Zakończony
Tottenham Hotspur
90+6'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Ivan Perisić.

Trzecia bramka nie oznaczała końca emocji. O podziale punktów zdecydowała praktycznie ostatnia akcja w doliczonym czasie. Tottenham Hotspur pokazał charakter i doprowadził do remisu 2:2 uderzeniem Harry'ego Kane'a po dograniu Ivana Perisicia. Chelsea ponownie straciła prowadzenie i czuła ogromne rozczarowanie.

4
3
1
1
1
90'

Doliczone sześć minut.

1
1
1
1
1
90'

Chelsea FC. Schodzi: Kai Havertz. Wchodzi: Armando Broja.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Kai Havertz za ostre przewinienie.

85'

Pozostało pięć minut podstawowego czasu na poprawienie wyniku.

80'

Tottenham Hotspur. Schodzi: Son Heung-Min. Wchodzi: Ivan Perisić.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Son Heung-Min #7
77'

Gol! Strzelił Reece James.

Chelsea obudziła się i w 77. minucie odzyskała prowadzenie strzałem Reece'a Jamesa. Obrona Tottenhamu Hotspur za mocno rozluźniła się po zakończeniu pościgu i to miało bolesne konsekwencje. Akcja bramkowa została przeprowadzona przez między innymi Raheema Sterlinga, nieoceniona była również pomoc N'Golo Kante.

75'

Niezłą szansę na zdobycie drugiego gola mieli gospodarze. Obudzili się oni i przeprowadzili atak z wykorzystaniem Kaia Havertza. Pierwszą tak spektakularną interwencję musiał pokazać Hugo Lloris.

73'
68'

Gol! Strzelił Pierre-E. Hojbjerg.

Kolejna akcja zespołu Antonio Conte przyniosła już gola na 1:1. W 68. minucie Pierre-Emile Hojbjerg znalazł sposób na pokonanie strzałem Edouarda Mendy'ego. Atak został przeprowadzony przez Heung-Min Sona oraz Bena Daviesa, a zdobywca bramki przymierzył w kierunku dalszego narożnika.

Pierre-E. Hojbjerg #5
65'

Kolejne przerwy w grze, a rwane tempo nie pomaga przegrywającym zawodnikom Tottenhamu Hotspur. Na pewno podopieczni Antonio Conte powinni podjąć ryzyko, ponieważ w tym meczu pokazali już, że są w stanie stwarzać niebezpieczne dla Chelsea akcje.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Edouard Mendy za niesportowe zachowanie.

1
56'

Czas pracuje na korzyść The Blues.

2
53'

Sporo pracy w ostatnich minutach spotkania miał prowadzący je Anthony Taylor. Musiał on interweniować gwizdkiem po faulach zawodników obu drużyn. Chelsea nie chce spanikować, choć Tottenham Hotspur naciska i stara się odebrać gospodarzom prowadzenie.

48'

Po przerwie Tottenham dał do zrozumienia, że nie zamierza pozostawić niekorzystnego wyniku. Do gości należała pierwsza akcja. Została ona przeprowadzona przez liderów zespołu Harry'ego Kane'a oraz Heung-Mina Sona. Ponownie Chelsea została uratowana interwencją ustawionego w odpowiednim miejscu Edouarda Mendy'ego.