(2:1)
Zakończony
Śląsk Wrocław
komentarz

Po wygranej ze Śląskiem Wrocław 3:1 poznańska drużyna już jest pewna utrzymania i może myśleć o ataku na 4. miejsce w PKO Ekstraklasie. Sytuacja Śląska Wrocław zrobiła się bardzo trudna.

5
4
90+6'
7
1
1
1
90+6'
6
2
1
90+3'

Zagranie Stawnego do Yeboaha, ten jednak kropnął w kosmos.

4
4
1
90+2'

Śląsk z piłką przy nodze, ale niewiele z tego wynika. Warta pozwala rywalom na jej rozgrywanie, ale na połowie wrocławian.

1
3
1
90'

Sędzia doliczył 6 minut do 2. połowy.

2
3
2
2
89'

Korner dla Śląska, sędzia dostrzegł faul w ataku i grę przerwał.

2
2
87'

Śląsk Wrocław przy piłce, w okolicach środka boiska. W końcu zagranie do Exposito, ale ten nie zdołał uderzyć z pola karnego.

5
2
1
2
84'

Warta nie zamierza dopuszczać Śląsk pod własną bramkę. Gospodarze mają mecz pod kontrolą. Do końca pozostało już niewiele.

8
1
1
1
81'

Poprawa i Kopczyński zderzyli się głowami. I znowu mamy przerwę w grze.

1
2
4
2
79'

Zła wieść dla Śląska. Szwedzik był na spalonym i wciąż jest 3:1!

29
18
3
7
10
78'

Jeszcze mamy analizę VAR. Sprawdzamy czy Szwedzik był bliżej bramki niż obrońca. Wydaje się, że tak.

9
7
3
5
3
78'
77'

A jednak jeszcze będą emocje! Strzelał Yeboah, po kiksie piłka trafiła do Szwedzika, który trafił do siatki. Czy jednak nie było spalonego?

3
8
2
1
1
77'
8
5
1
4
10
76'

Warta nie zamierza cofać się, tylko szuka kolejnych goli. Śląsk trochę podłamany obrotem meczu.

2
2
74'
3
2
1
73'

Mocny strzał oddał Yeboah, ale kilka metrów ponad poprzeczką.

1
3
1
72'
71'
71'
70'

Szczepański rozbił głowę i za moment zejdzie z boiska.

1
2
5
2
69'

Gol! Strzelił Miłosz Szczepański. Asystował mu Konrad Matuszewski. I już chyba po emocjach. Składna akcja Warty, Matuszewski zagrał na wolne pole do Szczepanskiego, a ten w sytuacji sam na sam uderzył z ostrego kąta obok bramkarza! 3:1!

68'

Śląsk zaatakował, dobry fragment w wykonaniu wrocławian. Warta czeka na rywala na własnej połowie.

1
1
66'

Śląsk szuka gola. Piłka trafiła do Konczkowskiego, który jednak zbyt długo zwlekał z uderzeniem i został zablokowany.

1
2
1
1
64'
62'

Exposito przepięknie na szósty metr do Schwarza, ten jednak zbyt słabo uderzył głową i Lis spokojnie złapał piłkę!

6
5
1
1
1
61'

Akcja Warty przerwana. Spalony.

1
3
2
60'

Yeboah wychodził przed Lisa, ale bramkarz w ostatnim momencie wybił piłkę spod nóg gracza gości!

5
3
1
59'

Zaczyna spieszyć się Śląskowi. Goście czują, że przegrywając w Grodzisku w lidze mogą mieć duże problemy.

3
2
1
3
57'

Konczkowski w swoim stylu dośrodkował z prawej strony, ale obrońcę Warty sfaulował w polu karnym Exposito.

3
3
1
54'

Leiva zgubił piłkę pod własną bramką, Żurawski później zasymulował i srogo został za to ukarany.

4
2
1
1
51'

Ucierpiał Exposito. Czy po takim zderzeniu trzeba leżeć, zwłaszcza, że jego drużyna musi gonić wynik. Dziwna mentalności napastnika.

1
3
1
50'

Śląsk stara się atakować, ale goście nie są w stanie poważniej zagrozić gospodarzom.