Szansa na powiększenie prowadzenia z rzutu karnego!

1
1
2
77'

Przewinienie Michała Bednarskiego i od rzutu wolnego Podbeskidzie Bielsko-Biała.

75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania. Podbeskidzie Bielsko-Biała nie atakuje niebezpiecznie w ostatnich minutach. Ponadto spotkanie stało się rwane z powodu licznych zmian przeprowadzanych przez szkoleniowców.

72'

Podbeskidzie. Schodzi: Maksymilian Sitek. Wchodzi: Yigit Emre Celtik.

wchodzi Wchodzi
Yigit Emre Celtik #11
schodzi Schodzi
69'

Arka Gdynia. Schodzi: Kacper Skora. Wchodzi: Jerzy Tomal.

Jerzy Tomal #31
Kacper Skora #21
67'

Podbeskidzie. Schodzi: Michał Janota. Wchodzi: Kacper Welniak.

Kacper Welniak #99
67'
66'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Rymaniak za ostre przewinienie.

63'

Podbeskidzie Bielsko-Biała przysnęło na boisku i musi organizować się do odrabiania strat do przeciwnika. Na razie wszystko zaczęło układać się po myśli podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza.

61'

Arka Gdynia. Schodzi: Marcel Predenkiewicz. Wchodzi: Mateusz Kuzimski.

Marcel Predenkiewicz #38
57'

Gol! Strzelił Kacper Skóra. Asystował mu Karol Czubak.

Piłkarze z Pomorza ewidentnie rozpędzili się i w 57. minucie ich przyspieszenie przyniosło gola na 1:0. Kacper Skóra zdobył prowadzenie dla Arki strzałem głową po dośrodkowaniu Karola Czubaka. Wcześniej napastnik przyjezdnych poradził sobie w bocznym sektorze boiska z Julio Rodrigezem.

Arka Gdynia
3
2
2
2
52'

W 52. minucie zapachniało dla odmiany golem Arki Gdynia. Karol Czubak dopadł do piłki po dośrodkowaniu i oddał uderzenie w słupek. Po chwili jeszcze dwa uderzenia przyjezdnych, ale żadnemu z młodych podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza nie udało się wepchnąć futbolówki z bliska do siatki.

51'

Także po przerwie zaatakowało Podbeskidzie i obrońcy z Gdyni musieli mocno popracować. Dwoi się i troi sprowadzony w ostatnim oknie transferowym Bartosz Rymaniak, a jego interwencje nie pozwalają bielszczanom na zdobycie prowadzenia.

49'

Przerwa w grze spowodowana urazem poszkodowanego w wyniku przewinienia Karola Czubaka.

47'

Ponownie w ofensywie piłkarze spod Klimczoka. W ostatnim momencie interweniował Martin Dobrotka i nie pozwolił gospodarzom na oddanie strzału po obiecującym dośrodkowaniu Tomasza Jodłowca.

czas Druga połowa
Czy po przerwie padnie minimum gol?
komentarz

Pierwsza połowa zakończyła się remisem, a Arka Gdynia miała problem z odpowiedzeniem skutecznym atakiem na niebezpieczne akcje Podbeskidzia. Od czasu do czasu drużyna z Pomorza gościła na obrzeżach pola karnego gospodarzy, ale miała tam problem z wykonaniem dobrego ostatniego podania i oddaniem groźnego strzału. Dopiero w 43. minucie Janusz Gol sprawdził Matveia Igonena.

45'

Doliczony czas.

43'

Celne uderzenie przyjezdnych, a Janusz Gol sprawdził nim czujność dotychczas mało zapracowanego Matveia Igonena między słupkami w bramce Podbeskidzia Bielsko-Biała.

41'

W wyniku faulu Janusza Gola mocno ucierpiał Mathieu Scalet.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Janusz Gol za ostre przewinienie.

Arka Gdynia
1
33'

Kacper Krzepisz w odpowiednim momencie zrobił kilka kroków na przedpolu i nie pozwoli podaniu Maksymiliana Sitka dotrzeć do Kamila Bilińskiego.

30'

Na zakończenie drugiego kwadransa spotkania Podbeskidzie miało możliwość zaskoczenia przyjezdnych rozegraniem rzutu wolnego. Nie ma jednak gola z powodu spalonego w momencie wrzutki Christiana Alemana w kierunku Bartosza Rymaniaka.

26'

Bartosz Rymaniak nie pozwolił Maksymilianowi Sitkowi na wypracowanie miejsca do oddania uderzenia wewnątrz pola karnego Arki Gdynia.

23'

Gospodarze pozostają groźniejsi i spędzają więcej czasu na połowie przeciwnika. W 23. minucie Kamil Biliński uruchomił podaniem Mathieu Scaleta, a ten poradził sobie z defensorem i sprawdził celnym strzałem czujność Kacpra Krzepisza.

1
20'

Seria nieudanych dośrodkowań. Piłka została poskromiona przez zawodników broniących i nie dali oni przeciwnikom możliwości oddania niebezpiecznego uderzenia.

16'

Skuteczna interwencja w obronie Przemysława Stolca.

1
13'

W 13. minucie Podbeskidzie miało pierwszą, dużą szansę na zdobycie prowadzenia. Ponownie zaatakowali aktywni od początku Michał Janota i Maksymilian Sitek. Strzelił młodszy z gospodarzy, a kopnięta przez niego piłka zatrzymała się na słupku. Była jeszcze możliwość wykonania skutecznej dobitki, ale została zmarnowana.

12'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Dobrotka za faul na Maksymilianie Sitku.

9'

Goście poradzili sobie z dwoma dośrodkowaniami rozpędzonego Maksymiliana Sitka. Byłemu zawodnikowi między innymi Stali Mielec i Puszczy Niepołomice nie udało się uruchomić żadnego z lepiej ustawionych kompanów z Podbeskidzia Bielsko-Biała.

6'

Iwajło Markow próbował zdobyć prowadzenie dla Podbeskidzia Bielsko-Biała po wrzutce Michała Janoty. Uderzenie obrońcy było nieczyste i piłka przeleciała po nim ponad poprzeczką w bramce Kacpra Krzepisza.

3'

Karol Czubak był autorem pierwszego uderzenia w meczu. W odpowiedzi Podbeskidzie Bielsko-Biała chciało natychmiast przedrzeć się w pobliże bramki Matveia Igonena, ale w odpowiednich miejscach ustawili się piłkarze Arki Gdynia.