(0:4)
Zakończony
Paris Saint-Germain
komentarz

Koniec! Nie doliczył ani minuty sędzia Turpin. PSG wygrywa na wyjeździe z Lille aż 7:1!

2
1
87'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Neymar.

Jest hat-trick! Podanie Neymara do Mbappe, ten bez problemu wygrał pojedynek z Jose Fonte i strzałem przy bliższym słupku zaskoczył bramkarza!

1
1
1
86'

W ostatnich minutach trochę aktywniejsi w ofensywie są gospodarze, którzy wykorzystują rozluźnienie w szeregach PSG.

84'

To już piłkarskie dożynki. Niewiele dzieje się na boisku.

1
84'
83'
81'
81'
77'

Spokojnie rozgrywają swoje akcje goście z Paryża. Nie spieszą się, szanują piłkę, a od czasu do czasu wyprowadzają jakiś atak.

1
1
1
74'

Neymar z rzutu rożnego i pewnie na przedpolu Jardim.

74'

Messi miękko zagrał piłkę w pole karne do Bernata, odegranie do Mbappe, jednak ten był dobrze blokowany przez Jose Fonte.

72'

Niecelny strzał Messiego z szesnastu metrów. Skiksował były gwiazdor Barcelony.

1
71'

Lille OSC. Schodzi: Alexsandro. Wchodzi: Tiago Djalo.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Alexsandro #4
70'

Kolejna szansa dla gości, ale Vitinha został zablokowany na szesnastym metrze po podaniu Hakimiego.

69'

Bamba w polu karnym PSG. Strzelał z trudnej pozycji, z dobrze blokującym go Marquinhosem. Obok bramki.

66'

Zabawa. Tego nie da się inaczej określić. Kapitalny kontratak PSG. Mbappe idealnie do Neymara, który uniknął spalonego. Brazylijczyk poczekał na Mbappe, zagrał mu w pole karne, a ten mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce!

1
1
1
64'

Była przerwa w grze, bo trafiony w głowę został Kimpembe. Na szczęście wszystko z nim w porządku.

63'
62'

Wrzutka Ramosa z prawej strony, ale Marquinhos przeszkodził Neymarowi. Jeszcze próbował strzelać Mbappe, jednak nie trafił w bramkę.

61'

Pół godziny do końca. Nieco spuścili z tonu goście, choć to może zmienić się w każdej chwili.

71'

Lille OSC. Schodzi: Gabriel Gudmundsson. Wchodzi: Alan Virginius.

Gabriel Gudmundsson #5
59'
58'
Edon Zhegrova #23
57'

PSG miało jeszcze rzut rożny. Po strzale Marquinhosa kapitalnie na linii broni Jardim!

57'

Mogło być 1:6! Dobre prostopadłe podanie od Mbappe dostał Messi, ale tym razem górą Jardim! Dobra obrona bramkarza Lille!

1
1
54'

Gol! Strzelił Jonathan Bamba.

Mają moment radości kibice Lille. Ładna akcja gospodarzy, dogranie z lewej strony do Bamby, a ten na raty pokonuje Donnarummę.

4
1
1
1
52'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Achraf Hakimi.

0:5! Odbiór Hakimiego przed polem karnym Lille, zagranie do Mbappe, ten przepuścił piłkę do niepilnowanego Neymara, który pewnym strzałem podwyższa prowadzenie gości!

2
3
2
2
52'

Yazici uruchomił długim podaniem kontrę Lille, ale Kimpembe zdemolował w fizycznym starciu Bambę.

1
50'

Vitinha strzelił zza pola karnego wyraźnie nad bramką, ale sędziowie wrócili do wcześniejszego spalonego Mbappe.

49'

Tymczasem PSG spokojnie wchodzi w drugą połowę. Nie forsuje tempa. Mbappe mógł ruszyć z kontrą, ale zwolnił grę, podał do tyłu.

46'

Druga połowa mogła zacząć się idealnie dla Lille, ale Yazici uderzył fatalnie z dwudziestu metrów. Piłka przeleciała wyraźnie obok bramki.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania.

1
czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

39'
komentarz

Koniec pierwszej połowy. Koncert PSG, które prowadzi po 45 minutach na boisku Lille aż 4:0.

1
45+1'

Kimpembe wybija piłkę zmierzającą do bramki! Ależ było gorąco w polu karnym.

45'

Sędzia doliczył minimum minutę.

45'

Ostatnia szansa dla Lille. Rzut wolny z boku boiska.

44'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Lionel Messi.

Gospodarze ukarani za pasywną grę na własnej połowie. Strata na czterdziestym metrze, Messi podał do Neymara, a ten uderzeniem bez przyjęcia strzela czwartego gola w tym meczu!

1
1
1
1
42'

Akcja Lille, ale odgwizdana pozycja spalona jednego z zawodników.

41'

Pięć minut do końca pierwszej połowy. PSG w ataku robi dziś miazgę z zawodników Lille. Nie mają żadnych argumentów, by ich powstrzymać.

