1
1
1
90+5'

Dodajmy, że ta wygrana Widzewowi daje już definitywnie utrzymanie w PKO Ekstraklasie.

20
8
1
2
3
90+4'

Kradną czas widzewiacy przy narożniku boiska. Im to 1:0 bardzo odpowiada.

6
1
2
1
1
90+3'

Hansen ruszył prawą stroną, pokusił się o strzał, ale Abramowicz sparował na rzut rożny.

1
2
1
1
90+1'

Rozpoczęła się pierwsza z co najmniej sześciu doliczonych minut do drugiej połowy.

90'
90'
89'

I jeszcze raz Kun w polu karnym, ale podał do Hansena, a ten został w ostatniej chwili zablokowany.

4
1
1
1
87'

No tego to się nie spodziewaliśmy. Kun przejął piłkę w okolicach linii środkowej, pobiegł z nią w pole karne, ograł przy tym trzech obrońców i z dziesięciu metrów strzałem tuż przy słupku pokonał Mateusza Abramowicza!

Widzew Łódź
23
14
1
6
7
86'
85'

Wyrwał się Hanousek, poszedł na przebój, uderzył i odbił tę piłkę przed siebie Abramowicz.

1
83'

A Ravas łapie dośrodkowanie z rzutu rożnego.

2
1
1
1
82'

Henriquez uderza, ale prosto w mur.

1
1
1
2
81'

Faul Zielińskiego na wysokości pola karnego. Szansa dla Miedzi.

4
2
80'

Był rzut rożny dla Miedzi. Żeby nie było, że nie mieli.

2
4
79'

A tymczasem zadymili cały swój sektor kibice Widzewa. Ciekawe, czy coś widzą.

2
4
1
1
77'

Matko Bosko, ileż tam się działo! Angelo Henriquez uderzał przez mur, trafił w... Stępińskiego, który z pomocą słupka odbił tę piłkę na linii bramkowej. A dobitka Niewulisa w poprzeczkę! Normalnie można było zawału dostać, tyle się działo!

6
6
2
3
78'
78'
76'

Oho, faul 25 metrów przed bramką Widzewa. Może coś będzie!

2
3
1
75'
73'

To w międzyczasie ankieta dla fanów Eurowizji, bo w tym tygodniu konkurs.

Czy polska "BEJBA" wejdzie do finału konkursu piosenki Eurowizji?
1
2
71'

O, rożny dla Widzewa. Wrzutka na Sancheza, interweniował Mijusković. I jeszcze Dominguez się kopnął z Terpiłowskim.

1
70'

Przepraszamy, przysnęło nam się.

2
2
1
1
66'

Miedź zdobywa teren. A potem go traci. Ja cię kręcę, jak w futbolu amerykańskim!

3
1
2
64'

Gdyby nie brzydkie słowa, to chyba dziś na trybunach mielibyśmy ciszę. No generalnie nie ma się czym zachwycać.

3
3
2
2
63'
63'
62'
1
1
62'

Piłka wrzucana z prawej strony w pole karne Widzewa i co? I nic.

1
1
61'

O, a jednak coś ciekawego na murawie się działo dziś.

60'

Blisko Pawłowski! Piłka poleciała tuż obok słupka!

2
1
1
2
59'

Rzut wolny dla Widzewa. 25 metrów od bramki Abramowicza przewracany Pawłowski przez Tronta.

1
59'

Mamy informację o frekwencji. W Legnicy na trybunach 4407 widzów.

58'

Grająca w dziesiątkę Miedź próbuje coś skonstruować. Ale Chuca strzelił tak, że chyba chciał wykopać piłkę ze stadionu.

1
57'

Leży Angelo Henriquez. Chyba coś z barkiem. Potrzebna pomoc medyczna.

1
1
56'

Tak, piłka trącona, bo był rzut rożny dla Widzewa. No ale dopisujemy go do statystyk i o nim zapominamy, tyle był wart.

1
55'

No, no już było blisko! Zagranie z prawej strony, wyciągnął nogę Sanchez, ale nie sięgnął piłki. Ktoś mu ją chyba tam trącił

1
2
54'

Wrzutka z narożnika boiska, wyskoczył do tego Żyro i... w sumie niewiele brakowało. Ale piłka odbiła się od któregoś z obrońcy Miedzi.

1
53'

Zagotowało się pod polem bramkowym Miedzi. Z bardzo ostrego kąta uderzał Terpiłowski, wybił to Dominguez.

1
1
52'

Zawieszona piłka nad polem karnym Ravasa, no ale Miedź miała z tego tyle samo, co my tu siedzący i oglądający. Czyli niewiele.

1
1
51'

Jak pisaliśmy, że kibiców Widzewa jest około stu, to się okazało, że dopiero wchodzili na stadion. To teraz ich jest z 500.

1
1
50'

Kolejna centra, tym razem na Henriqueza. Z celnością strzał napastnika Miedzi nie miał wiele wspólnego.

49'

Dośodkowanie Caroliny z lewej strony wybite przez Stępińskiego.

2
1
48'

Nie jest to najlepszy mecz Widzewa w tym roku. Ale nie jest też najgorszy. Można powiedzieć, że jest średni.

47'

Wrzutka Milosa w pole karne, ale nie miała wypełnionego pola: "adres doręczenia".

46'

No to zaczynamy drugą połowę.

Czy padną w niej bramki?
1
czas Druga połowa
komentarz

W pierwszej połowie słupek po dośrodkowaniu Velkovskiego i poprzeczka po uderzeniu Pawłowskiego z rzutu wolnego - to można wyciąć do highlightsów. Poza tym... no tak nie za bardzo jest co.