Arsenal zmarnował kontrę trzech na jednego. Martinelli podawał za mocno do Saki i zdążył z interwencją przed polem karnym Alisson!

1
5
3
90+5'

Salah i Ramsdale! Co oni zrobili?! Świetny strzał Egipcjanina przy dalszym słupku, ale golkiper Arsenalu broni w mistrzowskim stylu! To jest interwencja meczu!

7
4
2
90+4'

Ależ mieli okazję gospodarze! Robertson zacentrował w pole karne, urwał się na dalszym słupku Salah, ale z trzech metrów nie trafił w bramkę!

4
4
1
1
1
90+2'

Alexander-Arnold tym razem zdecydował się na strzał zza pola karnego... nad bramką.

2
3
3
1
90+2'

Dośrodkowanie Trossarda, ale nie popełnił błędu na przedpolu Alisson.

1
1
1
3
1
90+1'

Tierney wywalczył rzut rożny.

2
2
1
1
1
90'

Sędzia doliczył minimum sześć minut.

1
1
90'

Strzał Tierneya z narożnika pola karnego obok bramki.

1
3
2
89'
87'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Trent Alexander-Arnold.

Liverpool wyrównuje. Napór w drugiej połowie w końcu przyniósł rezultaty. Alexander-Arnold ograł Zinczenkę, zagrał na dalszy słupek, gdzie odpuszczony został Roberto Firmino. Brazylijczyk przyłożył głowę i pokonał Ramsdale'a, który chyba był źle ustawiony.

85'

Znakomicie zachował się Saka, ogrywając w polu karnym Konate. Później zawiodło jednak podanie w kierunku Trossarda. Mają czego żałować goście.

1
1
4
85'

Gabriel Magalhaes doszedł do strzału po rzucie rożnym, lecz trafił w środek bramki i broni Alisson.

3
2
84'

Zbyt wolno szedł do narożnika Saka.

3
2
84'
Arsenal FC
2
1
84'

Płaskie dośrodkowanie Trossarda i wybija piłkę van Dijk. Złapali trochę oddechu przyjezdni.

2
83'

Xhaka odebrał piłkę w polu karnym Liverpoolu. Wydawało się, że lada moment będzie po zawodach, jednak następnie Szwajcar podawał niedokładnie do Martinellego.

2
1
81'

Liverpool powinien wyrównać! Ramsdale zachował się jednak wybornie w sytuacji sam na sam z Darwinem Nunezem! A zaczęło się od błędu Kiwiora.

1
2
2
1
8
80'

Ciekawa zmiana w ekipie gości. Jakub Kiwior dostaje szansę na Anfield.

6
2
1
80'
80'
78'
76'

Kwadrans do końca. Nie ustają ataki "The Reds".

1
3
74'

Wreszcie pojawiła się okazja do kontry dla Arsenalu. Martinelli miał mnóstwo miejsca na lewym skrzydle, zagrał fałszem w pole karne, ale piłka nie dotarła do Saki. Jakimś cudem zdołał interweniować Alisson.

3
3
72'

Mieli szansę przyjezdni, lecz Martinelli nie dał rady ograć van Dijka na linii pola karnego. Tylko tego mu zabrakło do znalezienia się w sytuacji sam na sam z Alissonem.

2
2
71'

Thiago nie ma dobrego wejścia w ten mecz. Drugie z rzędu kiepskiej jakości dośrodkowanie. Zupełnie do nikogo. Piłka przeleciała obok bramki.

2
3
70'

Gabriel Magalhaes wykorzystał moment, gdy piłka minimalnie odskoczyła od nogi Salaha w polu karnym. Od razu kasacja akcji Liverpoolu.

1
69'

Strącenie van Dijka i ponownie wybija piłkę Holding. Spore zamieszanie w polu karnym. Arsenal ratuje się dalekim wykopem.

1
69'

Holding wybija piłkę po kąśliwym dośrodkowaniu Hendersona. Kolejny rzut rożny dla Liverpoolu.

2
68'

Arsenal cofnięty, nie potrafiący wyprowadzić skutecznego ataku. Kompletnie niewidoczny jest Saka.

1
2
1
65'

Wychodził z kontrą Arsenal, jednak Martinelli nie zachował się najlepiej. Nie potrafił ominąć przeszkody w postaci Fabinho.

2
1
64'

Po wrzutce Robertsona z rzutu wolnego wysoko wyskoczył van Dijk, ale nie był w stanie oddać strzału.

2
1
63'

Na razie obraz gry się nie zmienia. Dalej w ataku jest Liverpool, choć nie jest to aż taka ofensywa, jak na samym początku drugiej połowy.

2
1
60'
60'
58'

Potrzebna jest interwencja lekarzy Arsenalu.

1
1
57'

Nokaut! Potężnie huknął zza pola karnego Fabinho. Mocno odczuł to Gabriel Magalhaes. Gra przerwana.

1
1
57'

Salah opanował piłkę w polu karnym, miał sporo miejsca, jak na warunki w tym meczu, ale jego strzał broni Ramsdale! Chyba zbyt blisko środka bramki uderzył Egipcjanin.

1
2
1
55'

Przesadził z agresją Fabinho przy próbie odbioru piłki. Arsenal wychodził z kontrą i faulowany był Saka.

1
2
55'

Arsenal w dalszym ciągu ma olbrzymie problemy z wydostaniem się z własnej połowy.

1
1
1
55'
3
1
54'
NIESTRZELONY KARNY

Salah nie trafia w bramkę! Ależ źle to uderzył!

6
7
1
2
3
53'

Ramsdale dostał kartkę za wyjście poza pole karne i jakieś protesty. Sędzia pokazał mu, że jego miejsce jest na linii bramkowej.

3
1
1
53'
1
1
1
52'

Chwilę zawahał się arbiter, ale ostatecznie dostrzegł faul Holdinga. Kopnięty w kostkę został Diogo Jota!

1
2
52'

Rzut karny dla Liverpoolu!

1
1
1
1
3
51'

Liverpool przebywa na połowie Arsenalu praktycznie cały czas. Dobra reakcja na początku drugiej połowy.

2
1
49'

Gakpo zamarkował strzał, zagrał w pole karne do Salaha, ale ten strzelił tylko w boczną siatkę.

1
1
48'

Salah strzelał z osiemnastu metrów, ale i on jest blokowany. Nie ma przestrzeni w polu karnym po jednej i drugiej stronie.

48'

Długo budowali akcję goście, jednak na koniec Xhaka podawał zbyt mocno w kierunku Jesusa. Ten nie miał jak opanować piłki w polu karnym.

46'

Zablokowany strzał Zinczenki zza pola karnego. Niezbyt przygotował sobie pozycję Ukrainiec.