(0:0)
Zakończony
Lech Poznań
komentarz

Koniec meczu, który do pewnego momentu zawodził. Pod koniec mieliśmy jednak sporo emocji i trzy bramki! Ostatecznie trzy punkty jadą do Poznania.

10
3
1
89'
90+1'

Sędzia doliczył cztery minuty.

9
1
5
9
90+1'
Widzew Łódź
31
21
3
8
89'
89'
84'

Widzew jakby wciąż zamroczony uderzeniami rywala. Ma bowiem problem z wyjściem z własnej połowy.

64
29
5
3
10
82'

To mógł być kończący cios! Sousa trafił do siatki po zagraniu od Velde, ale był spalony. Widzew cały czas w grze.

30
9
6
17
33
78'

Niesamowita historia! Pognał prawą stroną Pereira i dośrodkował na głowę Velde, który strzałem głową przy długim słupku wyprowadza Lech na prowadzenie.

196
93
18
9
39
78'
78'
76'
73'

Długo nie nacieszyli się prowadzeniem zawodnicy Widzewa Łódź. Kwekweskiri zacentrował do Marchwińskiego, a 21-latek mimo niełatwej pozycji, uderzeniem głową doprowadził do wyrównania. Ależ odpowiedź!

180
83
15
11
36
71'

Od kilkunastu minut Bartłomiej Pawłowski był niewidoczny, ale pokazał się w najlepszy możliwy sposób. Gwiazdor Widzewa otrzymał podanie od Patryka Stępińskiego i z bliskiej odległości pokonał Jana Bednarka mocnym strzałem pod poprzeczkę.

49
15
10
45
104
67'

Dobra interwencja Mateusza Żyro, który przeciął podanie rywala. Jak dotąd udany mecz w wykonaniu defensora gospodarzy.

3
2
2
6
15
66'

Znów starcie z udziałem Sancheza. Napastnik Widzewa leży na murawie po starciu z Miliciem.

10
4
4
2
5
66'
63'

Cały czas czekamy na pierwszy celny strzał. Mimo to na stadionie w Łodzi jest gorąco. Wszyscy kibice Widzewa widzieli zagranie piłki ręką przez Salamona we własnym polu karnym. Nie ma jednak rzutu karnego.

12
5
4
1
8
63'
7
2
2
6
12
59'
59'
57'
7
1
1
11
20
54'

Dośrodkowanie Rebocho z rzutu rożnego. Gospodarze wybijają jednak piłkę.

8
2
3
2
4
52'

Ciekawa akcja Lecha Poznań. Marchwiński otrzymał piłkę od Velde. Chwilę później przejął ją Ba Loua, który zagrał wprost w ręce Ravasa.

6
7
1
1
3
49'

Ostry faul Karlstroma na Sanchezie. Arbiter oszczędził jednak zawodnika Lecha i nie dał mu żółtej kartki.

7
6
2
3
3
46'

Rozpoczynamy drugą połowę! Miejmy nadzieję, że zobaczymy w niej pierwszy celny strzał.

12
4
1
2
1
czas Druga połowa
43'

Shehu leży na murawie po starciu z Murawskim. Nie ma jednak mowy o rzucie karnym.

11
5
2
2
9
40'

Odpowiedź Lecha Poznań! Strzał Velde przeleciał obok dalszego słupka.

22
9
5
6
10
38'

Czekaliśmy 38 minut i w końcu mamy groźną sytuację w tym meczu! Pawłowski podał do Terpiłowskiego, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Bednarkiem. Golkiper Lecha wygrał bezpośredni pojedynek, a nawet gdyby nie obronił tego strzału, sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

18
6
2
4
3
34'

W ostatnich minutach gra toczyła się na połowie Widzewa. Nie było z tego natomiast żadnych konkretów. Za to gospodarze gdy znaleźli się już przy polu karnym rywala, oddali strzał, a konkretnie znów Pawłowski.

9
2
5
1
6
31'

Ba Loua nie ma w tym meczu łatwego życia. Tym razem zawodnika Lecha od tyłu faulował Żyro.

1
1
5
21
29'

Wciąż czekamy na pierwszego gola albo chociaż groźny strzał jednej z drużyn.

6
3
3
2
1
27'

Murawski zatrzymał nieprzepisowo Pawłowskiego. Zawodnik Widzewa dodał sporo od siebie w tej sytuacji.

2
3
5
1
5
25'

O włos i Ba Loua doszedłby do podania od Marchwińskiego. Znów górą jednak Ravas.

9
2
4
1
7
23'

Zbyt mocne podanie Murawskiego do Velde. Bramkarz Widzewa bez większych problemów łapie piłkę.

2
2
5
4
10
22'

Dobre momenty Widzewa Łódź i znów aktywny Pawłowski, który dośrodkował na głowę Terpiłowskiego. Ten oddał niecelny strzał.

3
1
5
3
8
20'

Bartłomiej Pawłowski zszedł na prawą nogę i uderzył z linii pola karnego. Jego strzał został zablokowany.

6
2
3
3
2
19'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Adriel Ba Loua brzydko potraktowany przez Marka Hanouska.

9
7
2
2
5
19'
Widzew Łódź
33
16
3
1
3
17'

Ponad kwadrans za nami, a żadna z ekip nie stworzyła sobie jeszcze dogodnej okazji do strzelenia gola.

1
1
3
2
4
15'

Strzał Terpiłowskiego zza pola karnego poleciał obok słupka bramki Lecha.

7
2
2
2
3
14'

Ciekawe zagranie Joela Pereiry, który posłał górne podanie do Kristoffera Velde. Piłka była poza zasięgiem Norwega.

2
5
3
4
12'

No właśnie o tym mowa. Szota faulował Szymczaka.

4
3
3
1
9
11'

Gorąco na trybunach, ale temperatura na murawie również wysoka.

8
7
4
1
2
10'

Tym razem Adriel Ba Loua na prawej flance. Piłka wybita przez obrońcę gospodarzy i rzut rożny dla Lecha.

11
5
1
1
9'

Dobrze zapowiadała się akcja Pawłowskiego, który rozpędził się na lewej stronie. Zawodnik Widzewa źle jednak podał do Hanouska.

5
4
3
7'

Dośrodkowanie Rebocho w kierunku Milicia. Obrońca gości miał zgrać futbolówkę, do której ostatecznie nie doszedł.

4
4
2
5
1
6'

Faulowany Adriel Ba Loua na połowie Widzewa. Rzut wolny dla Lecha.

12
7
3
1
3
5'

Velde próbował założyć "siatkę" Hanouskowi, ale Czech wygrał ten pojedynek.

2
1
4
3
5
5'

Pierwsze minuty energiczne w wykonaniu obu drużyn. Oby na tym się nie skończyło!

5
3
2
2
3'

I odpowiedź Widzewa Łódź! Terpiłowski wbiegł w pole karne Lecha i podawał w kierunku Kuna. Jeden z defensorów "Kolejorza" wybił piłkę.

6
3
2
2
1
2'

Ciekawa próba Salamona, który długim podaniem szukał Velde. Bramkarz Widzewa uprzedził jednak rywala.

1
3
2
3
1'

Zaczynamy! Przy piłce Lech Poznań.

7
3
1
czas Start meczu
17:05

Przypominamy: pierwszy gwizdek o godzinie 17:30!