Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Cedric Bakambu.

Dublet Kolumbijczyka! Cedric Bakambu przeprowadził akcję na lewym skrzydle i wyłożył piłkę Luisowi Suarezowi. Napastnik dopełnił formalności. Nokaut na Stade Velodrome.

Luis Suarez #11
Olympique Marsylia
90+3'

Folarin Balogun odchylił się, po czym fatalnie spudłował. Gospodarze nie spieszą się ze wznowieniem gry.

1
90'

Jerome Brisard dolicza cztery minuty!

90'

Mitchell Van Bergen stanął oko w oko z bramkarzem i Ruben Blanco popisał się kapitalną interwencją. Było blisko.

86'

Jordan Veretout wziął sprawy w swoje ręce. Środkowy pomocnik strzelił tuż obok lewego słupka.

84'

Gol! Strzelił Folarin Balogun.

Błąd Leonardo Balerdiego był katastrofalny w skutkach. Folarin Balogun poszedł za akcją, stanął oko w oko z bramkarzem i wpisał się na listę strzelców. Goście łapią kontakt.

Stade de Reims
82'

Dimitri Payet zameldował się na placu gry i już dał próbkę swoich umiejętności technicznych. Kibice przywitali go brawami.

80'
wchodzi Wchodzi
Martin Adeline #18
schodzi Schodzi
Marshall Mnetsi #15
77'
Alexis Flips #70
Andrew Gravillon #6
77'
75'

Gol! Strzelił Luis Suarez.

Ogromny bałagan w defensywie gości. Pierwsze uderzenie Luisa Suareza zostało zablokowane, bramkarz nie miał żadnych szans przy dobitce. Premier owe trafienie Kolumbijczyka na Stade Velodrome.

74'

Do głosu doszedł Samuel Gigot. Środkowy obrońca marsylczyków oddał strzał głową i piłka trafiła do koszyczka Patricka Pentza.

73'

Emmanuel Agbadou dał z siebie wszystko. Środkowy pomocnik Stade de Reims poprosił trenera o zmianę.

71'

Igor Tudor zgłaszał pretensje do sędziego głównego. Jerome Brisard ukarał go żółtą kartką.

70'

Sytuacje bramkowe:

Olympique Marsylia - 8

Stade de Reims - 9

68'

Drużyna gości nie ma żadnych argumentów. Wszystko wskazuje na to, że Olympique Marsylia zgarnie pełną pulę w 1. kolejce.

1
1
65'

Luis Suarez zastąpił Arkadiusza Milika i mógł już wpisać się na listę strzelców. Nowy napastnik "OM" trafił prosto w bramkarza rywali.

1
64'
El Bilal Toure #7
1
62'
4
2
1
1
59'
Samuel Gigot #4
2
57'

Marshall Munetsi ostro zaatakował Leonardo Balerdiego. Wygląda na to, że arbiter nie zabrał ze sobą kartek.

1
55'

Sędzia główny przeprowadził rozmowę wychowawczą z trenerem Oscarem Garcią. Opiekun Stade de Reims wyglądał na zaskoczonego.

53'

Bradley Locko próbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy. Niecelne uderzenie, Ruben Blanco nie ruszył się z miejsca.

1
51'

Było groźnie w polu karnym Olympique Marsylia. Ruben Blanco zachował czujność i przechwycił piłkę.

1
49'

Strzały celne:

Olympique Marsylia - 2

Stade de Reims - 3

47'

Przeliczył się Valentin Rongier. Pomocnik Olympique Marsylia strzelił wysoko nad poprzeczką.

czas Druga połowa
46'
Kamory Doumbia #3
Arber Zeneli #10
komentarz

Zgodnie z przewidywaniami, Olympique Marsylia kontroluje wydarzenia boiskowe. W 13. minucie Wout Faes strzelił gola samobójczego. Wynik podwyższył Nuno Tavares.

1
45+2'

Gol! Strzelił Nuno Tavares. Asystował mu Leonardo Balerdi.

Indywidualna akcja Nuno Tavaresa. Nowy zawodnik Olympique Marsylia zszedł do środka boiska, a następnie precyzyjnie przymierzył prawą nogą. Piłka była poza zasięgiem bramkarza.

1
45+1'

Valentin Rongier zwija się z bólu. Nie wiadomo, czy pomocnik "OM" dotrwa do ostatniego gwizdka.

