Koniec meczu! Wisła w ogromnych bólach, ale pokonuje Arkę 1:0.

Desperackie próby Arki, ale nic z nich nie wynika.

3
7
1
90+6'

Jeśli dobrze liczymy, to sędzia pokazał już trzynaście żółtych i dwie czerwone kartki.

5
4
1
1
90+6'
1
3
2
2
90+6'

Plewka dynamicznie wbiegł w pole karne, ale poradził sobie z jego strzałem Krzepisz.

3
2
1
1
90+4'
3
1
2
2
5
90+4'

Niedokładne dośrodkowanie Szywacza.

1
1
2
1
1
90+3'
2
1
1
90+1'
2
4
7
90'

Pogramy o minimum osiem minut dłużej.

6
2
1
1
1
90'

Teraz akcja Szywacza. Płaskie dogranie spod linii końcowej i niecelnie uderza Gruszkowski.

1
1
1
4
89'

Młyński zagrywał wzdłuż pola karnego, ale ponownie zabrakło ataku na piłkę.

1
1
2
2
8
87'

Wrzutka Wachowiaka i niecelnie główkował Sobol.

1
1
4
2
86'

Daleki wykop Krzepisza, ale z przodu był osamotniony Kuzimski i nie dał rady powalczyć o piłkę.

5
3
3
3
3
85'

Uderzenie Mehremicia zza pola karnego... bardzo niecelne.

2
1
2
1
5
84'
84'
2
2
2
1
1
83'
5
4
1
1
2
83'

Krzepisz bohaterem Arki! Trzy interwencje w krótkim odstępie czasu! Blisko Gruszkowski, po chwili Duda... ale nie dał się golkiper gości.

3
1
3
2
5
82'

Gwizdy kibiców Wisły. Nie podoba im się gra swojego zespołu. Wścieka się też przy linii Jerzy Brzęczek.

7
1
1
4
4
81'

Kolejny rzut rożny dla Wisły. Tym razem zakończony bardzo niecelnym uderzeniem z dystansu.

2
2
4
2
80'

Duda z rzutu rożnego, ale zagrał dokładnie tam, gdzie nie było żadnego z partnerów.

2
1
6
4
79'
10
3
2
4
78'

Adamczyk miał dużo swobody. Zagrał na prawo do Stolca, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

1
1
3
77'

Mnóstwo miejsca na boisku. Wisła nie potrafi tego jednak wykorzystać.

1
1
6
7
75'

Tu nawet nie ma miejsca na kontratak. Arka wychodzi do dwójkowej akcji i nie ma szans w starciu z piątką czy szóstką wiślaków.

10
4
1
73'

Arka bezradna po drugiej czerwonej kartce. Wisła ma to spotkanie pod kontrolą.

11
6
1
1
3
71'
1
1
1
5
3
69'
69'

Kompletnie nieudany strzał Wachowiaka zza pola karnego.

1
1
68'

Duda w polu karnym, szukał szczęścia przy bliższym słupku, lecz uderzył tylko w boczną siatkę.

1
1
1
66'

Żyro uderzał z dystansu, Krzepisz odbił piłkę przed siebie, ale nie zdążył z dobitką żaden z zawodników Wisły.

1
1
2
65'

Jakże zmienił się obraz gry. Wisła zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce. Arka skupiona na defensywie całym zespołem.

1
1
1
63'

Stolc, faul taktyczny. Nie radzą sobie gdynianie z szybkimi rywalami na bokach boiska.

2
3
1
62'
5
3
1
60'

Gol! Strzelił Michał Żyro.

Pewny strzał z jedenastu metrów. W środek bramki. Krzepisz rzucił się w lewo.

50
20
1
3
5
58'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
30
14
2
6
58'

Marcjanik miał już kartkę, a teraz dostanie kolejną!

26
9
2
4
7
58'

I mamy decyzję. Rzut karny dla Wisły!

33
8
1
6
7
56'

Sędzia idzie do monitora obejrzeć sytuację na własne oczy.

9
4
2
1
6
56'

Czekamy na decyzję VAR.

14
1
2
1
3
55'

Uderzenie Młyńskiego z narożnika pola karnego. Sugerują wiślacy, że Marcjanik obronił ten strzał ręką.

2
1
1
54'

Zła centra Pereiry. Łatwo wybronili się przyjezdni.

1
4
54'

Pereira wycięty równo z trawą przez Gola. Rzut wolny dla Wisły, do bramki ok. 40 metrów.

2
52'

Kolejny raz atakuje Wisła, lecz Jaroch zagrywał niedokładnie z prawego skrzydła. Po chwili z drugiej strony starał się jeszcze szarpnąć Młyński, lecz stracił równowagę i piłka opuściła boisko.

3
1
51'
50'

Colley doznał urazu i musi opuścić boisko.

2
8
49'

Bardzo dobre podanie Pereiry w pole karne. Duda znalazł się w niezłej sytuacji, ale jego uderzenie z ostrego kąta broni Krzepisz!

3
1
1
47'

Stępień wyprzedził na skrzydle Colleya, zagrał w pole karne, ale Czubak ponownie był spóźniony i nie zdołał oddać strzału. Wyjaśnił sytuację Łasicki.