(2:2)
Zakończony
ŁKS Łódź
komentarz

Koniec! Szalony mecz w Gliwicach kończy się remisem 3:3! Ależ widowisko stworzyły Ruch i ŁKS!

5
3
1
1
90+13'

Oczywiście jest to sprawdzane przez VAR, ale sytuacja była ewidentna.

3
3
1
1
1
90+12'

Piłka w siatce, ale gol nie jest uznany. Koprowski zagrywał już piłkę zza linii końcowej!

6
4
2
2
6
90+12'

Ostatnia szansa. Rzut rożny dla ŁKS-u.

9
4
2
2
6
90+11'

Tomasz Foszmańczyk! Jedenasta minuta doliczonego czasu i Ruch wyrównuje! Pewny strzał z rzutu karnego!

19
5
2
1
13
90+10'

Rzut karny dla Ruchu!

23
9
4
5
14
90+9'

Sędzia idzie do monitora. Napięcie rośnie...

15
3
3
4
10
90+8'

Doliczony czas już dawno upłynął. Ależ tu są nerwy. Wyczekiwanie na decyzję arbitra.

3
2
6
4
5
90+7'

Ruch domaga się rzutu karnego. Piłka spadła na rękę Śliwy. Czekamy na decyzję!

11
3
4
2
7
90+1'
90+1'
90+4'

Kibicom Ruchu oczywiście nie spodobała się ta decyzja sędziego Raczkowskiego.

6
5
2
2
90+3'

Nie ma gola! Sędzia uznał, że Kobusiński faktycznie pomagał sobie ręką. ŁKS dalej prowadzi 3:2!

15
3
3
4
13
90+2'

Sędzia idzie do monitora ocenić sytuację na własne oczy.

5
1
1
1
90'

Sędzia doliczył minimum pięć minut.

2
90'

Sprawdzana jest jeszcze ewentualna kwestia zagrania ręką Kobusińskiego.

5
2
1
90'

Gol! Strzelił Szymon Kobusiński.

Piłka w siatce! Po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym Ruch jakimś cudem wcisnął tego gola! Cieszy się Kobusiński. Interweniował Bobek, była poprzeczka, interwencja na linii. Cóż tam się działo!

4
2
3
89'

Rzut rożny dla Ruchu. Gospodarze nie mają już nic do stracenia.

1
88'

Ruch angażuje coraz więcej sił w akcje ofensywne. ŁKS czeka na kontrę, która zamknie ten mecz.

1
1
1
87'

Faul w ofensywie Pląskowskiego. Walczył o piłkę w polu karnym, lecz trafił w nogi rywala.

1
86'

Potężny strzał Sadloka z dystansu. Ofiarnie blokują to goście. Jeszcze rzut rożny dla Ruchu.

1
84'

Gol prawidłowy. ŁKS prowadzi 3:2!

4
5
1
84'

Chociaż... jeszcze sprawdzamy coś na VAR. Niepewność na stadionie.

1
1
1
2
4
81'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Maciej Sadlok.

ŁKS prowadzi! Mokrzycki kapitalnie ograł Wójtowicza, zagrał wzdłuż bramki, ale Bielecki jakimś cudem obronił strzał piętą Juricia. Do futbolówki dopadł jeszcze Trąbka, oddał niecelny strzał, ale bardzo niefortunną interwencją popisał się Sadlok, któremu zapisujemy gola samobójczego!

2
1
1
1
3
80'

Bielecki broni w sytuacji sam na sam z Janczukowiczem, ale gol i tak nie zostałby uznany. Spalony.

1
1
2
2
1
79'

Ależ niewiele brakowało. Piękny strzał z dystansu oddał Trąbka i piłka przeleciała centymetry nad poprzeczką!

1
78'

Krótko rozegrany rzut rożny przez gości, ale ponownie zabrakło precyzji przy centrze Pirulo.

1
76'
75'
73'

Szeliga ponownie ruszył lewym skrzydłem, lecz za daleko wypuścił sobie piłkę i nie dogonił jej w obrębie boiska.

1
1
72'

Centrostrzał w wykonaniu Spremo. Piłka przeleciała nad bramką.

1
71'

Kobusiński! Ależ mocno zagrał z bardzo ostrego kąta. Bobek sytuacyjnie broni.

68'

ŁKS ma przewagę w drugiej połowie. Ruch zdecydowanie częściej jest spychany do defensywy.

1
2
67'

Dużo niedokładności w grze jednej i drugiej drużyny.

1
65'

Pchnięty w plecy Ochronczuk. Przesadził z agresją Szczepan i sędzia ukarał go za to kartką.

1
1
65'
62'

Szczepan przewrócił się w polu karnym, ale raczej nie ma mowy o faulu. Dąbrowski aż się uśmiał.

61'

Fatalne zagranie Janoszki z rzutu wolnego. Podawał za mocno na dalszy słupek do Baranowskiego. Pomysł niezły, wykonanie dużo gorsze.

2
60'

Dobra interwencja Bieleckiego przed polem karnym. Janczukowicz wygrywał pojedynek biegowy z Baranowskim i gdyby nie Bielecki, mogło być groźnie.

1
59'
1
57'

Pospieszył się sędzia Raczkowski, bo nie zastosował korzyści i nie pozwolił, by Ruch wyszedł z szybkim atakiem.

1
56'

Ależ ruszył Dankowski. Dostał idealne podanie po ziemi, wbiegł w pole karne, ale doskonale przeczytał go Bielecki i nogą zapobiegł utracie gola.

1
56'

Ładna akcja gości, choć w ostatniej fazie Szeliga zagrał niedokładnie do Trąbki, a ten faulował w ofensywie Michalskiego.

1
1
55'

Blisko ŁKS! Długie podanie w kierunku Szeligi, ten oddał strzał głową z powietrza, jednak nie dał rady przelobować Bieleckiego.

1
53'

Zablokowany strzał Sedlaka zza pola karnego. Sugerują gospodarze, że należy im się rzut karny, ale sędzia jest innego zdania.

52'

Sporo strat na początku drugiej połowy. Jedna i druga drużyna nie potrafią znaleźć odpowiedniego rytmu.

49'

Janoszka nie trafił czysto w piłkę na dwudziestym metrze i z jego strzałem spokojnie poradził sobie Bobek.