Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

86'

Neymar stracił piłkę w polu karnym OM, ale po chwili jego zespół odzyskał futbolówkę.

1
84'

Grająca w "10" drużyna z Marsylii ambitnie walczy o doprowadzenie do remisu w tym starciu.

81'

Paryżanie spokojnie wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

1
1
79'

Olympique Marsylia. Schodzi: Jordan Veretout. Wchodzi: Pape Gueye.

wchodzi Wchodzi
Pape Gueye #22
schodzi Schodzi
79'

Olympique Marsylia. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Bamba Dieng.

Bamba Dieng #12
74'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Marquinhos.

Paris Saint-Germain
1
72'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za atak na nogi z tyłu otrzymał Samuel Gigot.

Samuel Gigot #4
1
1
1
69'

Próbował uderzać z narożnika pola karnego Kylian Mbappe, jednakże został zablokowany przez rywala.

67'

Niecelnie z dystansu strzelił Lionel Messi i grę od własnej bramki wznowi Pau Lopez.

65'

Neymar został zastopowany w polu karnym przyjezdnych.

63'

Nordi Mukiele stracił piłkę i marsylczycy mogą przejść do ofensywy.

61'

Juan Bernat został zatrzymany na połowie OM, ale faulem.

60'

Neymar został sfaulowany w środkowej strefie boiska.

1
58'

Skutecznie w obronie zagrał Achraf Hakimi i będzie korner dla przyjezdnych.

55'

Problemy zdrowotne ma Gianluigi Donnarumma, któremu udzielana jest pomoc medyczna.

54'

Aktualna tabela Ligue 1:

Tabela zapewniona przez Sofascore
52'

Jonathan Clauss przegrał pojedynek sam na sam z Gianluigim Donnarummą.

1
50'

Chancel Mbemba uderzył mocno tuż przy słupku, zaś piłkę na korner odbił Gianluigi Donnarumma.

49'

Z narożnika pola karnego mocno, ale niecelnie huknął Achraf Hakimi.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
46'

Początek drugiej odsłony spotkania Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia.

45+2'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Kylian Mbappe.

Paris Saint-Germain na prowadzeniu 1:0! Kylian Mbappe podał na 11. metr do Neymara, a ten uderzył z pierwszej piłki i pokonał Pau Lopeza. Futbolówka jeszcze odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

2
1
1
2
2
45'

Sędzia doliczył 3 minuty do pierwszej połowy.

1
1
1
1
1
45'

Olympique Marsylia. Schodzi: Eric Bailly. Wchodzi: Samuel Gigot.

44'

Dramatycznie po podaniu od Lionela Messiego uderzył Kylian Mbappe.

41'

Eric Bailly ma problemy zdrowotne i już raczej nie wróci do gry.

39'

Tym razem piłkę w trybuny posłał Jordan Veretout.

39'

Mocno i celnie uderzył Chancel Mbemba, lecz bez większych problemów piłkę chwycił Gianluigi Donnarumma.

37'

Mocno, jednakże niecelnie sprzed pola karnego strzelił Amine Harit.

35'

Lionel Messi z rzutu wolnego z około 17 metrów trafił w poprzeczkę! Piłka odbiła się od aluminium i wróciła do gry.

32'

Nuno Tavares huknął z dystansu, ale piłkę na korner sparował Gianluigi Donnarumma.

28'

Pau Lopez ponownie w trakcie tej potyczki obronił strzał Kyliana Mbappe. Na razie świetny występ Hiszpana.

26'

W świetnej sytuacji niecelny strzał oddał Nuno Tavares. To była dobra okazja dla gości na objęcie prowadzenia w tym meczu.

25'

Paris Saint-Germain. Schodzi kontuzjowany: Danilo. Wchodzi: Nordi Mukiele.

23'

Technicznie sprzed pola karnego przymierzył Amine Harit, ale futbolówkę pewnie złapał Gianluigi Donnarumma.

22'

Nieprzepisowo powstrzymywany przez przeciwnika był Neymar.

20'

Ładnie, płasko strzelił Kylian Mbappe, jednak Pau Lopez wyciągnął się jak struna i odbił piłkę na rzut rożny.

19'

Tabela LIVE Ligue 1:

16'

Nieźle wzdłuż linii końcowej boiska piłkę zagrywał Jonathan Clauss, lecz Alexis Sanchez nie doszedł do tego podania.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
12'

Jordan Veretout został sfaulowany przez Ruiza.

11'

Ekipa z Marsylii stara się uspokoić grę, dłużej utrzymując przy piłce.

1
7'

Bardzo niecelnie z linii pola karnego uderzył Alexis Sanchez i grę od własnej bramki rozpocznie Gianluigi Donnarumma.

5'

Tym razem Pau Lopez wygrał pojedynek sam na sam z Achrafem Hakimim. Mocny początek spotkania w wykonaniu PSG.

4'

I znów Lionel Messi próbował zaskoczyć Lopeza, który jednak ponownie skutecznie interweniował.

1
1
1
1
1
3'

Celny, płaski strzał z około 12 metrów oddał Lionel Messi, lecz piłkę pewnie złapał Pau Lopez.

1
1
1
1
1
3'

Ciekawie próbował zagrywać do przodu Neymar, ale jego podanie zostało przecięte przez rywala.

1
1
1
1
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

1
czas Start meczu
Czy Paris Saint-Germain pokona Olympique Marsylia?
1
1
19:50

Konfrontację poprowadzi sędzia Clement Turpin.

1
19:50

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 11. kolejki Ligue 1 Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godzinę 20:45.