6
3
1
90'

Zamieszanie w polu karnym Śląska. Wrocławianie domagali się faulu na bramkarzu, a Koldo Obieta strzelił do pustej bramki. Sędzia uznał gola.

8
4
5
3
6
87'

Wrocławianie rozgrywają piłkę na własnej połowie. Miedź stara się atakować, ale ma daleko do bramki gospodarzy.

7
4
86'
85'
1
1
1
1
90'
84'
83'

Spore zamieszanie w polu karnym Śląska. Strzały były blokowane, a sędzia ostatecznie odgwizdał spalonego.

2
1
1
82'

Erik Exposito szukał gola. Strzelał z 16 metrów, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć.

4
1
1
80'

Przerwa w grze. Pomoc medyczna dla zawodnika Miedzi.

3
2
2
78'

John Yeboah był blisko kolejnego gola! Tym razem jednak jego strzał został wyblokowany.

1
1
3
77'

Śląsk dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

6
2
1
74'

Strata piłki przez zawodników Miedzi na własnej połowie. W polu karnym strzelał Erik Exposito, do odbitej piłki dopadł John Yeboah i strzelił swojego drugiego gola w tym meczu. 4:1 prowadzi Śląsk Wrocław!

22
11
3
5
8
73'

Wrocławianie spokojnie rozgrywają piłkę i starają się przy niej długo utrzymywać.

5
1
1
70'

Ładne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie wrocławianie wybili piłkę.

5
3
1
1
69'
Czy Śląsk Wrocław utrzyma się w PKO Ekstraklasie?
2
1
67'

W ostatnich minutach spokojniej na boisku. Śląsk rozgrywa piłkę na połowie Miedzi.

4
1
1
63'

Powinien być kolejny gol dla Śląska! Piotr Samiec-Talar otrzymał podanie przed bramką Miedzi, a po jego strzale piłkę złapał Mateusz Abramowicz.

6
3
4
3
5
60'

Z woleja w polu karnym Śląska strzelał Levent Guelen. Uderzenie było jednak niecelne.

3
3
1
1
56'

Gol! Strzelił Nahuel Leiva. Asystował mu Petr Schwarz.

3:1 dla Śląska! Piłkarze Miedzi wymieniali podania przed własną bramką. Po zagraniu Abramowicza piłkę przejął Petr Schwarz, odegrał do Nahuela Leivy, a ten spokojnie strzelił gola.

32
12
2
11
18
52'

Jest gol dla Miedzi! Wstrzelenie piłki w pole karne Śląska, gdzie futbolówkę przejął Andrzej Niewulis i pewnie skierował do bramki!

14
9
3
8
17
51'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

1
2
3
2
47'

Z dystansu niecelny strzał oddał Michael Kostka.

1
1
2
1
2
czas Druga połowa
46'
1
1
2
2
2
46'
45+6'

Z pola karnego na bramkę Miedzi strzelał John Yeboah. To uderzenie pewnie obronił bramkarz.

7
2
1
2
45+4'

W polu karnym Śląska niecelnie strzelał Kamil Drygas. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

5
1
1
5
6
45+3'

Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

3
1
1
1
1
45'

Doliczone sześć minut.

3
3
2
3
44'

Gra wznowiona.

4
1
3
2
1
43'

Przerwa w grze. Pomoc medyczna dla zawodników obu drużyn.

1
4
2
1
42'

Kolejna akcja Śląska. Tym razem strzelał Erik Exposito, a bramkarz Miedzi złapał piłkę.

8
2
1
4
40'

Już 2:0 dla Śląska! John Yeboah zabawił się z zawodnikami Miedzi i efektownie ich minął. W polu karnym oddał strzał, a piłka wpadła do siatki!

36
10
2
7
16
38'

Gol! Strzelił Petr Schwarz. Asystował mu Michał Rzuchowski. Znakomita akcja Śląska Wrocław, którą rozpoczął John Yeboah. W polu karnym do Petra Schwarza dograł Michał Rzuchowski, a Schwarz pewnie strzelił gola.

38
16
5
5
18
35'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska. Piłka spadła pod nogi Kostki, który oddał lekki strzał. Michał Szromnik obronił, a to była znakomita okazja dla Miedzi.

5
3
2
2
3
32'
9
3
1
1
8
31'

Mateusz Abramowicz! Niesamowite, jak spisuje się bramkarz Miedzi! Strzał z dystansu na bramkę gości, piłkę trącił jeszcze Piotr Samiec-Talar, ale Abramowicz znów obronił!

5
2
1
1
2
29'

Kapitalnie spisał się Mateusz Abramowicz! Bramkarz Miedzi obronił strzał głową Erika Exposito z kilku metrów!

4
1
1
5
28'

Mocny strzał na bramkę Miedzi oddał Erik Exposito. Mateusz Abramowicz nie dał się zaskoczyć.

3
1
2
27'
6
3
2
4
26'

Zamieszanie w polu karnym Śląska po akcji Olafa Kobackiego. Ostatecznie strzał Drygasa został jednak zablokowany.

4
1
1
2
25'

Rzut wolny dla Śląska. Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Nahuel Leiva, ale to było uderzenie niecelne.

2
2
1
1
23'

Miedź rozgrywa piłkę na połowie Śląska. Do bramki gospodarzy jednak daleko.

2
2
1
1
3
20'

Jak na razie brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich. Sporo jest przerw, mało efektownej gry.

5
3
1
1
4
19'

Przerwa w grze. Pomoc medyczna dla zawodnika Śląska.

2
3
1
1
6
18'
4
1
2
7
16'

Zagranie w pole karne Śląska. Wrzutka jednak zbyt mocna i piłka wyleciała poza boisko.

1
1
4
9
13'

Świetnie w defensywie spisał się Daniel Leo Gretarsson, który wybił spod nóg rozpędzonego zawodnika Miedzi.

6
2
1
2
5
12'

Z około 15 metrów niecelnie strzelał Petr Schwarz. To była dobra okazja dla Śląska.

8
5
2
2
2
8'

Z dystansu strzelał Piotr Samiec-Talar. Lekkie uderzenie, po którym pewnie interweniował bramkarz Miedzi.

8
3
3
1
1
7'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Był spalony i grę wznowią gospodarze.

5
1
1
5
6
7'
6
3
5
5'

8
3
1
1
4'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników WKS-u.

4
2
1
4
6
3'

Jak na razie dość spokojny początek spotkania.