Koniec! Dobry mecz obejrzeliśmy w Łodzi. Widzew przegrywa z Górnikiem 2:3!

1
10
15
90+1'

Bielica piąstkował piłkę po wrzutce Pawłowskiego z rzutu rożnego. Widzew ryzykuje w pełni. Ravas był w polu karnym Górnika.

10
5
11
1
4
90'

Sędzia dolicza minimum trzy minuty.

4
1
4
9
16
89'

Widzew angażuje coraz większą liczbę zawodników w akcje ofensywne. Górnik cofnięty bardzo głęboko.

2
2
4
8
17
87'

Podolski faulowany w środku boiska. Wścieka się, bo koledzy nie pokazywali mu się do gry.

3
1
3
6
8
86'

Hansen poczarował w polu karnym, strzelił płasko zza zasłony, ale dokładnie tam, gdzie ustawiony był Bielica.

8
6
2
1
2
85'

Pacheco niepocieszony, bo to on stracił piłkę tuż przed golem na 2:3.

2
2
1
7
6
85'
5
2
1
2
2
85'
84'
2
1
1
2
10
82'

A jednak będą emocje w ostatnich minutach! Ciganiks dopadł do piłki i potężnym strzałem nie dał szans na skuteczną obronę Bielicy!

Widzew Łódź
6
2
1
9
21
81'

Stępiński kolejny raz całkowicie odpuszczony na dalszym słupku po dośrodkowaniu Pawłowskiego. Zamykał akcję na wślizgu, ale trafił tylko w obramowanie bramki od zewnętrznej strony.

1
1
3
80'

Okunuki znalazł się w sytuacji sam na sam z Ravasem! Mógł zrobić wszystko, ale strzelił prosto w niego!

5
2
2
6
12
80'
78'
77'

17 481 kibiców ogląda dzisiejsze spotkanie z perspektywy trybun.

6
1
2
1
77'

Pawłowski zagrywał na dalszy słupek, strącił piłkę Stępiński, ale zabrakło strzału. Spóźniony był Sanchez.

2
2
1
2
76'

Kwadrans do końca. Widzew ma rzut rożny. Może stały fragment lekiem na problemy?

1
1
1
1
75'

Górnik już bardzo spokojnie rozgrywa piłkę na połowie Widzewa. Gospodarze totalnie bezradni.

12
6
1
2
73'
72'

Gol! Strzelił Daisuke Yokota. Asystował mu Piotr Krawczyk.

Jeden z pierwszych kontaktów z piłką Krawczyka i od razu asysta! Świetne podanie na wolne pole do Yokoty. Ten wbiegł w pole karne, tym razem złamał akcję na prawą nogę i mocnym strzałem pokonał Ravasa!

37
14
2
4
4
70'
70'
67'

Yokota! Pięknie uderzył z osiemnastu metrów. Zabrakło niewiele, a mielibyśmy bardzo ładnego gola. Górnik może żałować.

9
5
1
2
2
65'

Po dośrodkowaniu Stępińskiego piłka leciała bardzo wysoko. Bielica odważnie wyszedł na przedpole i popisał się skutecznym piąstkowaniem.

12
3
2
63'

Widzew mocno wyhamował w ostatnich minutach. Górnik wydaje się mieć spotkanie pod kontrolą.

8
3
1
1
1
60'

Yokota wystawił piłkę na strzał przed pole karne. Nabiegał Rasak, lecz kopnął niecelnie.

5
3
1
2
4
60'

Pacheco ponownie pokusił się o strzał zza pola karnego. Znowu dość lekko, ale tym razem Ravas nie dał się zaskoczyć.

4
2
1
4
59'
59'
57'

Szykują się kolejne dwie zmiany w ekipie Widzewa.

3
2
56'

Bergstrom w świetnym stylu zablokował podanie w kierunku Pawłowskiego. Widzew mógł wyjść z kontrą w przewadze liczebnej.

6
2
1
3
54'

Zawiódł Podolski. Górnik wychodził z kontrą, ale były reprezentant Niemiec fatalnie przyjmował piłkę w polu karnym i nie było możliwości do strzału. Szczęśliwie goście mają jeszcze rzut rożny.

2
2
2
1
1
52'

Kolejny raz pokazał się na lewym skrzydle Milos, początkowo akcja wyglądała przyzwoicie, ale na koniec piłka nie dotarła do partnerów z drużyny ustawionych w polu karnym.

2
1
1
50'

Podolski efektownie złożył się do strzału z woleja z dwudziestu metrów, ale trafił w plecy zawodnika Widzewa. Ofiarnie go zablokował.

8
2
2
2
5
49'

Widzew atakuje od samego początku, głównie lewą stroną, lecz brakuje dokładności w polu karnym.