1
39'

Gol! Strzelił Achraf Hakimi. Asystował mu Neymar.

0:3! Punktują ich niemiłosiernie. Czekał na odpowiedni moment do podania Neymar, zagrał idealnie w tempo do Hakimiego, a ten pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce!

1
1
1
1
37'

Wyjaśnili sytuację paryżanie po tym rzucie rożnym.

37'

Teraz znacznie lepiej pokazał się David. Mocne uderzenie z ostrego kąta, jednak przypilnował bliższego słupka golkiper PSG. Korner.

36'

Wreszcie pokazali się w ofensywie gospodarze. David łatwo ograł Verrattiego na szesnastym metrze, ale strzelił za lekko. Piłka ledwo dotoczyła się do Donnarummy.

35'
1
2
1
34'

Ależ urwał się prawym skrzydłem Hakimi. Od razu ruszył na bliższy słupek Mbappe, dopadł do piłki, jednak uderzył obok bramki.

32'

Przewaga PSG nie podlega dyskusji.

31'

Blisko kolejnego gola! Dobre dośrodkowanie Messiego z prawej strony, wygrał walkę w powietrzu Marquinhos, ale główkował tuż obok słupka!

28'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Nuno Mendes.

0:2! Teraz nie ma już żadnych wątpliwości. Messi uruchomił na lewym skrzydle Nunesa, ten odegrał piłkę do Argentyńczyka, który tylko przyłożył nogę i trafił do siatki!

5
3
1
1
1
25'

Jak tego nie trafia Mbappe?! Świetnie podanie z głębi pola od Neymara. Idealne, w tempo. Mbappe minął Jardima, ale nie trafił z ostrego kąta do pustej bramki!

2
2
1
23'

Kolejny raz poklepali paryżanie. Messi na prawo do Hakimiego, był w polu karnym Mbappe, jednak nie dotarła do niego piłka.

22'

Dwójkowa akcja Mbappe z Neymarem. Podanie w tempo do Brazylijczyka, wydawało się, że za moment padnie gol na 0:2, ale w ostatniej chwili świetnie interweniował wślizgiem Alexsandro. Idealnie trafił w piłkę.

20'

Długie podanie w kierunku Davida, ale piłka zrobiła o jeden kozioł za dużo, co umożliwiło skuteczną interwencję Donnarummie.

19'

Kolejna efektowna akcja gości. Prostopadłe podanie do Hakimiego, ale ten stracił piłkę. Domagał się jeszcze rzutu wolnego tuż przed polem karnym, mógł być pociągany za koszulkę, ale nie dostrzegł tego arbiter.

1
1
1
1
1
17'

Ależ brutalnie zabawił się z bramkarzem Lille Messi. Strzelił do pustej bramki, ale sędzia asystent pokazał spalonego. Za szybko wbiegł za linię obrony Mbappe po podaniu Neymara.

1
1
1
1
1
16'

Mbappe poślizgnął się w dobrej sytuacji w polu karnym rywala. Wcześniej Messi kapitalnym podaniem uruchomił Mendesa na lewym skrzydle i on również stracił równowagę.

1
1
1
1
1
13'

Szansa dla Lille! Ładna akcja. Prostopadłe podanie Bamby do Davida, ale w ostatniej chwili zdążył z interwencją Hakimi, który przy okazji był faulowany.

12'

W odpowiedzi mieliśmy kolejny dziś strzał Bamby. Za lekko. Broni Donnarumma.

12'

Zmarnował idealną okazję do kontry Mbappe. Efektownie poradził sobie z dwoma rywalami, jednak po chwili podawał niedokładnie w kierunku rozpędzonego Neymara.

10'

Oczywiście statystyka posiadania piłki jest zdecydowanie na korzyść PSG.

8'

Powinno być 0:2! Piękna akcja PSG. Vitinha prostopadle do Mbappe, ten miał dobrą sytuację, ale zdecydował się jeszcze na podanie do lepiej ustawionego Neymara. Brazylijczyk fatalnie pudłuje!

1
1
7'

Kolejny celny strzał w wykonaniu gospodarzy. Bamba miał trudną sytuację, ale uderzył z narożnika pola karnego. Nie sprawił jednak kłopotów Donnarummie.

5'

Szansa dla Lille! Urwał się prawą stroną Gudmundsson, zagrał płasko w pole karne, gdzie dopadł do piłki Bamba, ale uderzył za lekko. Pewnie broni Donnarumma.

4'

Dwójkowa akcja Mendesa z Mbappe, ale Francuz nie dostał dobrego podania w polu karnym. Wyjaśnili sytuację gospodarze, którzy w dalszym ciągu są jakby w szoku takim obrotem spraw.

1'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Lionel Messi.

Co za początek! Zaczęli od środka paryżanie, Mbappe dostał kapitalne podanie od Messiego z własnej połowy i w sytuacji sam na sam przelobował Jardima! To była piąta? Może szósta sekunda meczu!

4
1
1
1
2
1'

Sędzia Turpin gwizdnął po raz pierwszy. Gramy!