Zakończony
Lille OSC
90+5'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Sędzia doliczył aż siedem minut, co wystarczyło gospodarzom na rozstrzygnięcie meczu. Autorem gola na 4:3 był Lionel Messi. Kapitalne widowisko i zanosi się na szczęśliwe zakończenie dla Paris Saint-Germain!

19
5
1
2
7
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Andre za ostre przewinienie.

90'

Doliczony czas.

1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan David za przewinienie taktyczne.

89'

Lille OSC. Schodzi: Angel Gomes. Wchodzi: Alan Virginius.

wchodzi Wchodzi
Alan Virginius #26
schodzi Schodzi
88'

Lille OSC. Schodzi: Remy Cabella. Wchodzi: Carlos Noom.

Carlos Noom #35
1
87'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe.

Paris Saint-Germain uratowało się przed wstydliwą porażką w 87. minucie. Po raz drugi w meczu pokazał się Kylian Mbappe. Francuz był najskuteczniejszym piłkarzem na boisku i uderzeniem w końcówce podstawowego czasu odebrał zaliczkę przeciwnikom.

8
1
4
83'

Jeden z przeciwników paryżan próbował zaskoczyć wysuniętego przed linię bramkową Gianluigiego Donnarummę uderzeniem z dystansu. Połapał się w tym wszystkim reprezentant Włoch i nie pozwolił sobie na przepuszczenie futbolówki do siatki po raz czwarty.

1
1
1
78'

Czas ucieka nieubłaganie paryżanom i nie mają oni pomysłu na przeprowadzenie skutecznego ataku. Ostatnia szarża stołecznego zespołu została przerwana z powodu spalonego.

1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Kylian Mbappe za ostre przewinienie na Jonathanie Bambie.

1
75'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Timothee Pembele. Wchodzi: Carlos Soler.

Vitinha #29
1
2
75'
72'

Paris Saint-Germain ma jeszcze trochę czasu na dogonienie przeciwnika, ale uczestnik Ligi Mistrzów wygląda na kompletnie rozbitego. Gospodarze nie potrafią pozbierać się po kontuzji Neymara, który opuścił boisko na noszach.

1
69'

Gol! Strzelił Jonathan Bamba. Asystował mu Andre Gomes.

Szalona ofensywa Lille przyniosła efekt już w 69. minucie. Paryżanie są jeszcze większym szoku, niż kilka minut temu, po uderzeniu Jonathana Bamby, który dał prowadzenie 3:2 gościom. Obrona Paris Saint-Germain w kompletnej rozsypce, a Jonathan Bamba został pozostawiony bez opieki i pokonał mocnym uderzeniem Gianluigiego Donnarummę.

13
10
2
1
1
68'

Paris Saint-Germain na połowie przeciwnika i szuka tam miejsca do podsumowania ataku pozycyjnego uderzeniem. Drużyna ze stolicy Francji potrzebuje kompletu punktów, żeby zadowolić wymagającą publiczność w Parcu des Princes.

2
1
1
1
2
66'

Lille OSC. Schodzi: Bafode Diakite. Wchodzi: Gabriel Gudmundsson.

Gabriel Gudmundsson #5
Bafode Diakite #18
63'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan Bamba za ostre przewinienie.

60'

Wyraźne rozczarowanie paryżan, ponieważ stracili oni dwubramkowe prowadzenie oraz kontuzjowanego Neymara. Na pewno gospodarze są jeszcze w stanie wygrać to spotkanie, jednak nie będzie to proste zadanie. To gracze Lille są niesieni swoimi małymi sukcesami.

58'

Gol! Strzelił Jonathan David.

W 58. minucie Lille doprowadziło do remisu 2:2 uderzeniem Jonathan Davida z rzutu karnego. Jedenastka została przyznana gościom za przewinienie Marco Verrattiego. Paryżanie są w szoku, ponieważ muszą zapomnieć o dwubramkowym prowadzeniu.

4
3
1
1
2
56'

Będzie szansa na doprowadzenie do remisu z rzutu karnego. Do piłki podchodzi Jonathan David!

1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti za przewinienie we własnym polu karnym.

1
1
2
1
53'

Neymar opuścił boisko na noszach.

1
1
51'
1
2
2
2
48'

Pierwsza akcja po przerwie została przeprowadzona przez Timothy'ego Weaha, ale nie zakończyła się ona dokładnym strzałem. Po chwili do natarcia próbowali zorganizować się gospodarze, ale Neymar został sprowadzony do parteru swoim przewinieniem.