Skra Częstochowa. Schodzi: Kamil Lukoszek. Wchodzi: Łukasz Winiarczyk.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Kamil Lukoszek #15
86'

Zadrżały serca sympatyków częstochowskiego zespołu, zrobiło się niebezpiecznie, ale piłka po zagraniu zawodnika Ruchu Chorzów zatrzymała się w bocznej siatce w bramce Jakuba Bursztyna.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Kozłowski za przewinienie taktyczne.

83'

Mało czasu na rozstrzygnięcie meczu.

81'

Skra Częstochowa. Schodzi: Bartosz Baranowicz. Wchodzi: Adam Olejnik.

Adam Olejnik #26
Bartosz Baranowicz #16
81'

Skra Częstochowa. Schodzi: Dawid Niedbala. Wchodzi: Jan Flak.

Dawid Niedbala #23
78'

Kamil Lukoszek wybił piłkę z pobliża linii bramkowej. Ofiarnie zagradzają dostęp do siatki gracze Skry Częstochowa!

1
77'

Po zmianach trenera Jarosława Skrobacza aktywnie grał Artur Pląskowski. Pierwsze jego uderzenie było za wysokie, a drugie zostało obronione przez Jakuba Bursztyna.

1
74'

Arturowi Pląskowskiemu nie udało się wcześnie zameldować na boisku strzałem do bramki. Próbował, ale piłka uciekła mu w niechcianym kierunku.

72'

Sędzia nie zdecydował się na przyznanie gospodarzom rzutu karnego w spornej sytuacji.

1
1
1
2
70'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Niedbała za ostre przewinienie.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Kasolik za ostre przewinienie.

66'

Konrad Kasolik tym razem nie oddał strzału po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a miał w planie pokonanie Jakuba Bursztyna z dystansu. Ponownie pudło, a za moment będzie seria zmian w Ruchu Chorzów.

62'

Podanie Bartosza Baranowicza do Filipa Kozłowskiego, a byłemu napastnikowi między innymi Rozwoju Katowice nie udało się wypracować miejsca do oddania strzału w konfrontacji z agresywnie broniącym przeciwnikiem.

61'

Jakub Bursztyn niezmiennie nie pozwala sobie na kapitulację.

1
1
59'

Skuteczna interwencja na przedpolu Jakuba Bursztyna, który w dobrym momencie ruszył do przodu i nie pozwolił napastnikowi Ruchu Chorzów na podsumowanie niebezpiecznie wyglądającego ataku strzałem.

2
57'

Nieskuteczne wykonanie rzutu wolnego przez Niebieskich.

1
1
2
55'

Dwie szanse przed Tomaszem Wójtowiczem. Podniosła się temperatura w pobliżu bramki przyjezdnych, ale piłka ponownie nie znalazła się w niej. Na razie brakuje skuteczności zawodnikom Jarosława Skrobacza.

3
51'

Akcja przeprowadzona przez Kamila Lukoszka pozwoliła częstochowianom wykonać rzut rożny. Po nim wybita piłka trafiła do Dawida Niedbały, którego uderzenie pozostawiało jednak dużo do życzenia.

1
50'

8026 widzów na stadionie.

2
1
48'

Także po przerwie pierwsze uderzenie oddał Ruch. Piłka trafiła do Łukasza Monety, ale swoim kopnięciem nie zaskoczył on dobrze ustawionego między słupkami Jakuba Bursztyna. Na stadionie beniaminka pojawiło się pewne zniecierpliwienie.