Odra Opole. Schodzi: Wojciech Kamiński. Wchodzi: Michal Klec.

105
89'
86'

Gol! Strzelił Luis Fernandez. Asystował mu Alex Mula.

Wisła Kraków pozostała na połowie przeciwnika po wyrównaniu i kontynuowała natarcie. Gospodarze zdążyli ze zdobyciem gola na 2:1 w końcówce podstawowego czasu. Ponownie z trafienia cieszył się Luis Fernandez. Tym razem strącił piłkę w kierunku dalszego narożnika po dośrodkowaniu Alexa Muli.

67
42
5
6
9
84'

Wisła Kraków. Schodzi: Miky Villar. Wchodzi: Michał Żyro.

Miky Villar #19
8
5
2
3
4
83'
83'

Odra Opole. Schodzi: Bartosz Guzdek. Wchodzi: Antoni Klimek.

Antoni Klimek #47
2
1
1
82'

Piłka przecina pole karne Odry Opole. Ani płaskie dośrodkowanie, ani wysokie nie zostało podsumowane groźnym uderzeniem.

2
1
1
2
2
80'

Gra trwa, ale niewiele dzieje się w niej przełomowego. Biała Gwiazda ma w jedenastce dużą liczbę kreatywnych zawodników, jednak przedostanie się przez obronę Odry Opole nie jest takim prostym zadaniem.

2
1
1
3
1
77'

Przerwa w grze spowodowana urazem Artura Pikka.

1
1
3
76'
76'

Wisła Kraków. Schodzi: Igor Sapała. Wchodzi: Tachi.

6
2
1
75'

Wisła Kraków na obrzeżach pola karnego przeciwnika, a na rozstrzygnięcie meczu pozostał jeszcze kwadrans podstawowego czasu.

4
1
2
72'

Nieudana akcja Konrada Nowaka na prawej stronie boiska. Znalazł się tam Boris Moltenis i nie pozwolił zawodnikom w niebiesko-czerwonych strojach na kontynuowanie natarcia.

3
2
70'

Luis Fernandez! 1:1 w Krakowie.

6
3
2
68'

Gol! Strzelił Luis Fernandez.

Sytuacji podbramkowych Wisły było coraz więcej i w 68. minucie padła bramka na 1:1. Uderzenie Angela Rodado zostało jeszcze powstrzymane, ale w polu karnym Odry Opole znalazł się jeszcze Luis Fernandez i wykonał dobitkę. Tego nie udało się już poskromić żadnemu z przyjezdnych. Ponad godzinna niemoc strzelecka Białej Gwiazdy została przerwana.

50
32
6
4
11
67'

Ponownie Biała Gwiazda od rzutu rożnego po zablokowanym zagraniu Bartosza Jarocha. Po dośrodkowaniu spod chorągiewki było uderzenie Angela Rodado, ale ponad poprzeczką w bramce Artura Halucha.

6
5
1
1
63'

Artur Pikk znalazł się w odpowiednim miejscu i nie pozwolił gospodarzom na oddanie uderzenia po dośrodkowaniu wprowadzonego w przerwie z ławki rezerwowych Alexa Muli.

1
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Jaroch za spóźniony atak wślizgiem w nogi przeciwnika.

3
2
3
60'

Minęła godzina spotkania przy Reymonta i niezmiennie na prowadzeniu drużyna z Opola. Wisła Kraków napiera, a ostatnia jej akcja zakończyła się kilkanaście metrów od bramki Artura Halucha. Nie poradził sobie z ułożeniem piłki na stopie Luis Fernandez.

1
1
58'

Bardzo nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego i piłka została wyłapana przez skoncentrowanego Mikołaja Biegańskiego.

1
1
53'

Odra Opole niezmiennie jest konsekwentna w obronie. Przed momentem bardzo dobrze interweniował jeden z przyjezdnych, ponieważ po odebraniu piłki, sprowokował jeszcze przeciwnika do popełnienia przeciwnika.

3
1
2
50'

Biała Gwiazda ma jeszcze czas na poprawienie wyniku po przerwie. Nie zmienia się obraz meczu, ponieważ gospodarze pozostali w ataku pozycyjnym. W 50. minucie zanosiło się na sytuację podbramkową, ale ostatecznie David Junca musiał zadowolić się wywalczeniem tylko rzutu rożnego.

1
1
czas Druga połowa
46'

komentarz

Tym samym po pierwszej połowie bliżej zdobycia kompletu punktów są przyjezdni. Odra Opole jest na prowadzeniu 1:0. Biała Gwiazda marnowała jak dotąd sytuacje podbramkowe z rzutem karnym na czele.

