Zapewne pogramy jeszcze chwilę, bo sprawdzanie rzutu karnego trochę trwało.

7
2
8
90+6'

Ależ spokój! Luis Fernandez strzelił lekko, zmylił Jałochę i Wisła prowadzi 2:1!

73
40
6
10
10
90+5'

Rzut karny dla Wisły po wideoweryfikacji!

67
22
2
3
10
90+4'

Nedić wykonał wślizg i mógł trafić w nogę Bashy, który składał się do strzału.

24
4
3
1
3
90+4'

Sędzia udaje się do monitora, by ocenić sytuację na własne oczy. Pachnie rzutem karnym dla Wisły.

28
9
1
1
5
90+3'

Cały czas czekamy na decyzję sędziów VAR.

19
3
13
3
6
90+2'

Gospodarze domagają się jeszcze rzutu karnego. Basha mógł być faulowany przy próbie strzału.

10
1
1
3
90+1'

Jałocha instynktownie broni dwa strzały wiślaków! Cóż za interwencja! Jako trzeci uderzał Basha, ale nie trafił w bramkę!

1
1
1
2
4
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

5
1
1
2
2
89'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Wisłę. Centrował Mula, a nie trafił w piłkę składający się do strzału z powietrza Moltenis.

1
1
1
4
6
88'

Żyro strzelał zza pola karnego... w środek bramki. Pewnie broni Jałocha.

4
3
1
2
3
86'

I tyle było z ofensywnych poczynań przyjezdnych. Znów trzeba skupić się na obronie, bo Wisła atakuje coraz mocniej.

4
1
1
2
84'

Ależ głupota Radeckiego! Na oczach sędziego kopnął piłkę po gwizdku i został usunięty z boiska!

11
8
3
2
84'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
15
6
2
4
1
83'

Wyżej podchodzą do pressingu goście. Chyba zwietrzyli swoją szansę na zwycięstwo.

2
1
1
5
81'

Dziesięć minut do końca. W strzałach 23-7 dla Wisły. Posiadanie piłki też zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Ale wynik wciąż remisowy.

1
2
1
5
80'
80'

Wisła Kraków. Schodzi: James Igbekeme. Wchodzi: Kacper Duda.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
James Igbekeme #8
3
79'

Młyński miękko zacentrował piłkę na dalszy słupek, ale Rodado... nie wiedzieć czemu chciał jeszcze odegrać do Fernandeza zamiast strzelać. Wyszło z tego podanie do Jałochy.

2
1
1
4
77'

Teraz to Jaroch płasko zagrał w pole karne. Uciekł na bliższym słupku Fernandez, ale strzelił niecelnie.

2
2
1
4
2
76'

I znowu Młyński płasko w pole karne. Sporo ryzykował Tecław, który przepuścił piłkę. Rodado się tego nie spodziewał i nie zaatakował bliższego słupka. Łapie futbolówkę Jałocha.

1
1
2
3
2
75'

Ciekawe płaskie podanie Młyńskiego w pole karne, jednak nie opanował piłki Rodado. Cały czas brakuje precyzji.

1
2
1
2
73'

Rodado wystawił piłkę na strzał do Igbekeme, ten miał dużo miejsca w polu karnym, ale za bardzo się odchylił i uderzył nad poprzeczką.

1
1
4
3
71'
71'

Mula pokazał, że lewa noga nie jest tak dobra, jak prawa. Niecelnie uderzył zza pola karnego.

1
1
2
71'
69'

1
69'

Ależ popsuł kontrę gości Rumin. Miał do podania z lewej strony Wołkowicza. Machał rękami, pokazywał, że jest niepilnowany, a Rumin strzelał z osiemnastu metrów i został zablokowany.

1
2
3
66'
66'

Nieoczekiwany obrót spraw. GKS wyrównuje! Pewny strzał Wołkowicza z jedenastu metrów.

11
7
6
10
15
66'
64'

Szok w Krakowie. Skibicki był faulowany przez Villara.

2
2
6
6
10
64'

Rzut karny dla GKS-u Tychy!

3
2
5
4
14
62'

Radecki dostał podanie na wolne pole, było w polu karnym dwóch zawodników GKS-u, jednak zawiodła precyzja przy dośrodkowaniu. Łapie piłkę Biegański.

3
3
3
61'

Minimalnie niecelny strzał Fernandeza z rzutu wolnego. Dwudzieste uderzenie gospodarzy. Tyszanie mają zaledwie dwa.

2
5
3
3
60'

Biegański faulował Fernandeza kilka metrów przed polem karnym. To będzie kolejna dobra okazja dla Wisły z rzutu wolnego.

7
2
1
1
58'
8
1
57'

Sporo ryzykował Jaroch. Wydawało się, że stracił piłkę w okolicy własnego pola karnego, ale ostatecznie sędzia uznał, że obrońca Wisły był faulowany przez Mikitę.

6
1
55'

Goście muszą coś zmienić w swojej grze, bo dotychczasowa ultradefensywna taktyka nie będzie miała miejsca bytu przy takim wyniku.

6
8
1
53'

To musiało się tak skończyć! Mula trzeci raz z rzędu miał sytuację strzelecką. Uderzył mocno, Jałocha odbił pilkę przed siebie, a niepilnowany Jaroch po prostu dokonał egzekucji. 1:0 Wisła!

43
26
4
7
7
52'

Teraz Jałocha końcówkami palców przerzucił piłkę nad poprzeczką. Znów strzelał Mula.

1
1
3
4
52'

Mula strzelał zza pola karnego i znowu było groźnie. Niepewnie interweniował Jałocha, ale wyręczyli go koledzy z obrony, wybijając piłkę.

1
1
3
2
50'

Przechwyt GKS-u na połowie Wisły, jednak później Skibicki zachował się źle. Trudno powiedzieć czy strzelał czy chciał podawać, ale piłka przeleciała wyraźnie obok bramki.

4
1
49'

Mula dostał podanie od Rodado, złamał akcję do lewej nogi, ale jego strzał z ostrego kąta został zablokowany.