Huknął z dystansu Tierney, ale świetnie interweniował Lloris.

schodzi Schodzi
88'

Spokojna końcówka.

85'

Arsenal chce jeszcze raz ukąsić rywala, ale Tottenham broni się głęboko i nie chce dopuścić do wyższej porażki.

1
1
85'
82'

Gra toczy się w zasadzie tylko pod polem karnym Tottenhamu. Nic nie zapowiada trzęsienia ziemi w ostatnich minutach.

2
79'
79'

Nic z tego, źle uderzył Kane.

1
77'

Bentancur wywalczył rzut wolny w okolicach pola karnego Arsenalu.

1
78'
76'

Mnóstwo zmian w ostatnich minutach. Zobaczymy, jak wpłyną one na końcówkę meczu.

75'
#0
72'
#0
72'
#0
72'

Płasko uderzył Odegaard, jednak do szczęścia zabrakło około dwóch metrów.

71'
#0
71'
70'

Totki już w zasadzie bez szans na osiągnięcie korzystnego rezultatu. Grają o jednego zawodnika mniej, przegrywają dwoma golami, a Arsenal nadal w natarciu.

67'

Gol! Strzelił Granit Xhaka. Asystował mu Gabriel Martinelli. Świetna akcja Arsenalu! Wszystko rozpoczął w środku pola Partey, piłka błyskawicznie trafiła pod pole karne, gdzie od Martinellego przejął Xhaka i płaskim strzałem trafił na 3:1!

66'

Huknął Saka, ale obok bramki.

65'

Dośrodkowanie z lewej strony Martinellego zbyt mocne.

63'

Emerson brutalnie zaatakował Martinellego. Tottenham będzie grał w osłabieniu!

62'
CZERWONA KARTKA
1
60'

Główkował Jesus, tym razem Lloris bez zarzutu.

59'

Sprzed pola karnego niecelnie przymierzył Hojbjerg.

55'

Nie będzie rzutu karnego. Przy piłce Koguty.

54'

Tymczasem sędzia analizuje jeszcze wcześniejszą sytuację z powaleniem Jesusa w polu karnym.

53'

Powinno być 3:1! Jesus fatalnie jednak główkował.

53'

Jesus padł w polu karnym, ale sędzia nie odgwizdał rzutu karnego.

52'

Do przodu pomknął Martinelli, ale pod polem karnym został powstrzymany.

49'

Saka uderzył z obrębu pola karnego, Lloris odbił piłkę przed siebie, a obrońca dał się zaskoczyć Jesusowi, który a najbliższej odległości trafił do siatki.