87'
87'
2
84'

Ależ próba Cristiano Ronaldo! Niewiele brakowało do gola z przewrotki Portugalczyka.

6
1
1
81'

Nietypowy widok. Cristiano Ronaldo ruszył, jak wściekły do pressingu. Ostatecznie Ward wybił jednak piłkę.

5
1
1
1
72'

Świetna interwencja Diogo Dalota.

6
1
68'
66'

Rzut wolny dla gospodarzy. Może być znowu groźnie.

1
1
1
63'

Vardy domaga się karnego, ale arbiter ani myśli gwizdać.

59'
54'

W rozgrzewce Casemiro oraz Cristiano Ronaldo.

1
1
50'

Ależ interwencja Davida de Gei! Bardzo dobry strzał z rzutu wolnego w wykonaniu Maddisona, ale na posterunku Hiszpan.

49'

1
43'
1
1
37'

Kolejna próba Sancho, tym razem strzał wyblokowany. Blisko jest Manchester podwyższenia wyniku.

1
33'

Leicester ma problemy z wyjściem z własnej połowy w ostatnich minutach. Imponujący pressing Manchesteru

1
1
1
28'
27'

Kolejny strzał Manchesteru United, na posterunku jednak Ward.

23'

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Asystował mu Marcus Rashford. Doskonałe podanie od Rashforda, Sancho mija bramkarza i pakuje piłkę do pustej siatki. Manchester na prowadzeniu.

8
5
1
1
2
21'

Pierwszy strzał Leicester. Z rzutu wolnego uderzał Maddison, złapał David de Gea.

1
1
16'

Gracze Leicester domagają się rzutu wolnego tuż przed bramką za zagranie ręką. Sędzie pozostaje niewzruszony.

1
1
11'

Kolejna groźna akcja Manchesteru! Tym razem uderzał Eriksen, ale tuż obok bramki.

1
1
1
8'

Pierwszy strzał gości. Bruno Fernandes uderzał z obrębu pola karnego, ale strzał został zablokowany.

1
1
2
1
5'

Pierwsza ciekawa akcja Sancho, ale defensywa Leicester wybija piłkę.

3
1
1'

Zaczynamy granie w Leicester City!

3
czas Start meczu
20:54

To z kolei jedenastka desygnowana do gry przez Brendana Rodgersa.

1
20:53

Manchester United dziś w następującym składzie.

20:50

Witamy na relacji live z meczu Premier League pomiędzy Leicester City a Manchesterem United.