego na przedpolu.

1
1
83'

Stal w drugiej połowie kompletnie bez argumentów w ofensywie. Śląsk ma przewagę i kontroluje wydarzenia na boisku. Gospodarze są bliżej wygranej.

2
2
2
2
81'
79'

Exposito po raz kolejny szukał strzału zza pola karnego. Płasko, po ziemi... tuż obok słupka!

1
77'

Furę szczęścia ma Stal Mielec! Yeboah znalazł się w sytuacji sam na sam z Mrozkiem po świetnym podaniu Nahuela. Zdecydował się mijać bramkarza zawodnik Śląska, ale następnie nie trafił do siatki!

3
2
1
2
76'

Złe przyjęcie Exposito po dalekim podaniu z własnej połowy i zaprzepaszczona kolejna akcja Śląska.

1
1
1
74'
72'

Yeboah z żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego. To fatalna informacja dla Śląska, bo Yeboah nie zagra w kolejnym meczu!

4
4
1
2
4
72'
70'

Dwukrotnie źle centrował Verdasca, ale na szczęście dla Śląska zbyt krótko wybijał piłkę Hinokio. Dopadł do niej w narożniku pola karnego Janasik, jednak strzelił niecelnie.

67'

Dobry strzał Exposito zza pola karnego, ale piłka leciała zbyt blisko środka bramki, co ułatwiło interwencję Mrozkowi.

1
2
66'

Yeboah na małej przestrzeni kiwał dwóch obrońców Stali, w końcu złożył się do strzału, lecz został zablokowany. Zabrakło miejsca.

63'

Yeboah przytomnie wycofał piłkę przed pole karne do Nahuela, ale ten strzelił niecelnie z dwudziestu metrów.

2
1
62'

Sporo ryzykował Konczkowski. Wybijał piłkę z pola karnego, a przy tym trafił (?) w Maka, który nie podnosi się z murawy.

1
1
2
1
1
61'
3
2
1
60'

Olsen zagrywał z rzutu rożnego, Konczkowski powalczył o piłkę na dalszym słupku, jednak nie był w stanie odegrać piłki do kolegi z drużyny. Na linii czujny był Mrozek.

1
2
59'

Strasznie rwany ten mecz. Śląsk ma przewagę w drugiej połowie.

1
1
2
56'

Ależ blisko gola Śląsk...

Yeboah przedarł się w okolice linii końcowej, zagrał wzdłuż bramki, ale w ostatniej chwili wybił piłkę w szczęśliwych okolicznościach Wlazło! Gretarsson był blisko i powinien to trafić.

4
1
1
1
1
55'

Rzut rożny dla Śląska. Strzał Exposito zza pola karnego był zablokowany. Reklamują gospodarze, że powinien to być rzut wolny, bo ręką zagrał Mak, ale sędzia jest innego zdania.

1
1
1
54'

Dośrodkowywał z prawej strony Verdasca, ale Janasik strzelił głową niecelnie.

1
1
52'

Spokojny początek drugiej połowy. Oba zespoły raczej nie wyszły jeszcze z szatni. Niewiele się dzieje.

1
1
1
49'

Sappinen chciał wymusić rzut karny. Żenujące zachowanie.

5
1
1
2
49'
2
49'

Zablokowany strzał Hinokio zza pola karnego. Za długo się składał i został przeczytany przez obrońcę Śląska.