Fortuna I liga: 25. kolejka
31 mar 2023 20:30
komentarz

W Niecieczy zagrały niepokonane wiosną drużyny Bruk-Bet Termaliki i Ruchu Chorzów. W potyczce lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 2:1. Niebiescy przegrali w Fortuna I lidze po raz pierwszy od dziesięciu kolejek.

4
2
1
90+8'

Trwa doliczony czas... doliczonego czasu.

2
2
6
90+5'
1
90+4'

Gospodarze grają na czas. W końcu sędzia nie wytrzymał.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1
2
3
90+2'

Minuty płyną, nie wychodzi zbyt wiele gościom. Bruk-Bet coraz bliżej trzech punktów.

2
1
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

2
89'

Dogranie do Szczepana, ten uderzył głową. W bramkę nie trafił.

1
2
89'

Próba Radwańskiego, do szczęścia brakowało dość sporo.

1
1
87'

Gospodarze kradną cenne sekundy, to irytuje gości. Ruch miał wcześniej czas na atak, nie skorzystał z tego, więc pretensje może mieć do siebie.

2
1
84'

Ruch jeszcze przycisnął. Zbyt kombinacyjnie grają goście i przez to tracą szanse na zagrożenie niecieczanom.

1
1
81'

Błąd chorzowian, z piłką ruszył Fornalczyk, ale nie dał rady zagrozić Niebieskim.

1
80'

Uderzenie Radwańskiego, w bramce niepewnie Bieleckie, ale bez konsekwencji.

1
78'

Próba chorzowian, jednak gospodarzom zabrakło dokładności.

1
76'

Faul na Hubinku i kartka dla gracza Ruchu.

2
75'

Próba Fornalczyka, jednak do szczęścia rezerwowemu niecieczan sporo brakowało.

1
1
74'

Minuty płyną coraz szybciej. Ruch ma już niewiele czasu na wyrównanie. Chorzowianie jednak nie są w stanie zagrozić gospodarzom.

1
1
72'
Kacper Karasek #24
1
72'
69'

Gol! Strzelił Tomasz Foszmańczyk. Ruch Chorzów złapał kontakt. Foszmańczyk wiosną wykonując rzuty karne jest bezbłędny! 2:1!

2
5
68'

Wójtowicz sfaulowany w polu karnym i sędzia podyktował "jedenastkę".

2
66'

Jeszcze VAR sprawdzał czy gracz gospodarzy nie był faulowany przez bramkarza. Gramy jednak dalej.

1
2
65'

Mesanović przed kolejną okazją, ale górą Bielecki.

1
1
1
63'

Gospodarze grają na większym luzie. Z dystansu szczęścia poszukał Karasek, w bramkę jednak nie trafił.

1
62'
60'

Gol! Strzelił Adam Radwański. Akcja Radwańskiego, który ograł obrońcę i spokojnie skierował piłkę do bramki. Po meczu? 2:0!

3
1
1
1
59'

Minuty płyną. Gospodarze o dwa kwadranse przed kolejnymi punktami. Ruch bez koncepcji na skuteczny atak.

1
1
56'

Z dystansu z woleja uderzał Foszmańczyk. Wysoko ponad bramką Bruk-Betu.

1
55'

Foszmańczyk rozegrał piłkę ze Szczepanem. Uderzenie zablokował Biedrzycki.

54'

Kobusiński w bramkę nie trafił, dodatkowo był na spalonym.

1
52'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Gospodarze piłkę jednak zablokowali. Po chwili kontra niecieczan. Uderzenie Mesanovicia obronił Bielecki.

4
4
5
4
4
50'

Mesanović w łatwy sposób znalazł sobie miejsce do uderzenia. Przymierzył jednak daleko od celu.