4
9
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dennis Jastrzembski. Asystował mu Erik Exposito. Po podaniu od Exposito Dennis Jastrzembski znalazł się w sytuacji sam na sam i pewnie tę okazję wykorzystał. Śląsk prowadzi 3:1 i tego meczu już nie przegra.

41
26
6
3
9
90+3'
ZMIANA
6
5
4
2
4
90+3'

Niecelny strzał głową na bramkę Śląska. Sędzia odgwizdał jednak spalonego.

12
2
3
3
6
90+2'

Znakomitą okazję miał Dennis Jastrzembski. W ostatniej chwili tuż przed bramką Wisły piłkarz Śląska został jednak wyblokowany.

10
3
2
2
7
90'

Doliczone cztery minuty.

10
3
2
2
5
90'

Zamieszanie przed bramką Śląska, ale ostatecznie piłkę złapał Michał Szromnik.

10
3
3
5
5
89'

Sporo fauli i przerw w grze w ostatnich minutach.

3
1
6
2
5
86'

Z dystansu strzelał Martin Sulek. Michał Szromnik pewnie złapał piłkę.

11
3
2
4
4
85'
ZMIANA
83'

Coraz mniej czasu ma Wisła na doprowadzenie do remisu. Przed chwilą ładną akcję przeprowadził Damian Warchoł, ale zabrakło już uderzenia na bramkę.

7
3
3
4
4
81'
ZMIANA
79'
ŻÓŁTA KARTKA
7
2
3
3
6
78'
5
2
2
4
5
76'

Wisła rozgrywa piłkę na połowie Śląska. Ten dobrze oddala grę od własnej bramki.

3
2
3
3
3
75'

Tym razem nad bramką WKS-u główkował Steve Kapuadi.

5
2
2
4
3
74'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Śląska, ale piłkę wypiąstkował Michał Szromnik.

4
1
1
2
6
73'
ZMIANA
73'
2
69'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

12
5
3
2
16
69'

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy przyznać Śląskowi rzut karny.

11
5
4
5
10
67'

Jakub Rzeźniczak musiał opuścić boisko. Wisła Płock będzie grała w osłabieniu.

11
4
3
4
9
67'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
18
8
5
2
7
66'
ZMIANA
65'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Ładne zagranie, ale piłkę ostatecznie złapał Michał Szromnik.

2
1
1
2
64'
ZMIANA
64'

Bardzo mocny strzał z pola karnego oddał Mateusz Szwoch. Dobrze obronił Michał Szromnik.

3
1
1
2
63'

Ciekawe, otwarte zrobiło się to spotkanie. Obie drużyny starają się atakować.

5
2
2
61'
7
3
1
1
9
61'
7
2
2
2
2
60'

Blisko o kolejnego gola dla Śląska. Z kilkunastu metrów minimalnie niecelnie strzelał Nahuel Leiva.

3
3
3
4
4
59'
7
2
2
2
5
59'

Wisła Płock strara się wyprowadzić akcję ofensywną. Śląsk jednak pewnie w defensywie.

1
1
1
1
56'
9
2
4
2
9
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił John Yeboah. Asystował mu Erik Exposito.

Ogromne zamieszanie przed bramką Śląska po akcji Yeboaha. Gdy wydawało się, że goście zdołali się wyratować, Martin Konczkowski dośrodkował w pole karne. Erik Exposito zgrał piłkę, a do bramki skierował ją John Yeboah.

35
20
2
7
17
55'

W ostatnich minutach bez sytuacji bramkowych - zarówno z jednej, jaki drugiej strony.

2
3
1
2
50'

Po rzucie wolnym piłka w polu karnym trafiła do Bartosza Śpiączki. Ten strzelał z ostrego kąta, ale Michał Szromnik nie dał się zaskoczyć.

8
4
2
2
5
49'

Wisła Płock przy piłce. Goście wywalczyli rzut wolny na połowie WKS-u.

6
4
2
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
45'

Doliczona jedna minuta.

2
2
2
3
4
44'

Po dośrodkowaniu niecelnie główkował Bartosz Śpiączka. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

2
1
3
5
8
42'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Niecelnie główkował Steve Kapuadi.

2
1
2
4
3
40'

Po zagraniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Daniel Leo Gretarsson.

2
4
1
1
38'

Po stracie gola ofensywniej zaczęła grać Wisła Płock.

3
1
3
1
3
36'
GOOOOOOL!!!

Efektowny strzał z dystansu w samo okienko oddał Nahuel Leiva! Piękne uderzenie i remis 1:1 we Wrocławiu.

25
10
3
13
24
33'

Z dystansu strzelał Nahuel Leiva, ale piłka zatrzymała się na obrońcach drużyny z Płocka.

5
5
2
30'
GOOOOOOL!!!

Niesamowite! Zagranie Furmana z rzutu wolnego w pole karne Śląska, gdzie doszło do ogromnego zamieszania, piłka odbiła się od słupka i trafiła do Bartosza Śpiączki, który skierował ją do bramki! 1:0 prowadzi Wisła Płock!

38
16
7
5
8
29'

Będzie rzut wolny dla Wisły Płock. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

2
3
3
26'

Z ostrego kąta strzelał Erik Exposito. To było jednak uderzenie niecelne.

2
3
24'

Teraz zbyt mocne dośrodkowanie Pawlaka. Na piłkę czekał już Bartosz Śpiączka.

2
1
2
23'

Po dośrodkowaniu w pole karne Śląska niecelnie główkował Bartosz Śpiączka.

3
3
4
19'

John Yeboah wpadł w pole karne Wisły Płock. W ostatniej chwili dobrze interweniował Steve Kapuadi.

6
3
1
2
1
16'

Piotr Samiec-Talar mocno wstrzelił piłkę w pole karne Wisły. Tam jednak dobrze interweniował bramkarz.

5
4
1
1
15'

Wisła Płock oddaliła teraz gre od własnej bramki.

6
3
2
2
2
13'

Wisła Płock jak na razie ogranicza się głównie do gry defensywnej.

2
1
5
3
4
11'

Ładny strzał z dystansu oddał Petr Schwarz. Po rykoszecie piłka zmierzała do bramki, ale dobrze interweniował Krzysztof Kamiński.

6
5
1
10'

Petr Schwarz szukał dalekim podaniem Erika Exposito. Zagranie było jednak zbyt mocne i piłka wyleciała poza boisko.

7
6
1
2
1
7'

Rzut wolny dla Śląska i zagranie w pole karne Wisły. Tam padł jeden z zawodników WKS-u, ale sędzia nakazał grać dalej.

8
3
1
3
5'

Śląsk częściej przy piłce. Gra toczy się na połowie Wisły Płock.

7
3
3
1
6
3'

Z około 20 metrów strzelał Nahuel Leiva. Został jednak zablokowany.

4
5
1
1
2'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
3
1
czas Start meczu
14:57

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

4
2
14:22

Śląsk Wrocław ma sześć punktów straty do bezpiecznego miejsca w tabeli. Jeżeli wrocławianie przegrają w sobotę z Wisłą Płock, stracą matematyczne szanse na utrzymanie w PKO Ekstraklasie. Tym samym poznamy trzeciego spadkowicza w tym sezonie.