45'

Pierwsza połowa przedłużona o dwie minuty.

1
43'

Mitchell Van Bergen był bliski szczęścia! Gracz Stade de Reims oddał celny strzał i Ruben Blanco z trudem ugasił pożar.

41'

Milik i spółka mogą liczyć na wsparcie swoich kibiców. Gorąca atmosfera na trybunach Stade Velodrome.

39'

Świetną okazję zmarnował El Bilal Toure. Ruben Blanco był wysunięty z bramki, a mimo to pewnie chwycił piłkę.

1
38'

Arkadiusz Milik wywalczył rzut wolny przed polem karnym gości. Yunis Abdelhamid przytrzymywał polskiego napastnika.

1
37'

Posiadanie piłki:

Olympique Marsylia - 58 proc.

Stade de Reims - 42 proc.

1
35'

El Bilal Toure walczył na lewym skrzydle z Chancelem Mbembą. Napastnik Stade de Reims odbił się od ściany.

33'

Arkadiusz Milik nie może się doczekać podań przed polem karnym gości. Reprezentant Polski jest niewidoczny.

1
30'

Po stronie Olympique Marsylia wyróżnia się Cengiz Under. Turecki pomocnik stwarza problemy defensorom Stade de Reims.

1
28'

Ruben Blanco musiał interweniować po raz pierwszy. Emmanuel Agbadou zbyt lekko uderzył z dystansu.

27'

Przerwa na nawodnienie. Nowy trener Olympique Marsylia mógł przekazać wskazówki swoim podopiecznym.

1
25'

Ależ było blisko! Valentin Rongier był idealnie ustawiony przed polem karnym i uderzył z powietrza. Piłka zatrzymała się na prawym słupku.

1
24'

Jonathan Clauss zderzył się z Bradleyem Locko. Obrońca Stade de Reims trochę ucierpiał, ale podniósł się z boiska.

22'

Igor Tudor jest bardzo nerwowy. Sędzia upomniał trenera Olympique Marsylia, który notorycznie opuszczał swoją strefę.

20'

Przyjezdni przenieśli grę na połowę Olympique Marsylia. Zawodnicy Igora Tudora mają jednak wszystko pod kontrolą.

1
18'

Co za akcja marsylczyków! Nuno Tavares płasko dośrodkował do Cengiza Undera, a Turek bardzo mocno uderzył. Patrick Pentz szczęśliwie sparował piłkę na poprzeczkę.

1
17'

Mecz układa się po myśli kibiców Olympique Marsylia. Igor Tudor uaktywnił się przy ławce rezerwowych i wymaga więcej od swoich podopiecznych.

15'

Jonathan Clauss szybko zaczął spłacać swój transfer. Nowy nabytek Olympique Marsylia świetnie radzi sobie na prawej stronie boiska.

1
13'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Wout Faes.

Kuriozalny gol na Stade Velodrome. Jonathan Clauss szukał w polu karnym Arkadiusza Milika. Kadrowicz naciskał Wouta Faesa, który wpakował piłkę do własnej bramki. Patrick Pentz nie zdążył zareagować.

Wout Faes #2
2
1
1
11'

Arkadiusz Milik nieco cofnął się do rozegrania. Polak szukał sobie miejsca w środku boiska.

1
9'

Podopieczni Igora Tudora zdecydowanie lepiej weszli w mecz. Wydaje się, że pierwsza bramka jest tylko kwestią czasu.

7'

Niesamowita akcja w wykonaniu Gersona. Ofensywny pomocnik przerzucał piłkę nad rywalami, jednak stracił ją na piątym metrze.

6'

Gospodarze szukają pierwszego gola. Wout Faes skutecznie interweniował po tym, jak Cengiz Under wstrzelił piłkę w pole karne.

4'

Gerson dynamicznie wbiegł w pole karne. W ostatniej chwili Andrew Gravillon powstrzymał brazylijskiego pomocnika.

1
1
2'

Od samego początku widoczna jest przewaga gospodarzy. Cengiz Under przełożył sobie piłkę na lewą nogę i strzelił nad poprzeczką.

1
czas Start meczu
20:42

W minionym sezonie Arkadiusz Milik zapisał na swoim koncie siedem trafień i dwie asysty na francuskich boiskach. Polski snajper zamierza wyśrubować swoje statystyki.