Głośne śpiewy kibiców Arsenalu na stadionie lokalnego rywala.

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Magalhaes.

90'

Sędzia doliczył minimum pięć minut.

90'

Son miał piłkę przy nodze, czekał na Perisicia, ale zagrał mu totalnie nie w tempo. Wzajemne pretensje zawodników.

88'

Tottenham Hotspur. Schodzi: Dejan Kulusevski. Wchodzi: Bryan Gil.

wchodzi Wchodzi
Bryan Gil #11
schodzi Schodzi
88'
88'

Niezłe płaskie dośrodkowanie Kulusevskiego w pole karne, był lekki rykoszet, ale nie zmyliło to Ramsdale'a, który spokojnie złapał piłkę.

87'

Son strzelił z rzutu wolnego prosto w mur.

1
86'

Rzut wolny dla Tottenhamu z osiemnastu metrów. Perisić uprzedził obrońcę i był faulowany.

86'

Arsenal FC. Schodzi: Ołeksandr Zinczenko. Wchodzi: Takehiro Tomiyasu.

Takehiro Tomiyasu #18
84'

Kulusevski płasko zagrywał wzdłuż pola karnego i nogami broni Ramsdale.

84'

Son strzela nad poprzeczką! Będzie rzut rożny dla Tottenhamu. Delikatny rykoszet.

83'

Xhaka zagrywał bez patrzenia, ale kompletnie nie spodziewał się tego Nketiah.

82'

Zamieszanie w polu karnym gości. Richarlison przyciąga do siebie piłkę, jakby ta była zaczarowana. Uderzenie Brazylijczyka broni jednak Ramsdale.

82'

Dobra wrzutka Sona z rzutu wolnego, ale na przedpolu nie popełnił błędu Ramsdale. Pewne piąstkowanie.

81'

Dziesięć minut do końca. Arsenal nie zwalnia i cały czas stosuje wysoki pressing, dzięki czemu szybko odbiera piłkę.

79'

Jednak nie Odegaard, a Xhaka. Mocny strzał, ale wyraźnie nad poprzeczką.

77'

Strzał Nketiaha z osiemnastu metrów broni Lloris, ale sędzia wrócił do faulu na Odegaardzie. Rzut wolny dla gości.

77'

Arsenal oddalił grę od własnej bramki.

76'

Tottenham Hotspur. Schodzi: Pape Sarr. Wchodzi: Yves Bissouma.

Pape Sarr #29
73'

Szybko rozegrany rzut wolny przez Arsenal, ale Nketiah został zablokowany przy próbie strzału.

72'
1
1
71'
1
1
1
1
1
70'
69'

Niepocieszony Xhaka, bo Nketiah zabrał mu świetną asystę! Dobra kontra Arsenalu, ale napastnik gości źle przyjmował piłkę i zmarnował okazję sam na sam!

1
68'

Partey miał trochę miejsca przed polem karnym, pokusił się o strzał, jednak tym razem wyraźnie spudłował.

67'

Odegaard zmarnował okazję do kontry dwóch na dwóch, ale szczęśliwie poszedł pod faul i wywalczył rzut wolny.

1
1
1
1
1
64'

Doherty po raz kolejny wygrał pojedynek z Martinellim w polu karnym. Zanosiło się na groźną akcję, a skończyło bez strzału.

1
63'

Arsenal wyraźnie zwolnił tempo w drugiej połowie. Nieoczekiwanie doszedł do głosu zespół Tottenhamu.

61'

Son zagrał na obieg do Kulusevskiego, ten zacentrował na dalszy słupek, ale niepilnowany Sessegnon źle trafił w piłkę. Koszmarny strzał.

59'

Romero bardzo ostro zaatakował Xhakę. Na pograniczu czerwonej kartki. Aż dziwne, że nie było nawet żółtej.

1
56'

Zakręcił piłkę Kulusevski z bardzo ostrego kąta, ale nie na tyle, by zmusić do interwencji Ramsdale'a.

1
56'

To jest szturm Tottenhamu w drugiej połowie. Arsenal jeszcze bez choćby jednego strzału po zmianie stron.

1
1
1
54'

Mieli rzut wolny Kanonierzy, ale tym razem nie popisał się Odegaard. Zagrał zbyt nisko i piłka wybita w aut.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Pape Sarr.

#0
52'

Nie ma gola! Powinno być 1:2! Kane doskonale zagrał w pole karne, ale znajdujący się w dobrej sytuacji Sessegnon nie dał rady pokonać Ramsdale'a! Kapitalnie broni golkiper Arsenalu.

1
1
50'

Tym razem Kulusevski wcielił się w rolę asystenta. Podał do Kane'a, który kierunkowym przyjęciem wypracował sobie sytuację strzelecką z szesnastego metra, jednak ponownie świetnie broni Ramsdale!

49'

Wreszcie sensowna akcja Tottenhamu. Kane odegrał do Kulusevskiego, ten wbiegł w pole karne, oddał niezły strzał w kierunku dalszego słupka, jednak minimalnie zabrakło precyzji.