Koniec. Za nami nudne 90 minut. Lechia bezbramkowo zremisowała ze Śląskiem.

Lechia przed szansą! Najpierw błąd Leszczyńskiego przy dośrodkowaniu, ale bez konsekwencji. Po chwili Pietrzak piłkę na osiemnasty metr, ale de Kamps został zablokowany.

1
1
4
90+1'

Odważnie, środkiem pola ruszył Terrazzino. W końcu zdecydował się na strzał zza pola karnego. Mocny, celny, ale nie dał się zaskoczyć Leszczyński.

9
4
2
1
2
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

2
3
2
2
90'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne przez Diabate. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie goście wybijają futbolówkę. Chaos.

6
2
2
1
88'

Śląsk przed kapitalną okazją! Szybko rozegrany rzut wolny przez gości na połowie Lechii. Szwedzik znalazł się oko w oko z Kuciakiem, ale strzelił koszmarnie! Górą Słowak!

2
3
2
3
12
87'

Świetnie ruszył prawym skrzydłem Diabate, ale podawał zbyt lekko do wybiegającego na czystą pozycję Zwolińskiego. Ten w walce o piłkę faulował rywala.

3
5
1
6
3
85'

Wrzutka Pietrzaka z rzutu rożnego, lecz niecelnie główkował Maloca.

1
2
4
1
4
85'

I kolejny rzut rożny dla Lechii. Jeśli nie idzie z gry, to może stały fragment.

6
2
1
1
83'

Niestety, ale zrobiła nam się kopanina. Składne akcje można policzyć na palcach jednej ręki.

3
1
3
81'

Castegren miał mnóstwo miejsca z boku boiska, dobrze dograł w pole karne do Flavio Paixao, jednak ten nie trafił nawet w bramkę.

1
2
2
3
3
78'
77'

Skurcze łapią Abu Hannę. Konieczna będzie zmiana.

2
1
1
2
1
75'

Olsen zagrał miękko z rzutu rożnego, piłka została wybita przed pole karne, ale Schwarz strzelił bardzo niecelnie.

1
1
1
4
74'

Koszmarna strata Lechii przy linii bocznej i Śląsk z niczego otrzymał rzut rożny.

1
1
2
3
73'

Wrocławianie wreszcie doszli do głosu. Może nie stwarzają sytuacji, ale przynajmniej oddalili grę od własnej bramki.

5
1
3
4
3
71'

Szwedzik wygrał pojedynek biegowy z Malocą, ale na szczęście dla Lechii dogonił go Castegren. W przeciwnym razie byłaby sytuacja sam na sam z Kuciakiem.

4
1
1
1
4
69'
68'
2
1
1
7
4
67'

Nic się nie zmienia. Lechia podaje, podaje... i nic z tego nie wynika.

2
2
1
66'

Po dalekim wykopie Kuciaka zawahało się dwóch obrońców Śląska, próbował wbiec między nich Diabate, jednak nie zabrał się z piłką.

1
5
1
63'
63'

Ładna klepka Diabate i Flavio. Dobra centra tego pierwszego, ale strzał Zwolińskiego z pięciu metrów okazał się niecelny.

1
3
4
1
2
62'

Wrzutka Pietrzaka z rzutu rożnego, strzelał głową Flavio Paixao, ale za lekko. Nie zaskoczył Leszczyńskiego.

4
3
1
5
61'

Pół godziny do końca. Lechia przeważa, atakuje, ale brakuje konkretów.

3
1
1
1
2
60'
58'

Zwoliński znów złapany na spalonym.

3
3
3
56'

Lechii brakuje tylko strzelonego gola. Jej dominacja nie podlega dyskusji. Śląska nie ma na boisku po przerwie.

5
2
55'

Niecelna główka Zwolińskiego po dośrodkowaniu Pietrzaka. Uśpiona defensywa gości, ale i tak był spalony.

2
2
1
53'

Cała drużyna Śląska ustawiona na własnej połowie. Bardzo głęboko bronią się goście.

2
52'

Lechia cały czas gra krótkim podaniami. Liczba już dawno przekroczyła 400.

4
1
49'

Tymczasem spiker właśnie poinformował, że na stadionie zgubiony został portfel w wizerunkową postacią Szreka. Ciekawostka. Jest do odebrania w sekretariacie.

3
5
1
1
1
48'

Ależ okazja dla Lechii. Terrazzino zagrał kapitalnie w pole karne, Zwoliński uniknął spalonego, dobrze przyjął piłkę, ale następnie uderzył bardzo niecelnie.