VfL Wolfsburg
komentarz

Zasłużone zwycięstwo Bayernu nad VfL Wofsburg 2:0.

90+2'

Kolejny raz dobrze w bramce VfL zachował się Koen Casteels. Bramkarz jest czujny do końca.

1
1
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
90'

Na strzał zdecydował się Tel. Efektownie, ale gola nie ma.

87'

Goście już nie wierzą w możliwość zmiany losów meczu. Końcowe fragmenty gry przed nami.

2
1
84'
83'
wchodzi Wchodzi
Aster Vranckx #8
schodzi Schodzi
80'
78'

Z dużą łatwością gospodarze przedostali się pod bramkę Wilków. W końcówce zabrakło jednak zdecydowania i piłka padła łupem bramkarza.

75'

W końcu jest decyzja. Sędziowie uznali, że Mane był na spalonym. Wciąż 2:0.

1
1
1
74'

Cały czas czekamy. Mierzą, dzielą. VAR strasznie długo działa.

1
72'

Mueller zgrywał do Mane, bramkarz wybił piłkę już zza linii. Sędzia uznał, że był spalony. VAR jednak pracuje.

1
1
70'

A teraz Kruze skiksował. Uderzenie było zbyt szybkie i do tego niecelne.

1
69'

Pavard do Mane, ten jednak źle trafił w piłkę i o golu mógł zapomnieć.

1
68'
Omar Marmoush #33
65'

Omar Marmoush usiadł na murawie. Konieczna będzie zmiana?

1
64'

Mocny strzał oddał Sabitzer, wprost w bramkarza Wilków.

1
63'

Goście starają się atakować. Szukają kontaktowego gola zawodnicy VfL. Czas zaczyna płynąć coraz szybciej.

61'
Felix Nmecha #22
1
2
58'

Piłka w bramce gości, ale gola nie ma. Sędzia słuszne dopatrzył się spalonego.

2
1
57'

Płaski strzał Sane, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy, ale bramkarz zdołał ją wybić.

1
56'

Akcję Bayernu niecelnym uderzeniem sprzed pola karnego zakończył Mueller.

2
1
54'

Groźnie pod bramką Neuera, bramkarz jednak zachował czujność i odbił wstrzeloną w pole karne piłkę.

1
53'

Po zderzeniu z rywalem pomocy potrzebuje Hernandez. Za moment gra zostanie wznowiona.

52'
50'

Pierwsza próba gospodarzy po przerwie. Strzał Kimmicha poszybował tam, gdzie stał Casteels.

1
49'

Zamieszanie pod bramką Neuera, bramkarz w końcu złapał piłkę. Wszystko dzięki kiksowi Nmechy.

1
czas Druga połowa
46'
46'
Patrick Wimmer #39
komentarz

VfL Wolfsburg długo był dla Bayernu równorzędnym rywalem. Mistrzowie Niemiec w końcu jednak zaczęli strzelać gole i prowadzą.

1
1
1
45+2'

Błąd obrony gości. Bawarczycy okazję zmarnowali, dodatkowo był spalony.

1
1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
44'

Gol! Strzelił Thomas Muller. Asystował mu Joshua Kimmich. Ten gol był kwestią czasu. Lewą stroną ruszył Davies, dograł do Kimmicha. Tor lotu piłki zmienił jeszcze Muller i już jest 2:0!

Thomas Muller #25
5
1
1
2
4
43'

Dwa uderzenia Bawarczyków trafiały w obrońców. Goście mają coraz większe problemy.

42'

Nieśmiała próba wyjścia przyjezdnych. Jednak zatrzymana. Sędzia dostrzegł spalonego.

40'

Bayern się rozpędza. Kolejna składna akcja gospodarzy. Tym razem zakończona strzałem Kimmicha z ok. 16 metrów. Dokładnie tam, gdzie stał bramkarz.

37'

Bardzo groźna próba w wykonaniu Pavarda, bramkarz sparował piłkę na rzut rożny!

36'

Po objęciu prowadzenia Bayern nie pozwala na wiele rywalom. Goście trochę stłamszeni.

2
33'

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Przed polem karnym piłkę przejął Musiala. Nikt go nie atakował, więc uderzył. Precyzyjnie, tuż przy słupku. Bramkarz. bez szans. 1:0!

9
4
1
2
10
30'

Do niczego nie doszło. Gramy dalej. Kwadrans do przerwy. Bayern stara się utrzymywać przy piłce.

1
1
3
29'

Bayern pod bramką VfL. Jeszcze pracuje VAR. Nie wiadomo do końca o co chodzi.

1
2
1
26'

Chwila przerwy. Parno jest w Monachium. Piłkarze uzupełniają płyny i pierwiastki śladowe.

1
3
25'

Dobrze zapowiadająca się akcja Bayernu została przerwana. Sędzia dostrzegł wyraźnego spalonego.

4
2
1
1
23'

Nerwowo zrobiło się na boisku i na ławkach. Sędzia musiał odwiedzić rezerwowych Bayernu.

1
2
1
1
23'
4
1
1
21'

Dwie minuty zajęło VAR-owi ustalenie tego, co było widać gołym okiem. Gol oczywiście anulowany.

2
4
1
2
20'

Piłka w bramce Bayernu. Mane był jednak na wyraźnym spalonym i czekamy na decyzję VAR. Ona wydaje się jasna! Wciąż 0:0.

2
4
2
2
5
17'

Cały czas trwa wyrównane spotkanie w Monachium. Bawarczycy muszą być czujni, bo goście wciąż czekają na swój moment.

2
2
1
1
14'

Dogranie z rogu na piąty metr. Główkował Pavard, piłka minęła bramkarza, ale zatrzymała się na górnej części poprzeczki!

1
1
2
1
15'
4
1
1
1
11'

Bayern zaczyna dyktować warunki gry. Piłkarze Wilków jednak tylko czekają na swój moment skontrowania gospodarzy.

9'

Goście dobrze weszli w mecz. Bayern jak na razie ma problemy z konstruowaniem akcji.

1
1
1
1
2
6'

Rzut wolny dla Bayernu, ale rozegranie tragiczne. Chyba szukali... Lewandowskiego.

3
2
1
1
1
5'

Gracze VfL coraz groźniejsi. Po kolejnym dograniu w pole karne Wimmer zgrywał głową, a wracający pod bramkę Davies chcąc wybić piłkę trafił nią w słupek!

2
1
2'

Pierwsza akcja gości. Szarżował Van de Ven, ale efektem jedynie rzut rożny.