W doliczonym czasie Bayern ma ten mecz pod całkowitą kontrolą.

5
6
14
90'

Sędzia dolicza minimum pięć minut. Tyle samo czasu dodane zostało w Dortmundzie.

8
4
3
2
5
90'
Jan Thielmann #29
1.FC Koeln
2
6
6
89'

Bayern prowadzi! Co tu się dzieje?! Najpierw nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Sane, ale po chwili w objęciach kolegów utonął Musiala. Młody zawodnik Bayernu popisał się kapitalną akcją, uderzył płasko z osiemnastu metrów i piłka wpadła do siatki!

17
8
9
19
40
87'

Ależ to mogła być kontra gości, natomiast Tel w najważniejszym momencie za daleko wypuścił sobie piłkę. Zdążył z interwencją obrońca FC Koeln.

12
1
2
2
86'

Upamecano w prostej sytuacji kopie piłkę w aut. Błędy, błędy i jeszcze raz błędy. Nerwowość w zespole Bayernu.

5
3
2
84'

Bayern wziął się za rozgrywanie, ale wszystko toczy się daleko od pola karnego Kolonii.

6
5
1
1
85'
82'
wchodzi Wchodzi
Tim Lemperle #25
schodzi Schodzi
Linton Maina #37
3
82'

Teraz to Borussia jest mistrzem Niemiec! Ależ to będą emocjonujące ostatnie minuty.

9
5
82'
Kristian Pedersen #3
1
1
81'

Jeszcze kartka dla strzelca za zdjęcie koszulki po golu.

2
1
1
82'
1
3
3
81'

Ljubicić! Pewnie strzela z jedenastu metrów! Remis w Kolonii!

17
14
1
3
2
81'

Rzut karny dla FC Koeln!

9
9
1
2
1
79'

I jeszcze czekamy. Jest interwencja VAR!

7
2
2
2
79'

Gnabry zagrywał piłkę ręką! Sędzia podyktował rzut wolny dla FC Koeln, ale musi zmienić decyzję. To było w obrębie pola karnego!

4
2
1
77'

Choupo-Moting! Minimalnie niecelny strzał z szesnastu metrów. Stał tylko i błagalnie patrzył w jego stronę niepilnowany Gnabry, ale nie doczekał się podania.

1
1
76'

Sane porwał się na niemożliwą wręcz misję. Sam ruszył do kontry, nie miał wsparcia i ostatecznie stracił piłkę.

75'

W odpowiedzi kontra Bayernu. Sane wbiegł w pole karne, lecz miał piłkę ustawioną na prawej nodze i uderzył obok słupka.

1
1
2
1
74'

Szansa dla Kolonii. Dośrodkowanie z rzutu rożnego strącił piłkę Thielmann, ale z bliska pudłuje Skhiri.

1
2
72'

Element humorystyczny się wkradł w to spotkanie. Mecz został przerwany.

72'

Ciekawa sytuacja. Akcję przeprowadzali gospodarze aż tu nagle z murawy wyskoczyły zraszacze.

2
1
1
70'

Tymczasem Sane w polu karnym. Czekał, w końcu uderzył, ale został zablokowany.

69'

Borussia strzela gola na 1:2, ale nie zmienia to nic w sytuacji Bayernu.

1
68'

Coraz mniej czasu. Gra toczy się praktycznie cały czas na połowie Bayernu. Goście przyczajeni, trochę wycofani, czekający na kontrę.

65'

Lepsze minuty zespołu z Kolonii. Angażują coraz większą liczbę zawodników w akcje ofensywne.

1
64'

Dłuższe podanie w stronę Thielmanna, jednak ten dość brutalnie przegrał fizyczny pojedynek z Upamecano w polu karnym.

62'
62'

1.FC Koeln. Schodzi: Florian Kainz. Wchodzi: Denis Huseinbasić.

Denis Huseinbasić #8
62'
Kingsley Schindler #17
62'
61'

Pół godziny do końca. Bayern jest o pół godziny od mistrzostwa Niemiec, bo nie zmienia się też wynik w Dortmundzie.

1
60'

Sommer! Świetna interwencja na linii po strzale głową Selke!

1
1
1
59'

Ważna interwencja Muellera w defensywie. Powstrzymał Ljubicicia. Gospodarze mają rzut rożny.

58'

Kontratak Bayernu. Urwał się prawym skrzydłem Coman, choć zacentrował odrobiną zbyt wysoko w kierunku Sane. Ten strzelał z niewygodnej pozycji i nie trafił w bramkę.

2
56'

Kompletnie nieudany strzał Hectora z trzydziestu metrów. Chciał to zakończyć z orkiestrą, a wyszło dość mizernie.

53'

Korner dla Kolonii. Kolejny raz Kainz ustawił piłkę w narożniku, lecz brakuje dobrego dośrodkowania. Wyjaśnia sytuację Bayern.

51'

Wrzucał Kainz. Nawet nieźle, w okolice piątego metra, ale zabrakło tam ataku na piłkę.

50'

Ale teraz będzie rzut wolny z bocznego sektora. Hector wypuścił sobie piłkę i był faulowany przez Pavarda.

1
49'

Bayern nie chce popełnić najmniejszego błędu, który mógłby podpiąć gospodarzy do prądu.

48'

Teoretycznie gospodarze powinni ruszyć do ataku, bo jednak przegrywają, ale nic takiego nie ma miejsca. To Bayern jest stroną przeważającą.