(1:0)
Zakończony
Liverpool FC
komentarz

Mimo wszystko niespodzianka. Manchester United zdobył pierwsze punkty w sezonie pokonując Liverpool 2:1. The Reds wciąż bez wygranej.

25
18
2
2
7
90+4'

Końcowe sekundy. Gospodarze kradną czas, sędzia udaje, że tego nie widzi.

30
20
2
5
7
90+2'

Przed szansą Martial, zabrakło zdecydowania i Alisson zdołał obronić uderzenie.

4
2
5
6
11
90+1'

Jeszcze akcja gospodarzy. Strzał z dystansu Cristiano Ronaldo, piłka poszybowała dość daleko od bramki.

5
11
3
7
3
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

11
6
6
7
9
88'

Trochę nerwowo obrona United, ale na swoje szczęście skutecznie. Coraz mniej sił mają  gospodarze.

4
4
5
8
2
85'
85'
86'
85'
83'

Próba odpowiedzi United. Eriksen zdecydował się na uderzenie z ok. 25 metrów. Ponad bramką.

2
5
3
81'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Po dograniu z rogu w zamieszaniu pierwszy strzał odbił de Gea. Jednak przy dobitce Salaha był bezradny. Już tylko 2:1!

22
14
2
7
20
81'

Robertson dogrywał, Martinez trącił piłkę, ale de Gea końcami palców wybił ją na korner!

5
1
1
3
3
79'

Nic nie wychodzi graczom Liverpoolu. Wiadomo, 2:0 to niebezpieczny wynik, ale bez zapałek ognia nie ma. Chyba, że uderzy piorun. I na niego czekamy!

2
5
1
1
76'

Rahsford przejął piłkę, minął trzech rywali, ale uderzył tuż ponad bramką Liverpoolu!

3
2
6
3
1
74'

4
3
1
5
73'
71'
4
2
1
1
2
67'

Mamy w końcu uderzenie graczy The Reds. Głową strzelał Fabinho, ale David de Gea spokojnie obronił.

10
5
1
4
4
66'

Minuty mijają, Liverpool z przodu niewiele potrafi zdziałać.

7
3
2
3
5
63'

Gomez precyzyjnie dośrodkował do Firmino, Brazylijczyk jednak będąc siedem metrów przed bramką, w piłkę nie trafił.

1
11
2
2
2
60'

Dwa kwadranse pozostały graczom Liverpoolu, aby doprowadzić do remisu. Jak na razie niewiele na to zapowiada.

4
6
3
1
59'
1
1
1
3
56'

Mogło być 3:0! Strzał Rashforda obronił Alisson! Ależ się dzieje w meczu!

8
5
5
2
1
55'

Milner przed bramką gospodarzy, mocne dogranie nogą odbił bramkarz!

1
2
1
1
3
53'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Anthony Martial. Zabójcza kontra gospodarzy! Po błędzie gospodarzy i szybkim rozegraniu na bramkę gości ruszył Rashford i w sytuacji sam na sam trafił na 2:0!