1
1
3
85'

Teraz to podopieczni Pepa Guardioli muszą gonić przeciwnika, ale im z kolei pozostało bardzo niewiele czasu na odwrócenie rezultatu.

1
1
82'

Gol! Strzelił Marcus Rashford.

Manchester United absolutnie nie zamierzał zwalniać i zadowolić się punktem. Kolejna akcja w 82. minucie pozwoliła gospodarzom zdobyć prowadzenie 2:1! Podanie rozrzucające Bruno Fernandesa trafiło na lewą stronę boiska do Alejandro Garnacho, a ten co prawda na raty, ale dostarczył piłkę Marcusowi Rashfordowi. Anglik oddał celne uderzenie z bliska do siatki.

39
22
6
4
4
78'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Casemiro.

Do wyrównania doszło w 78. minucie. Casemiro wykonał podanie do będącego na spalonym Marcusa Rashforda. Rzecz w tym, że Anglik nie dotknął piłki zanim dopadł do niej Bruno Fernandes i zmienił wynik na 1:1 pewnym strzałem.

29
17
8
3
6
77'

Marcus Rashford nie zdołał utrzymać piłki w dozwolonym miejscu boiska. Została ona przyznana Edersonowi, a Brazylijczykowi absolutnie nie spieszyło się z wykonaniem dalekiego wykopu.

75'

Obywatele na połowie przeciwników i wypracowali tam dla siebie rozpoczęcie od rzutu wolnego. Całe zamieszanie zakończyło się przyznaniem piłki Davidovi de Gei, choć Jack Grealish przekonywał o kornerze.

74'

Manchesterowi United pozostało trochę czasu na odrobienie strat, ale tworzenie sytuacji podbramkowych jest trudniejsze, kiedy goście nie zostawiają już miejsca na kontrataki.

90+2'

Manchester United. Schodzi: Christian Eriksen. Wchodzi: Alejandro Garnacho.

70'

Manchester United musi organizować się do odrabiania strat, ale Obywatele są zbudowani swoim prowadzeniem i nie pozwalają na częste zagrażanie bramce Edersona.

66'

Potrzeba nam w tym meczu zdecydowanie więcej interesujących strzałów. Ostatnia akcja Manchesteru City również została przerwana zanim którykolwiek z podopiecznych Pepa Guardioli zdecydował się na kopnięcie piłki w kierunku bramki Davida de Gei.

1
1
1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Eriksen za ostre przewinienie.

1
1
1
60'

Gol! Strzelił Jack Grealish. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Pierwszym zmiennikiem menedżera Obywateli był Jack Grealish i właśnie on strzelił gola na 1:0 w 60. minucie. Anglik dynamicznie wyskoczył w pobliżu bramki Davida de Gei i potężnie główkował do siatki po wrzutce Kevina De Bruyne. Kolejna asysta na koncie Belga!

6
5
3
18
12
57'
55'

Coraz żwawsze ataki zawodników w błękitno-białych strojach, ale jakoś radzą sobie gospodarze. Manchester City domagał się podyktowania rzutu karnego, ale sędzia nie zdecydował się na użycie gwizdka.

1
52'

Szansa na zaskoczenie bramkarza Manchesteru City po wrzutce Christiana Eriksena z rzutu wolnego. Próbował oddać uderzenie między innymi Raphael Varane, ale i tak sędzia asystent dopatrzył się tam spalonego.

50'

Manchester City próbuje zagrać konkretniej niż w pierwszej połowie i wymienił podania z wykorzystaniem Erlinga Haalanda. Akcja została jednak przerwana na skrzydle.