Koniec meczu. PSG bardzo pewnie ogrywa na wyjeździe Ajaccio 3:0!

90'

Zawodnicy obu drużyn czekają już na końcowy gwizdek.

8
87'

Messi gra dziś bardzo po koleżeńsku. Miał okazję do strzału, ale zwlekał z decyzją, chciał jeszcze wystawić piłkę koledze z drużyny. Tylko korner.

1
84'
1
84'
El Chadaille Bitshiabu #31
2
2
2
2
2
83'
Youcef Belaili #92
1
1
1
1
1
83'
82'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Lionel Messi.

Ten duet jest dziś nie do zatrzymania! Messi prostopadle do Mbappe, który przyjęciem piłki wypracował sobie sytuację strzelecką i z szesnastu metrów podwyższył wynik!

2
3
1
1
2
80'

Długie podanie w kierunku Mbappe, ale ten na spalonym.

79'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Kylian Mbappe.

Ojojoj, bramka kolejki chyba jest już znana! Mbappe zagrał po prostu fantastycznie piętą do Messiego, ten mógł strzelać, ale położył jeszcze bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki. Magiczna akcja!

4
3
1
77'

Gra została wznowiona.

1
76'

Wściekły jest trener Ajaccio. Sęk w tym, że nie wiadomo o co chodzi. Sędzia tłumaczy coś zawodnikom obu drużyn.

1
75'

Mamy jakąś przerwę w grze. Jest zamieszanie przy linii bocznej.

2
1
1
1
1
74'
Michael Barreto #4
Mounaim El Idrissy #7
1
74'
Ismael Diallo #3
Youssouf Kone #99
71'

Belaili oddał mocny strzał zza pola karnego i Donnarumma został zmuszony do interwencji.

1
71'
70'

Hamouma centrował z prawej flanki. Dobrze ustawiony był Marquinhos i nie pozwolił na oddanie strzału.

1
1
1
1
1
69'

Próbują atakować gospodarze, lecz angażują w swoje akcje zbyt małą liczbę zawodników i nie są w stanie zaskoczyć defensywy Paryża.

1
1
1
1
1
66'

Tym razem Messi z rzutu rożnego. Piłka podbita dwukrotnie, ale bez strzału.

65'

Kontratak PSG. Vitinha wycofał piłkę na szesnasty metr do Messiego, jednak Argentyńczyk nie zanotował najlepszego kontaktu z piłką i nie zdołał ominąć rywala.

62'
Vitinha #17
61'

Hamouma zagrywał na bliższy słupek, ale nic z tego nie wyszło.

61'

Jedna z nielicznych akcji Ajaccio i będzie rzut rożny.

60'

Godzina za nami, a obraz gry się nie zmienia. PSG kontroluje wydarzenia na boisku i trzyma rywala daleko od własnego pola karnego.

57'
Riad Nouri #5
57'
Bevic Moussiti Oko #11
57'

Mbappe myli się po raz kolejny. Najpierw dobrze zwiódł rywala, ale później wyraźnie zabrakło precyzji.

54'

Messi kapitalnie wypatrzył w polu karnym Solera, ale ten popełnił błąd w przyjęciu piłki i nie oddał nawet strzału.

1
53'

Ajaccio jakby zostało w szatni. Od początku drugiej połowy oglądamy totalną dominację PSG. Nawet większą niż w pierwszej połowie.