Ligue 1: 20. kolejka
29 sty 2023 20:45
90+6'

Gol! Strzelił Folarin Balogun. Asystował mu Kamory Doumbia.

To jest wręcz niewiarygodne! W ostatniej akcji meczu Folarin Balogun ruszył w kierunku bramki, stanął oko w oko z golkiperem i pewnym uderzeniem doprowadził do remisu. Sensacja w Paryżu.

3
90+4'

W kolejnej niebezpiecznej sytuacji Gianluigi Donnarumma stanął na wysokości zadania. Pewna interwencja Włocha.

1
1
90+4'
Paris Saint-Germain
2
1
1
84'
wchodzi Wchodzi
Mitchell van Bergen #19
schodzi Schodzi
90+2'

Stade de Reims szuka bramki wyrównującej. Miejscowi odpierają kolejne groźne ataki.

90'

Pięć minut doliczono do regulaminowego czasu.

1
2
90'

Co za strzał Mitchella Van Bergrena! Bramkarz PSG miał furę szczęścia, bo piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

90'

Paryżanie mogli zamknąć mecz. Dośrodkowanie Achrafa Hakimiego było jednak niedokładne.

88'

Gianluigi Donnaruma kradnie cenne sekundy przed wznowieniem gry z piątego metra. Goście są wściekli.

1
87'

Celny strzał Yunisa Abdelhamida. Piłka trafiła do koszyczka Gianluigiego Donnarummy.

1
75'
Arber Zeneli #10
Alexis Flips #70
84'
Warren Zaire-Emery #33
1
1
1
75'
Dion Lopy #17
Marshall Munetsi #15
83'

Kylian Mbappe mocno uderzył z ostrego kąta, ale to nie mogło zaskoczyć bramkarza. Później Lionel Messi spudłował z kilku metrów.

82'

Trener Stade de Reims szykuje kolejne zmiany w składzie. Czas ucieka przyjezdnym.

80'

Sytuacje bramkowe:

Paris Saint-Germain - 11

Stade de Reims - 12

77'

Można zauważyć, że zarówno kibice, jak i piłkarze Paris Saint-Germain czekają na końcowy gwizdek. Jednobramkowa przewaga zadowala mistrzów Francji.

84'
75'

Folarin Balogun ma problemy ze skutecznością w dzisiejszym meczu. Kolejny niecelny strzał w jego wykonaniu.

73'

Posiadanie piłki:

Paris Saint-Germain - 62 proc.

Stade de Reims - 38 proc.

71'

Niewielkie zamieszanie w polu karnym Paris Saint-Germain. Gianluigi Donnarumma pewnie wypiąstkował piłkę.

70'

Paradoksalnie osłabione Paris Saint-Germain prezentuje się o niebo lepiej niż w pierwszej połowie. Goście najwyraźniej opadli z sił.

68'
67'

Po przerwie nie brakuje emocji w Paryżu. Gospodarze nie cofnęli się do obrony po tym, jak Marco Verratti został wyrzucony z boiska.

65'

Piłka w siatce, ale... Achraf Hakimi był na spalonym w momencie strzału. Jego gol nie został uznany.

1
64'

Gorąco pod bramką Stade de Reims. Po uderzeniu Sergio Ramosa piłka zatrzymała się na poprzeczce, potem Hiszpan zupełnie się pogubił.

63'
62'

Kylian Mbappe w akcji! Dobre wejście Francuza w pole karne, uderzenie i instynktowna interwencja bramkarza.

60'

Rzutu karnego dla gości nie będzie! Jeden z zawodników Stade de Reims był na pozycji spalonej, wcześniej Marco Verratti sfaulował Japończyka.

1
2
2
59'

Paryżanie mocno skomplikowali sobie sprawę. Marco Verratti odesłany do szatni po brutalnym faulu.

2
2
59'
CZERWONA KARTKA
5
2
2
5
2
57'

Paryżanie nie mogą pogodzić się z decyzją sędziego. Tymczasem niewykluczone, że Marco Verratti zobaczy zaraz czerwony kartonik.

1
1
1
56'

Rzut karny dla Stade de Reims! Folarin Balogun przewrócił się w polu karnym i arbiter wskazuje na wapno.

