Bundesliga: 21. kolejka
18 lut 2023 15:30
komentarz

Koniec meczu! Bayern niespodziewanie przegrywa ze "Źrebakami" i może stracić pozycję lidera Bundesligi.

11
7
2
1
1
90+3'

Gol! Strzelił Mathys Tel . Asystował mu Alphonso Davies. Walczy jeszcze Bayern! Mamy gola nastolatka.

1
90'
90'
88'

Ależ cudowną asystę powinien mieć teraz Manu Kone. Przepiękne podanie wewnątrz pola karnego. Koledzy jednak nie potrafili przekuć tego na gola.

3
1
84'

To może być gwóźdź do trumny Bayernu. Z bliska piłkę do siatki pakuje rezerwowy w tym meczu Thuram.

Borussia M'gladbach
25
20
3
5
3
83'

Bayern przejął piłkę, dominuje na murawie, a ale Borussia nie wpuszcza gości we własne pole karne.

1
2
1
1
2
78'

Nagelsmann za mocno protestował i został ukarany żółtą kartką.

9
1
74'
74'
72'

Borusia teraz rozgrywa sobie spokojnie piłkę. Bayern nie potrafi jej odebrać.

4
3
1
67'

Canceloo z dystansu! Tuż obok słupka.

3
64'

Strzał Sane z dystansu ląduje prosto w rękach Omlina.

3
2
1
60'

Kluczowa interwencja Pavarda w starciu z Wolfem. Groźni są gospodarze.

1
2
56'
54'

Gol! Strzelił Jonas Hofmann. Asystował mu Alassane Plea. Wściekły jest Julian Nagelsmann. Nic na tego gola nie wskazywało, ale to Borussia wychodzi na prowadzenie za sprawą Hoffmanna.

8
7
2
2
3
49'

Ależ to mogła być cudowna bramka Kimmicha! Niemiec uderzył z dystansu, ale tuż nad poprzeczką.

1
2
46'

Zaczynamy granie w drugiej połowie. Bayern w zmienionym składzie.

5
1
czas Druga połowa
45+3'

Ależ było blisko! Goretzka w sytuacji sam na sam z bramkarzem jednak pudłuje.

3
1
1
4
45'

Sędzia doliczył trzy minuty.

3
44'

Wyjątkowo źle, jak na Borussię, wykonany rzut wolny.

5
1
39'

Ależ się dzieje w Gladbach! Tym razem kontra Borussii kończy się tylko rzutem rożnym.

1
2
7
9
37'
4
1
1
2
4
35'

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Asystował mu Alphonso Davies. Co za kontra Bayernu! Cudowna akcja Alphonso Daviesa. Kanadyjczyk popędził lewym skrzydłem prawie do linii końcowej, wyłożył piłkę na 11. metr, a tam czekał Choupo-Moting, który pokonał Omlina.

15
12
4
13
34'

Kolejna okazja Plei. Strzał Francuza zablokowany przez Pavarda.

1
1
2
32'

Całkiem dobra wrzutka Blinda z rzutu rożnego. Nic konkretnego nie udało się jednak z tej sytuacji wycisnąć.

1
1
27'

Borussia chyba na dobre przejęła piłkę i inicjatywę w tym meczu. Bayern bezradny.

1
7
1
22'

Aj Jezus Maria! To powinno być 2:0. Stindl z bliska pudłuje w praktycznie pustą bramkę.

1
2
1
3
21'

Bayern próbuje się odgryzać, ale jak na razie czujna defensywa gospodarzy, która regularnie łapie Bawarczyków na spalone.

2
1
2
1
13'

Nie wyszło Stindlowi bezpośrednio z rzutu wolnego, to wykorzystał podanie od kolegi. Niemiec bez zastanowienia uderzył płasko po ziemi, blisko słupka i Sommer nie miał szans.

17
5
7
9
12'

Doskonała interwencja Sommera po strzale Stindla z rzutu wolnego.

2
9'
CZERWONA KARTKA

Koniec meczu dla Dayota Upamecano. Francuz zatrzymał wychodzącego do sytuacji sam na sam z bramkarzem Pleę.

23
12
2
6
5
7'

Teraz odpowiedź gospodarzy. Dobra wrzutka w pole karne z rzutu wolnego, ale Ko Itakura uderza głową ponad bramką.

2
1
4'

Ależ mocny początek Bayernu! Przez 3 minuty goście stworzyli sobie trzy sytuacje do strzelenia gola. Domagali się nawet karnego za zagranie ręką, ale sędzia niewzruszony.

1
2
2
1'

Zaczynamy granie w Gladbach!

4
czas Start meczu
15:29

Bayern walczy dziś o przedłużenie dobrej passy i utrzymanie pozycji lidera Bundesligi.

2
1
15:14

Tak wygląda XI gospodarzy.

2
15:07

W takim składzie zagra dziś Bayern od początku.

3
3
3
3
3
15:02

Witamy na relacji live z meczu Bundesligi pomiędzy Borussią M. Gladbach a Bayernem Monachium.