2
90'

Piłka wybita przed pole karne, skąd uderzał Baku, ale został zablokowany.

89'

Ambitnie Wolfsburg. Będzie rzut wolny. Taki skrócony rzut rożny. Jedna z ostatnich szans.

86'

Dośrodkowanie Paredesa z lewej strony, ale zawodnik Wolfsburga nie trafił w piłkę.

1
85'

Nie ma gola! Piłkę do siatki wpakował po mocnym uderzeniu Gerhardt, ale wcześniej sędzia odgwizdał faul Nmechy.

1
3
84'

Trwa sprawdzanie sytuacji na VAR!

3
1
83'

Ależ zamieszanie w polu karnym! Kibice ucieszyli się z gola na 3:4, a arbiter odgwizdał faul zawodnika Wolfsburga!

1
81'

Trochę przypadkowy gol, ale liczy się to, co w sieci. Svanberg otrzymał prezent w polu karnym, bo piłka spadła mu prosto pod nogi. Długo się nie namyślał i po prostu uderzył mocno przy bliższym słupku. Sommer bez szans.

10
4
2
1
78'
77'

Rzut wolny dla Wolfsburga z dwudziestu metrów, ale Svanberg strzelił prosto w mur.

78'
74'
73'

Co to był za rajd. Nieprawdopodobny jest Jamal Musiala. Wziął piłkę i po prostu ruszył na pięciu rywali. Nikt nie był w stanie zabrać mu piłki, więc uderzył bardzo precyzyjnie przy bliższym słupku. 1:4!

7
3
1
2
72'

Atak pozycyjny gospodarzy. Bayern dobrze się broni i przy okazji czeka na jakieś kontry.

70'

Omar Marmoush na spalonym po ciekawym prostopadłym podaniu.

1
68'

Trochę wyhamował ten napór Wolfsburga. Bayern nieco uspokoił grę.

1
1
66'
wchodzi Wchodzi
Omar Marmoush #33
schodzi Schodzi
Patrick Wimmer #39
1
1
66'
Kevin Paredes #40
2
1
66'

Arnold uderzył niecelnie z dystansu.

1
64'

Ale muszą uważać na Bayern. Mathys Tel stanął przed szansą, wbiegł w pole karne i w ostatniej chwili zablokował go van de Ven! Korner.

1
64'

Gospodarze w ataku pozycyjnym. Raz atakują lewą stroną, raz prawą. Szukają za wszelką cenę drugiego gola.

1
61'

Kamiński powinien mieć asystę! Znakomite dośrodkowanie na piąty metr, ale niepilnowany Baku strzela prosto w Sommera!

3
1
3
1
1
61'

Pół godziny do końca. Czy Wolfsburg stać na remis w tym meczu? Mają przewagę jednego zawodnika i cały czas napierają.

1
60'
60'
57'

Coraz większe problemy Bayernu. Wolfsburg jest groźniejszy z minuty na minutę.

4
1
2
55'
54'

Bayern kończy w dziesiątkę! Kimmich zaryzykował i taktycznie faulował Svanberga, który ruszał do kontry!

5
3
1
4
2
54'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
9
2
1
2
3
51'

Powinno być 2:3! Doskonałe podanie Baku z prawej strony, ale atakujący piłkę na bliższym słupku Svanberg fatalnie pudłuje!

2
4
50'

Ależ było niebezpiecznie. Po strzale van de Vena piłka trafiła w stojącego przed nim Daviesa! Jeszcze reklamowali zagranie ręką gospodarze...

49'

Pokazuje się do gry Kamiński. Wbiegł w pole karne, ale tym razem nie dostał podania. Po dośrodkowaniu Otavio jest korner dla VfL.

46'

komentarz

Koniec pierwszej połowy. Bayern strzelił trzy gole w dziesięć minut i szybko ustawił sobie spotkanie. W 30. minucie na boisku zameldował się Jakub Kamiński i to on przywrócił nadzieję kibicom gospodarzy. Póki co 1:3.

4
3
1
45+2'

W samej końcówce pierwszej połowy będzie jeszcze rzut wolny dla Wolfsburga z bocznego sektora boiska.

3
2
1
45+2'
2
1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

1
1
1
44'

Gol! Strzelił Jakub Kamiński. Asystował mu Paulo Otavio.

I jest bramka dla Wolfsburga. Bramka Jakuba Kamińskiego! Pięknie poklepali gospodarze, Polak zagrał na klepkę z Otavio i pewnym technicznym strzałem pokonał Sommera w sytuacji sam na sam.

34
10
4
1
6
43'

Powinno być 0:4. Musiala opanował piłkę przed bramką, ale zawahał się w pierwszym tempie i też nie oddał strzału. Po chwili z dystansu uderzał jeszcze Coman, miał okazję na trzeciego gola, lecz nie trafił w bramkę.

1
3
1
42'

Nmecha wstrzelił piłkę wzdłuż pola karnego, było tam dwóch zawodników VfL, ale znów zabrakło strzału.

2
1
40'

Akcja Wolfsburga. Cancelo ofiarnie wślizgiem zablokował strzał Otavio. A wcześniej w ostatniej chwili udało się gościom zapobiec uderzeniu z osiemnastu metrów, gdy już składał się do uderzenia Nmecha.

