Premier League: 12. kolejka
19 paź 2022 21:15
komentarz

Koniec! Manchester United dziś zaprezentował atrakcyjny dla oka, a w ostateczności także skuteczny futbol. To był naprawdę dobry mecz na Old Trafford. Dziękujemy za udział w naszej relacji na żywo.

komentarz

Cristiano Ronaldo nie pojawi się dziś na murawie. Portugalczyk zszedł wściekły do szatni, a sędzia doliczył cztery minuty.

1
2
89'
87'

Równie dobrze zaprezentował się Casemiro, który zbiera oklaski od Old Trafford.

87'

Bardzo dobry mecz Sancho, zwieńczony asystą.

82'
82'
76'
74'

Znowu Lloris! Znowu zatrzymany Rasford!

1
1
1
1
1
69'

Co za przepiękne uderzenie Bruno Fernandesa! Cudowny strzał z woleja Portugalczyka! Tylko tak można pokonać dziś Llorisa.

Manchester United
2
1
1
65'

Fauluje Casemiro. Musi uważać Brazylijczyk, ma już kartkę na koncie.

1
60'

Ależ było blisko! Kolejny raz Rashford. Źle się złożył jednak do główki.

55'

Strzał Antony'ego! Tuż obok bramki. Brazylijczyk próbował oczywiście z dystansu.

52'

Ostre wejście Casemiro.

49'

Znowu broni Lloris! Tym razem z bliska uderzał Marcus Rashford.

1
1
47'

Gol! Strzelił Fred. Asystował mu Jadon Sancho. W końcu dopięli swego gospodarze! PIerwsza ofensywna akcja gospodarzy zamieniła się w gola. Sancho wyłożył piłkę do Freda, a ten uderzył oczywiście z dystansu i po rykoszecie piłka wpadła do siatki.