3
7
9
88'

Raków w ataku pozycyjnym. Niepocieszony Koczerhin, który nie dostał podania w pole karne od Jeana Carlosa.

1
4
7
6
10
85'

Poprzeczka po strzale Ciganiksa z kilku metrów! Był jednak wyraźny spalony po trąceniu piłki głową przez Jordi Sancheza.

6
4
4
3
83'

Po błędzie Kovacevicia, który zawahał się na przedpolu, piłka została wybita przed pole karne. Przez moment bramka była pusta, uderzał bez przyjęcia Letniowski, ale futbolówka przeleciała obok słupka.

7
4
5
4
4
82'
2
82'

Faul taktyczny Svarnasa. Podwójny. Ruszał do kontry Pawłowski.

3
4
2
5
82'
10
1
3
3
5
80'

Dośrodkowanie Tudora i nie popełnił błędu na piątym metrze Ravas. Raków dalej jest niedokładny.

1
2
4
4
6
78'

Widzew angażuje coraz większą liczbę zawodników w akcje ofensywne. Końcówka meczu będzie bardzo interesująca.

3
2
3
1
6
75'

Kontra Widzewa. Milos podawał płasko w pole karne, ale piłka nie dotarła do Jordi Sancheza. Dobra interwencja wślizgiem jednego z obrońców Rakowa.

13
5
1
4
4
74'

Powinno być 2:0! Doskonale wykonany rzut wolny przez Raków. Długie podanie na dalszy słupek do Koczerhina, ten przytomnie odegrał piłkę wzdłuż bramki, ale z pięciu metrów fatalnie pudłuje Petrasek!

4
7
5
6
14
73'

Faul taktyczny. Koczerhin wychodził na czystą pozycję.

1
3
7
3
7
73'
Widzew Łódź
7
5
1
4
72'

Akcja dwójki rezerwowych, lecz Piasecki podawał za mocno do wbiegającego w pole karne Koczerhina.

1
4
2
71'

Pojawiają się pojedyncze gwizdy, bo Raków marnuje kolejne okazje. Nie tyle strzeleckie, co kończy swoje akcje niecelnym podaniem lub dośrodkowaniem.

2
3
2
1
2
68'
68'
68'
67'

A Raków dalej swoje. Cierpliwie, wymienia kolejne podania. Sytuacji z tego jednak nie ma.

3
2
5
4
66'

Kovacević pewnie łapie piłkę na przedpolu po wrzutce Stępińskiego.

7
5
2
3
1
64'
64'

Jean Carlos wbiegł w pole karne, jednak strzelił źle przy bliższym słupku. Tylko boczna siatka.

1
3
1
1
64'
63'
Widzew Łódź
5
2
1
1
5
62'

Wdowiak podawał w pole karne do Tudora, ten miał trochę przestrzeni, ale fatalnie przyjmował piłkę. Tylko jęk zawodu na trybunach.

1
3
9
2
4
61'

Pół godziny do końca. Widzew zmarnował kolejną okazję. Pawłowski podawał za mocno do Terpiłowskiego i ten nie dogonił piłki w obrębie boiska.

2
2
2
2
58'

Raków imponuje grą w pressingu, łatwo odbiera piłkę już na połowie Widzewa, jednak nie potrafi wykreować sobie dogodnej sytuacji do zdobycia drugiej bramki.

6
3
4
1
3
57'

Jean Carlos na spalonym po podaniu Arsenicia, choć i tak miał spore problemy z opanowaniem piłki w polu karnym.

2
2
2
1
2
56'

Płaski strzał Pawłowskiego z dystansu. Kiepsko, obok bramki.

2
3
1
2
1
55'

Dla odmiany teraz Arsenić pomagał sobie ręką w polu karnym Widzewa. Sędzia to dostrzegł i przerwał akcję gospodarzy.

3
1
6
1
2
54'

Dośrodkowanie Nowaka z rzutu wolnego, ale nie wyskoczył w tempo Arsenić. Zabrakło strzału.

2
2
4
1
2
53'

Gutkovskis faulowany 30 metrów od bramki. Będzie okazja dla Rakowa.

5
1
3
2
2
51'

Raków w szybkiej akcji, ale wstrzelenie piłki w pole karne przez Wdowiaka nie stworzyło większego zagrożenia.

2
2
4
1
4
50'

Dobra akcja gości, jednak Pawłowski strzelił zza pola karnego prosto w Kovacevicia. Przy okazji był jeszcze spalony na początku akcji, gdy piłkę otrzymał Zjawiński.

5
3
3
2
2
48'

Próba wyjścia z kontrą ze strony Widzewa, podanie w kierunku rozpędzającego się Zjawińskiego, ale popracował w defensywie Tudor i nie pozwolił, by rywal opanował piłkę w boisku.

6
6
2
4
3
47'

Gra przerwana. Arsenić ucierpiał w jednym ze starć, ale chyba nie będzie konieczności dokonania zmiany. To byłby spory problem dla trenera Papszuna.

1
1
4
2
3
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

4
2
czas Druga połowa
komentarz

Zjawiński miał zejść z boiska, sztab medyczny sygnalizował zmianę, ale napastnik Widzewa pozostał na boisku i wyszedł na drugą połowę.