Sędziowie analizują jeszcze ewentualnego spalonego. Decydowały milimetry.

5
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eddie Nketiah. Asystował mu Martin Odegaard.

Szaleństwo, po prostu szaleństwo na Emirates Stadium! Arsenal wychodzi na prowadzenie w 90. minucie! Nketiah zmarnował chwilę temu świetną okazję, a teraz jest bohaterem! Zinczenko wycofał piłkę do Odegaarda, ten skiksował przy strzale z jedenastu metrów, ale wyszła z tego asysta do Nketiaha i ten trafia z trzech metrów!

34
24
7
7
11
88'

Shaw z rzutu rożnego, ale piłka wybita.

87'

Kontra United, ruszył Eriksen, szczęśliwie utrzymał się przy piłce, ale został zablokowany przy strzale. Mają korner goście. Chwila oddechu dla ich obrony.

84'

Nketiah powinien to trafić, ale jakże kapitalną interwencją popisał się de Gea! Kosmiczna parada po mocnym strzale z jedenastu metrów!

2
2
1
2
83'
ŻÓŁTA KARTKA
2
1
81'

Płaskie zagranie Odegaarda w pole karne. Olbrzymi chaos w obronie United. Jakimś cudem wciąż tu jest remis.

3
1
1
79'

Ryzykowny wślizg Wan-Bissaki w polu karnym, jednak finalnie udało się wybić piłkę spod nóg Nketiaha.

2
78'

Niezły strzał z dystansu oddał Martinelli. Na drodze stanął jednak Lisandro Martinez. Jest wszędzie.

77'

Partey nie ma najlepszych rozwiązań w ofensywie. Biegł w kierunku bramki, ale znów zabrakło decyzji o strzale. Kibice Arsenalu nie mogą w to uwierzyć.

74'

Wrzutka Tomiyasu z prawej flanki. McTominay miał dużo czasu, mógł przyjąć piłkę we własnym polu karnym, lecz trochę spanikował i wybił ją byle dalej.

73'

Kiepskie dośrodkowanie w wykonaniu Zinczenki. Bez problemu przeczytał to de Gea i pewnie złapał piłkę na przedpolu.

73'

Cierpliwie gra Arsenal. Próbuje po raz kolejny uśpić przeciwnika i wykorzystać jeden moment, by go zaskoczyć.

70'
1
70'

Blisko kolejnego gola! Saka mógł ustrzelić dublet, ale minimalnie pomylił się z szesnastu metrów! Po rykoszecie od nogi Eriksena słupek uratował United!

1
1
3
68'

Fred przygotowany do wejścia. Będzie zmiana w ekipie United.

2
66'

Xhaka miał bardzo dużo miejsca w polu karnym po kapitalnym podaniu Zinczenki. Zabrakło jednak strzału! Miał jeszcze okazję do dobitki Odegaard, ale został zablokowany. Tylko rzut rożny, a mogło być znacznie bardziej korzystnie z perspektywy Arsenalu.

1
1
64'

I znów Arsenal! Saka zaczarował obrońców United, podał płasko wzdłuż pola karnego, jednak Nketiah tym razem został zablokowany przez Varane'a.

1
1
63'

W odpowiedzi Arsenal. Martinelli mądrze wycofał piłkę na szesnasty metr do Odegaarda, ale ten nie trafił dobrze w piłkę.

1
62'

McTominay podawał w pole karne, ale w złym kierunku ruszył Weghorst. Nie dogadali się dwaj panowie. To mogła być dobra szansa.

1
62'

Nerwowo gospodarze. Ramsdale długo zwlekał z podaniem i niewiele brakowało, by stracił piłkę przy własnym polu karnym. Wyżej do pressingu podchodzą goście.

61'

Do końca spotkania pozostało pół godziny. Szkoda, że tak mało, bo jest to po prostu spektakl ze zwrotami akcji.

59'
GOOOOOOL!!!

I znowu mamy remis! Ramsdale popełnił błąd po tym rzucie rożnym, wybił piłkę prosto na głowę Lisandro Martineza, a ten z kilku metrów doprowadził do remisu! Nieudolnie próbował jeszcze interweniować na linii bramkowej Gabriel.

14
29
3
9
18
58'

Korner dla United, który wyraźnie obudzili się po drugim straconym golu.

4
2
1
55'

Cóż za indywidualna akcja Rashforda! Łatwo poradził sobie z dwójką rywali, ale nie dał się zaskoczyć Ramsdale! Instynktowna obrona golkipera Arsenalu!

3
1
1
54'

Na to czekali kibice w Londynie. Arsenal w wirtualnej tabeli wraca do pięciopunktowej przewagi nad Manchesterem City.

2
3
53'
GOOOOOOL!!!

Uśpili i skasowali! Co za trafienie! Bukayo Saka wydawał się niegroźny, ale zaskoczył wszystkich i po kapitalnym strzale z dalszej odległości daje gospodarzom prowadzenie! Uderzył idealnie, w boczną siatkę i de Gea był bez szans!

Arsenal FC
32
24
7
5
3
52'

Blisko gola na 2:1. Ładne prostopadłe podanie Odegaarda, ale Xhaka nie zdążył oddać strzału, bo ofiarnym wślizgiem piłkę na rzut rożny wybił Lisandro Martinez.

49'

Protestują gospodarze. Gabriel przewrócił się w polu karnym, było domaganie się odgwizdania faulu, jednak sędzia pokazał, żeby grać dalej.

4
1
2
47'

Antony i Bruno Fernandes wzięli w kleszcze Zinczenkę. Sędzia ocenił, że Brazylijczyk faulował i to na kartkę.