1
2
1
2
45'

Doliczone dwie minuty.

2
3
42'

Żółtą kartkę otrzymał David Junca za niesportowe zachowanie.

15
14
2
3
4
42'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Luis Fernandez!

Niewiele po golu była ogromna szansa na doprowadzenie do remisu. Luis Fernandez zabrał się za wykonanie rzutu karnego za faul Macieja Makuszewskiego na Bartoszu Jarochu. Hiszpan strzelił niedobrze, tuż obok Artura Halucha i nadział się na interwencję bramkarza.

26
24
3
7
9
40'

Luis Fernandez będzie strzelać z rzutu karnego za faul Macieja Makuszewskiego na Bartoszu Jarochu.

4
3
7
9
18
38'

Gol! Strzelił Borja Galan.

Absurdalny rzut rożny i absurdalna bramka po nim. Podanie spod chorągiewki dotarło do Borji Galana, który co prawda chciał uruchomić dośrodkowaniem Piotra Żemłę, ale skończyło się bezpośrednim centrostrzałem w narożnik bramki Wiślaków. Nie popisał się tam Mikołaj Biegański i Biała Gwiazda musi gonić wynik.

22
17
8
7
15
37'

Odra Opole po raz drugi w krótkim okresie od rzutu wolnego na połowie przeciwnika. Wrzutka Borji Galana została powstrzymana przez Angela Rodado, jednak Hiszpan skiksował i podarował jeszcze korner Odrze Opole.

2
1
1
35'

Katastrofalna próba rozegrania ataku na prawej stronie boiska z udziałem Bartosza Jarocha.

2
1
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Sapała za ratowanie sytuacji faulem.

5
4
5
3
30'

Na zakończenie drugiego kwadransa meczu akcja indywidualna przeprowadzona przez Bartosza Guzdka. Dała ona Odrze Opole korner. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Borja Galan, którego dośrodkowanie zostało poskromione przez Białą Gwiazdę.

2
29'

Twardo, ale skutecznie interweniował Mateusz Kamiński. Ponadto akcja krakowiaków została przerwana przez sędziego asystenta z powodu spalonego.

2
1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Młyński za ryzykowny atak na Mateusza Spychałę w polu karnym.

3
2
1
5
1
25'

Odra Opole stara się przeprowadzić szybki atak, ale osamotnionym w przodzie Maciejowi Makuszewskiemu oraz Bartoszowi Guzdkowi niewiele wychodzi. Bronią się z powodzeniem gospodarze.

1
23'

Jeszcze jedna niebezpiecznie wyglądająca akcja zespołu Radosława Sobolewskiego, jednak zakończona niecelnym uderzeniem. Artur Haluch poradził sobie również z dograniem Davida Juncy z rzutu wolnego.

2
21'

Odra Opole od początku rundy wiosennej nie straciła gola, co pozwoliło zremisować z Podbeskidziem Bielsko-Biała i zwyciężyć z Zagłębiem Sosnowiec. Również przy Reymonta broni się rzetelnie, a ponadto ma szczęście. W 21. minucie Angel Rodado strzelił nieznacznie obok słupka po dograniu Luisa Fernandeza.

1
3
1
16'

Rozpoczął się drugi kwadrans spotkania. Wisła Kraków nie zaatakowała dobrze z wykorzystaniem prawego skrzydła, a kontratak przyjezdnych zakończył się niedopieszczonym podaniem Macieja Makuszewskiego do Bartosza Guzdka

1
1
13'

Biała Gwiazda spędza więcej czasu na połowie przeciwnika i ponownie miała możliwość zdobycia prowadzenia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Odchodzące dośrodkowanie spod chorągiewki zostało poskromione przez Wojciecha Kamińskiego, a następnie David Junca potraktował bezpardonowo Macieja Makuszewskiego.

1
1
1
4
8'

Kacper Duda starał się wykonać podanie prostopadłe w pole karne przeciwnika. Trudny wariant i Luisowi Fernandezowi nie udało się zabrać z futbolówką w kierunku bramki strzeżonej przez Artura Halucha.

1
4'

Na pierwsze uderzenie zespołu z Krakowa nie trzeba było długo czekać. Bartosz Jaroch znalazł się z piłką blisko linii pola karnego i poczęstował płaskim kopnięciem Artura Halucha.

4
2
2'

Gospodarze w czerwonych koszulkach, a ponadto białych spodenkach i getrach. Z kolei Odra Opole w niebiesko-czerwonych strojach z białymi elementami. Biała Gwiazda już miała sposobność do wykonania rzutu rożnego, ale po dośrodkowaniu żadnemu z podopiecznych Radosława Sobolewskiego nie udało się oddać uderzenia.