38'

Otavio "przejechał" się korkiem po nodze Cancelo. Zasłużona żółta kartka, a pewnie nawet na pograniczu czerwonej. Brzydkie zachowanie Brazylijczyka.

38'
2
1
2
1
1
36'

Powalczył o piłkę przy linii bocznej Kamiński i następnie był faulowany. Kibice Wolfsburga muszą cieszyć się z takich małych rzeczy.

1
1
35'

W końcu jakaś sytuacja gospodarzy. Svanberg sprawdził czujność Sommera strzałem z osiemnastu metrów, ale bramkarz Bayernu nie popełnił błędu.

35'

Posypały się kartki. Najpierw Kimmich za odepchnięcie rywala, a następnie Sane, prawdopodobnie na skutek protestów.

34'
3
2
1
34'
3
2
1
33'

Wolfsburg nie ma żadnych argumentów, by odpowiedzieć na tak dobrą i przede wszystkim skuteczną grę Bayernu. Przewaga gości jest bezdyskusyjna.

30'

Lacroix dostał "wędkę". Zobaczymy jak na tle rozpędzonego Bayernu spisze się Jakub Kamiński.

3
2
1
30'
Maxence Lacroix #4
8
4
1
28'

A jednak. Dobre płaskie dośrodkowanie Baku, lecz Wimmer nie trafił w piłkę na piątym metrze. Miał jeszcze okazję do dobitki Otavio, nie doskoczyli w porę goście, ale Brazylijczyk uderzył bardzo niedokładnie.

26'

Wolfsburg ma problem, by w ogóle odebrać piłkę, nie mówiąc już o jakiejś kontrze.

1
25'

Protesty zawodników gospodarzy. Dwa razy w krótkim odstępie czasu faulował Pavard, choć nie według arbitra. On nie dopatrzył się przewinienia w żadnym wypadku.

1
1
24'

I kolejny rzut rożny dla gości.

1
1
23'

Bawarczycy w dalszym ciągu praktycznie nie schodzą z połowy Wolfsburga. Cancelo zabawił się z rywalem na skrzydle, posłał idealne dośrodkowanie na piąty metr, ale Goretzka nie trafił w piłkę.

1
21'

Kolejna akcja Bayernu. Ależ oni idą do ofensywy. Dośrodkowanie Cancelo, piłka wybita. Jeszcze poprawił mocnym uderzeniem zza pola karnego Davies... tym razem niecelnie.

1
1
19'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Joshua Kimmich.

To aż nieprawdopodobne! Precyzyjne dośrodkowanie Kimmicha z rzutu wolnego, Mueller wygrał walkę w powietrzu i mocnym strzałem głową trafia po raz trzeci!

6
1
4
7
18'

Coman z dużą swobodą. Wbiegł między dwójkę rywali i był faulowany. Rzut wolny dla Bayernu z bocznego sektora.

1
17'

Prosta strata gości na własnej połowie. Svanberg zagrał do lewej strony do Otavio, ale ten nie miał pomysłu, nie za bardzo wiedział jak chce zagrać: podawać wzdłuż bramki czy strzelać? I nie trafił w bramkę.

16'

Duży błąd Sommera po rzucie rożnym, ale koledzy uratowali mu skórę i wybili piłkę.

1
1
14'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Joao Cancelo.

Ależ to jest początek w wykonaniu Bayernu. Fantastyczna bramka! Dośrodkowanie Cancelo na milimetry. Po prostu idealne. Ale to co później zrobił Coman, to już wyższa szkoła jazdy. Uderzenie z powietrza, bez przyjęcia. 0:2!

6
3
2
5
12'

Świetna akcja VfL! Baku rozrzucił do boku, Wimmer zagrał mocno wzdłuż bramki i nie trafił w piłkę Svanberg!

1
10'

Po podaniu Sane na olbrzymim spalonym złapany został Cancelo. Naprawdę trudno czasami pojąć dlaczego sędziowie tak długo zwlekają z gwizdkiem.

9'

Bayern na prowadzeniu! Coman zacentrował prawą nogą z lewego skrzydła, nie trafił w piłkę Mueller, ale zagranie było na tyle dobre, że Casteels nie dał rady z interwencją!

4
2
1
6
6'

Piłka wybita przed pole karne. Coman miał trochę przestrzeni, lecz uderzył bardzo niecelnie z 25 metrów.

6'

Bayern wyszedł z szybkim atakiem, ale dośrodkowanie Daviesa zostało zablokowane. Korner dla gości.

4'

Jednak nie było przewinienia. A może było, ale wcześniej mógł być jeszcze spalony. W każdym razie i rzucie karnym dla gospodarzy nie ma mowy.

4'

Sędzia przyłożył palec do ucha. Chodzi o ewentualny faul w polu karnym Bayernu. Czekamy na decyzję VAR.

3'

Wimmer przedarł się przed pole karne Bayernu, ale niepotrzebnie chciał sam kończyć akcję i został zablokowany. Po chwili z dystansu niecelnie uderzył Wind.

1'

Rozpoczynamy mecz Wolfsburga z Bayernem!

1
czas Start meczu
17:27

Zawodnicy wychodzą na płytę boiska. Efektowna gra świateł na stadionie.