(0:1)
Zakończony
West Ham United
komentarz

Koniec meczu! Po niespodziance w pierwszej połowie, wszystko wróciło do normy. Liderze tabeli Premier League umacniają się na prowadzeniu. Dziękujemy za udział w naszej relacji live.

90+4'
ZMIANA
94'

Co za interwencja Ramsdale'a! Przepiękna parada golkipera Arsenalu.

1
komentarz

Sędzia doliczył cztery minuty.

komentarz
1
88'

Ależ zabawił się Odegaard. Założył siatkę Paquecie i dostał oklaski od całego stadionu.

1
82'

Strzał Odegaarda, ale tym razem piłka poleciała bardzo daleko od bramki.

1
77'

Strzela Odeegard! Piłka przeleciała obok lewego słupka bramki Fabiańskiego.

2
73'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Oleksandr Zinchenko #21
schodzi Schodzi
69'
GOOOOOOL!!!

Co za gol Eddiego Nketiaha! Przepiękne przyjęcie z obrońcą na plecach, a później doskonałe płaskie wykończenie. Tym razem Fabiański bez szans.

2
2
2
4
2
65'

Jest jakiś pozytyw po stronie gości. Będzie rzut rożny.

2
63'

Nie istnieje West Ham na murawie. Arsenal totalnie zdominował rywali.

1
1
58'
GOOOOOOL!!!

Zbyt długo ten gol w powietrzu nie wisiał. Doskonałe zachowanie Martinellego, który strzelił w bliższy róg bramki. Wydaje się, że tutaj mieliśmy błąd Fabiańskiego, który tę strefę bramki powinien kryć.

2
4
2
4
4
57'

Zaczyna rozkręcać się Arsenal. Coraz lepiej wyglądają piłkarze Artety. Gol na 2:1 wisi w powietrzu.

1
53'
GOOOOOOL!!!

Odegaard strzelił na bramkę Fabiańskiego, ale w tor lotu piłki wbiegł Saka, który pokonał Fabiańskiego z olbrzymim spokojem. Linię spalonego złamał w tej sytuacji Coufal.

Arsenal FC
6
2
2
5
6
51'

Brzydkie zagranie Bowena. Zaatakował Tierneya łokciem. To powinna być żółta kartka.

1
48'

Partey z dystansu! Broni Fabiański!

2
47'

Mocny akcent West Hamu na początek. Szybka kontra zakończona strzałem Antonio. Broni jednak Ramsdale.