(1:0)
Zakończony
Lech Poznań
komentarz

Radomiak długo prowadził z Lechem Poznań. W końcówce mistrzowie Polski doprowadzili do remisu.

11
10
3
5
8
90+3'

Strzał Sarmiento, tuż obok słupka!

9
6
7
4
7
90+3'

Rocha do Cayargi, ten trącił piłkę, ale pomylił się o metr!

7
3
4
3
5
90+2'

Lech cały czas w ataku, ale goście mają niewiele czasu na zdobycie zwycięskiej bramki.

10
3
3
5
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

13
4
6
6
8
89'
Lech Poznań
6
4
1
10
10
87'

Lech Poznań ruszył po więcej. Kolejorz szuka wygranej w Radomiu.

19
9
1
7
87'
84'

Gol! Strzelił Artur Sobiech. Adriel Ba Loua wpadł w pole karne, piłkę już niemal przejęli obrońcy Radomiaka, ale nie byli w stanie jej wybić. Do piłki dopadł Sobiech i uderzył obok bramkarza! 1:1!

Lech Poznań
64
26
8
6
17
83'

Dośrodkowanie na głowę Sobiecha, strzał głową poszybował niedaleko celu! Kolejorz blisko wyrównania!

10
5
4
7
11
81'
80'

Dogrywał Pereira, uderzał z czterech metrów, z ostrego kąta, Velde. Kobylak obronił.

5
1
2
8
7
78'

Dogranie w pole karne do Sobiecha. Kobylak złapał piłkę, po chwili się z nią położył. Sekundy skradzione. Radomiak bliżej cennej wygranej.

3
74'
74'
74'

Coraz mniej czasu ma Lech Poznań na doprowadzenie do remisu. Radomiak skupiony na defensywie.

3
1
2
3
71'
71'
69'

Minuty płyną, Radomiak skupiony na defensywie. Lech atakuje, ale brakuje dynamiki graczom gości. Kolejorz wyraźnie czuje w nogach mecz z Fiorentiną. Do tego dochodzą problemy kadrowe.

5
2
1
1
66'

Kolejna próba Skórasia i kolejny raz Kobylak skutecznie między słupkami.

6
1
1
1
5
65'

Płaski strzał oddał Skóraś. Kobylak zdołał złapać uderzenie, które i tak prawdopodobnie minęłoby bramkę Radomiaka.

4
2
1
3
64'

Uderzenie z dystansu oddał Castaneda. Piłka odbiła się od obrońcy, starał do niej dojść Rocha. Szybszy był jednak Bednarek.

2
1
4
63'
63'
63'
6
3
1
3
3
60'
9
5
4
3
8
59'

Lech Poznań atakuje, Radomiak skupiony na obronie. Gospodarze starają się kontrować gości.

7
3
56'

Castaneda starał się uciec Czerwińskiemu. W końcu padł w polu karnym, sędzia uznał, że było czysto.

6
2
4
1
4
54'

Dogranie Czerwińskiego do Skórasia. Zawodnikowi Lecha zabrakło centymetrów, aby uderzyć głową.

3
1
5
2
1
51'

Bardzo złe dogranie piłki z rzutu rożnego przez Czerwińskiego. Od bramki Radomiak.