1
1
1
1
1
54'

Neymar nie zawodzi w trwającym sezonie Ligue 1. Reprezentant Brazylii zdobył właśnie swoją 12. bramkę.

1
1
51'

Gol! Strzelił Neymar.

Kuriozalna bramka na Parc des Princes! Lionel Messi zdecydował się na strzał, piłka odbiła się od jednego z obrońców i wylądowała pod nogami Neymara. Brazylijczyk bez problemu znalazł drogę do siatki.

11
3
1
3
50'

Podopieczni Christophe'a Galtiera nieco lepiej weszli w drugą połowę. Goście nie mogą dojść do głosu.

1
1
1
1
1
48'

To nie jest najlepszy występ Lionela Messiego. Reprezentant Argentyny skiksował przy próbie uderzenia.

1
1
2
1
2
47'

Dwie próby Paris Saint-Germain. Strzały Carlosa Solera i Kyliana Mbappe zostały zablokowane.

1
1
1
2
1
czas Druga połowa
46'
45'

Arbiter doliczył jeszcze minutę do pierwszej połowy.

1
42'

Neymar został kopnięty w twarz przez Azora Matusiwę. Przyjezdni uprzykrzają życie Brazylijczykowi.

41'

Nie zapowiada się na zmianę wyniku przed przerwą. Goście są daleko od bramki paryżan.

39'

Marshall Munetsi doszedł do głosu w polu karnym, po czym próbował uderzyć piętką. Nic z tego nie wyszło.

37'

Bramkarz Stade de Reims dużo ryzykował, wychodząc z bramki. Lionel Messi nie zdołał przechwycić piłki.

1
36'

Neymar mocno ucierpiał po wejściu Japończyka. Fatalnie to wyglądało.

1
35'
1
1
34'

Piłkarze Paris Saint-Germain nie mają pomysłu na atak i jałowo wymieniają podania. Przewaga po stronie Stade de Reims.

32'

Paris Saint-Germain w dalszym ciągu bez celnego strzału na bramkę gości. Zaskakujący przebieg meczu.

1
30'

Marshall Munetsi w efektowny sposób uderzył przewrotką. Pomocnik Stade de Reims miał jednak rozregulowany celownik.

1
28'
1
1
27'

Wymowna mina Christophe'a Galtiera. Trwa oblężenie pola karnego Paris Saint-Germain.

25'

Teraz Alexis Flips spróbował swoich sił. Po raz kolejny piłka przeleciała nad poprzeczką.

24'

Dynamiczne wejście Junyi Ito w pole karne. Gianluigi Donnarumma zablokował płaskie dośrodkowanie Japończyka.

22'

Bardzo dużo niedokładności po stronie Paris Saint-Germain. Tymczasem Folarin Balogun ponownie przeniósł piłkę nad poprzeczką.

20'

Paryżanie wyprowadzili błyskawiczny kontratak. Neymar zagrał na ścianę z Kylianem Mbappe, podanie drugiego z wymienionych było niedokładne.

1
1
17'

Goście znowu zagrozili bramce Paris Saint-Germain. Folarin Balogun z trudem oddał strzał i włoski bramkarz ugasił pożar.

15'

Ależ było blisko! Wrzutka z prawej flanki w kierunku Junyi Ito, strzał wolejem i piłka przeleciała obok prawego słupka.

13'

Dwójkowa akcja Neymara z Lionelem Messim. Argentyńczyk szukał sobie pozycji do strzału, lecz został powtrzymany.

11'

I znowu Folarin Balogun. Wypożyczony z Arsenalu zawodnik trafił prosto w Gianluigiego Donnarummę.

9'

Folarin Balogun był bliski szczęścia. Gianluigi Donnarumma wykazał się refleksem po strzale napastnika.

7'

Przyjezdni są nastawieni wyłącznie na kontrataki. Akcja toczy się na połowie Stade de Reims.

5'

Można było się spodziewać, że paryżanie szybko przejmą kontrolę nad meczem. Gospodarze są coraz bliżej bramki Stade de Reims.

2
1
3'

Pierwsza groźna akcja Paris Saint-Germain. Achraf Hakimi zgrał piłkę do Lionela Messiego, który fatalnie spudłował.

2
1
1'

Zagotowało się w polu karnym. Gianluigi Donnarumma nie porozumiał się z Fabianem Ruizem, ale szybko naprawił swój błąd.